عرضه برنج شمال
پنج شنبه , بهمن ۷ ۱۴۰۰
خانه / برنج ایرانی / برنج طارم هاشمی درجه یک شمال

برنج طارم هاشمی درجه یک شمال

برنج یکی از پرمصرف ترین و محبوبترین عضو سفره ایرانیست، به همین دلیل قیمت، کیفیت و طعم آن برای مصرف کنندگان برنج بسیار حائز اهمیت است. برنج طارم هاشمی درجه یک از بهترین و خوشپخت ترین برنج شمال است.

قیمت برنج طارم هاشمی درجه یک

چگونه برنج طارم هاشمی اصل بخریم؟

نحوه تشخیص تخصصی برنج طارم هاشمی کار ساده ای نیست البته این دشواری بیشتر شامل برنج ایرانی میشود، زیرا بافت برنجها تقریبا یک شکل بوده و نوع آن از نظر تجربی و پخت قابل تشخیص است.

بهترین و موثرترین راه تشخیص برنج خوب ایرانی پخت آن است که له شدن، کف کردن، آب کشیدن و نگاه تجربی به پخت برنج و شناختی قبلی از پخت برنج خوب میتواند کمک خوبی برای خرید یک برنج مرغوب باشد.

همچنین برای تشخیص یکدست بودن برنج بایستی که مشتی برنج را روی سطح شیشه ­ای ریخته و از زیر آن نور بتابانید سپس با دقت به دانه ها نگاه کنید. میزان گذردهی نور در تمام دانه ها باید یکسان باشد.

اگر تفاوت محسوسی در شفافیت آنها وجود داشت به این معناست که نمونه برنج، اصطلاحاً یک بارِ برنج نیست و مخلوط شده است.

برنج طارم هاشمی درجه یک در کجا کشت میشود؟

مهم ترین اصل برای کشت برنج، کیفیت آب و هوا و زمین حاصل خیز است. مرغوبیت برنج بستگی زیادی به نوع خاک و شرایط اقلیمی محل کشت برنج دارد.

هرچه املاح موجود در خاک بیشتر باشد و توسط گیاه راحت تر جذب شود مرغوبیت برنج بیشتر است.

روستای سرسبز پهناب، واقع در شهرستان جویبار، استان مازندران با دارا بودن بهترین ویژگی ها در جهت کشت برنج طارم هاشمی درجه یک، توسط کشاورزان زحمتکش و نامی این روستا فعالیت دارد.

مجموعه برنج توسکا برای تهیه مرغوبترین محصولات، برنج طارم هاشمی درجه یک را از کشاورزانی تهیه میکند که سابقه خوب و خوشنامی در بین روستاییان دارند.
جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید برنج خوش عطر ایرانی

قیمت خرید برنج خوش عطر ایرانی ارزان استبرنج طارم ارگانیک، از شناخته‌ شده‌ترین انواع برنج کشت شده در کشور ما می باشد که عطر و طعم بی نظیر آن برای هیچ کس از ناشنا

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا