عرضه برنج شمال
سه شنبه , آبان ۴ ۱۴۰۰
خانه / برنج سرلاشه کشت دوم / برنج سرلاشه کشت دوم کیلویی | مکان های خریداری آن در سمنان

برنج سرلاشه کشت دوم کیلویی | مکان های خریداری آن در سمنان

با توجه به اهمیت و مصرف برنج به عنوان یک کالای اساسی در خانواده، قیمت و کیفیت آن از اهمیت فوق العاده زیادی برخوردار است. به همین دلیل دانستن لیست قیمت برنج سرلاشه کشت دوم کیلویی، که یکی از انواع پر مصرف برنج شمال است و شرکت های عرضه کننده ی آن، در کنار معرفی انواع گوناگون آن، از جمله مواردی است که قصد داریم به آنها بپردازیم.

برنج سرلاشه کشت دوم کیلویی | مکان های خریداری آن در سمنان

کارخانه تولیدی برنج سرلاشه کشت دوم کیلویی

کارخانه تولیدی برنج سرلاشه کشت دوم کیلوییخرید کیلویی برنج سرلاشه و به خصوص از نوع کشت دوم، اخیرا به دلیل قیمت مناسب تر، در کشور رواج دارد. از این رو توجه به کیفیت و طعم و عطر این گونه از برنج اهمیت فوق العاده ای دارد.

برنج لاشه و یا سرلاشه به برنج های شکسته ای گفت می شود که در فرآیند شالیکوبی شکسته می شوند و در مرحله ی الک کردن از برنج های دیگر جدا می گردند و جداگانه و معمولا با قمیت پایین تری به فروش می رسند تفاوت این برنج ها تنها در شکلشان است و  عطر و طعم شان هیچ تفاوتی با برنج های عادی ندارد.

کارخانجات تولید و بسته بندی این نوع برنج ها در شمال کشور بسیارند. بهترین برند برنج سرلاشه کشت دوم، برندی است که برنج خوش طعم و خوش عطر تری نسبت به سایرین داشته باشد. وگرنه تمامی آنها برنجی به یک شکل عرضه می کنند.

مکان های خریداری برنج سرلاشه کشت دوم در سمنان

مکان های خریداری برنج سرلاشه کشت دوم در سمنانخرید، فروش و یا سفارش برنج سرلاشه کشت دوم، همواره مستلزم توجه به یک سری نکات و پارامتر هاست که در صورت عدم دقت، امکان خرید محصولی بی کیفیت اجتناب ناپذیر است. توجه به اصالت، کیفیت، سلامت کامل و قیمت معقول، از جمله نکات مهمی است که در هنگام خرید این نوع برنج می بایست به آنها توجه نمود.

در استان سمنان نیز مانند بسیاری از مناطق دیگر کشور نیز، خرید برنج سرلاشه در بین خانواده ها امری معمول است. از این رو، وجود مراکز و مکان های معتبر برای خرید کیلویی این محصول اساسی، از اهمیت خاصی برخوردار است که با جستجو در سایت های مربوطه می توان آنها را پیدا نمود.

صادرات برنج سرلاشه کشت دوم به کشور های همسایه

صادرات برنج سرلاشه کشت دوم به کشور های همسایه در بسیاری از کشور های همسایه ما نیز، برنج جزو غذا های اصلی سفره محسوب می شود. از طرفی این کشور ها به شدت علاقه مند به برنج ایرانی هستند و سالانه صادراتی بسیاری به این کشور ها صورت می گیرد. 

از آنجایی که برنج نیم دانه یا سرلاشه عطر و طعمی یکسان با برنج های عادی، و قیمت پایین تری نسبت به آنها دارند، صادرات برنج سرلاشه کشت دوم به این کشور ها به خوبی انجام می شود و مورد استقبال جمع کثیری از مصرف کنندگان می گردد.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

خرید برنج سرلاشه کشت دوم اعلا

برنج سرلاشه کشت دوم اعلا با قیمت مناسب در بازرگانی برنج توسکا برای مشتریان برنج …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا