عرضه برنج شمال
سه شنبه , آبان ۴ ۱۴۰۰
خانه / برنج ایرانی / انواع برنج معطر ایرانی کدامند؟

انواع برنج معطر ایرانی کدامند؟

کدام برنج ایرانی معطر است؟ برای خرید برنج معطر از کجا خرید کنیم؟ در کشور ایران و به خصوص شمال کشور انواع برنج عطری ایرانی کشت میشود که اکثریت آن ها از جمله برنج های معطر ایرانی شناخته میشوند. اگر قصد خرید و یا آشنایی با این برنج ها را دارید مقاله زیر را کامل مطالعه کنید.

انواع برنج معطر ایرانی

انواع برنج شمال

انواع برنج ایرانی مرغوب در شمال کشور و استان های گیلان، مازندران و گلستان کشت میشود. به دلیل آب و هوای مساعد و مرطوب بودن خاک و حاصل خیز بودن آن، کشاورزان این منطقه برنج های مرغوب و معطر را تولید کرده و به بازار عرضه میکنند.

برنج های کشت دوم امراللهی و طارم هاشمی از انواع برنج های مازندران هستند که به دلیل عطر و پخت عالی در میان انواع برنج شمال برتر هستند. برنج های راتون یا دونوج و فجر و شیرودی و ندا نیز از انواع برنج ایرانی هستند که در مازندران یافت میشوند. هر یک از این برنج ها به دلیل ویژگی های متفاوتی که دارند از قیمت متفاوتی برخوردارند.

ویژگی هایی مانند: عطر و پخت، پخت و ظاهر یک برنج هر چقدر که بهتر باشد این برنج مرغوب تر و گران تر خواهد شد. برای بررسی دقیق ویژگی های برنج شمال مقاله راه های تشخیص برنج خالص ایرانی را مطالعه کنید.

بهترین برنج عطری ایرانی

برنج معطر ایرانی

کشور ایران به عنوان بزرگ ترین تولید کننده و مصرف کننده برنج در جهان شناخته میشود. برنج عطری ایرانی محصولی از شالیزارهای شمال ایران است که به دلیل شرایط جوی مناسب و خاک غنی بهترین برنج عطری ایرانی تولید میشود. شما خریدار برنج عطری ایرانی باید ابتدا مرکز فروش معتبر در شمال کشور را شناسایی کرده و با توجه به بودجه تان اقدام به خرید نمایید.

مجموعه توسکا واقع در استان مازندران یکی از بزرگترین عرضه کنندگان برنج معطر ایرانی در شمال کشور است که امکان خرید و دریافت برنج خالص و یکدست، مطابق با سلیقه مشتریان در هر تناژی تهیه و عرضه مینماید.

برای دریافت مشاوره خرید و هرگونه پرسش پیرامون این محصول با مدیرفروش این مجموعه تماس بگیرید.

قیمت برنج معطر ایرانی

قیمت برنج معطر ایرانی

قیمت برنج های ایرانی در بازار خرید و فروش برنج متفاوت است و این تفاوت در قیمت ها به دلیل وجود واسطه و دلالان در بازار خرید و فروش میباشد. بنابراین بهترین راه حل برای حذف واسطه و دلال در معاملات خرید مستقیم از مراکز تولید و پخش برنج است. شما میتوانید برای خرید برنج معطر و خوشپخت ایرانی محصول موردنظرتان را از توسکا خریداری کنید قیمت انواع برنج معطر ایرانی در لیست قیمت برنج توسکا قابل مشاهده است.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی برنج ایرانی

بازار فروش اینترنتی برنج ایرانی به صورت عمده و جزئی در بازرگانی برنج توسکا برای …

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا