عرضه برنج شمال
چهارشنبه , شهریور ۳۱ ۱۴۰۰
خانه / برنج نیم دانه / برنج نیم دانه و لاشه | فروشنده آن در سراسر کشور

برنج نیم دانه و لاشه | فروشنده آن در سراسر کشور

آیا تا به حال اصطلاح برنج نیم دانه و لاشه را شنیده‌اید؟ از موراد کاربرد آن اطلاع دارید؟ تا چه حد برنج باکیفیت را از برنج نامرغوب تشخیص می‌دهید؟ آیا می‌دانید باید برای خرید برنج نیم دانه و لاشه به سراغ کدام فروشنده ها بروید؟ با ما همراه باشید تا اطلاعاتی در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم.

برنج نیم دانه و لاشه | فروشنده آن در سراسر کشور

عرضه مستقیم برنج نیم دانه و لاشه در سراسر کشور

عرضه مستقیم برنج نیم دانه و لاشه در سراسر کشور

بعد از برداشت برنج از شالیزارهای شمال کشور، برنج را برای پوست گیری و سفید کردن به کارخانه‌های سورتینگ برنج می‌برند. برنج خروجی از این کارخانه‌ها به چهار دسته تقسیم می‌شود:

  1. برنج کاملا سالم
  2. برنج لاشه
  3. برنج نیم دانه
  4. برنج ریزه

 تفاوت این برنج‌ها در چیست؟ برنج نیم دانه برنجی است که در طول فرایند‌های آماده سازی و سایش دانه های برنج به هم، خورد شده و برنج به دو نیم تقسیم می‌شود. یعنی قد این برنج نسبت به برنج سالم نصف است. برنج لاشه برنجی است که از برنج سالم کوچکتر اما از برنج نیم دانه بزرگتر است. و برنج ریزه هم خرده برنج هایی است که جهت تهیه آرد برنج مورد استفاده قرار می‌گیرد.

هرساله در فصل برداشت برنج، فروشندگان عمده و عرضه کنندگان مستقیم اقدام به خرید انوع برنج از جمله برنج نیم دانه و لاشه از شالیکاران می‌کنند.
این برنج‌ها در طول سال با توجه به نیاز و تقاضای مشتریان، در بسته بندی‌های متفاوت به سراسر کشور ارسال می‌شود.

فروشنده برنج نیم دانه و لاشه در شمال

فروشنده برنج نیم دانه و لاشه در شمالتشخیص کیفیت برنج از مورادی است که از عهده هرکسی بر نمی‌آید. بسیاری از افراد سود‌جو از این عدم آگاهی سوء‌ استفاده می‌کنند و برنج‌های نامرغوب را با برنج معطر و ممتاز درهم می‌آمیزند. و برنج حاصله را به نام برنج شمال به مردم می‌فروشند.
اگر شما هم از آن جمله افرادی هستید که راه‌های تشخیص برنج اصل را از ناخالص نمی‌دانید، نگران نباشید به شما پیشنهاد می‌کنیم قبل از هرکاری با کارشناسان خبره‌ی خرید و فروش برنج نیم دانه و لاشه تماس بگیرید و از مشاوره آن‌ها استفاده کنید.
فراموش نکنید در همه حال برنج خود را از فروشنده‌های مورد اطمینان و با سابقه خریداری کنید.

بازار خرید و فروش برنج نیم دانه و لاشه

بازار خرید و فروش برنج نیم دانه و لاشهمرداد ماه زمان برداشت برنج و اوج جریان معاملات در بازار برنج نیم دانه و لاشه است. شالیکاران برنج‌های خود از کارخانه تحویل می‌گیرند. در حین فروش برنج‌های خود آن‌هایی را که در طول مسیر تصفیه سازی شکسته و خورد شده است با قیمت مناسب‌تری به فروش می‌رسانند.
 رستوران داران از این نوع برنج در طبخ غذاهایی چون کوفته تبریزی و دلمه استفاده می‌کنند. همچنین برای تهیه دسرهایی چون شله زرد می‌توان از برنج لاشه و نیم دانه استفاده کرد.

درهرجای ایران عزیز که هستید و قصد تهیه این برنج را دارید می‌توانید با متخصصان تایید شده‌ی بازار خرید و فروش برنج تماس گرفته و از راهنمایی‌های آن‌ها استفاده کنید.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

فروش برنج شیرودی

خرید اینترنتی برنج لاشه معطر

برای خرید برنج لاشه معطر طارم از شمال کشور باید به مرکز فروش برنج توسکا …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا