عرضه برنج شمال
چهارشنبه , مهر ۲۸ ۱۴۰۰
خانه / برنج فجر گرگان / بهترین برنج برای رستوران ها و کترینگ ها

بهترین برنج برای رستوران ها و کترینگ ها

صاحبان رستوران ها و کترینگ های بزرگ همیشه این سوال را از ما می پرسند که بهترین برنج برای رستوران ها و کترینگ ها چیست به طوری که هم معطر باشد، هم خوشپخت باشد و هم قیمت بسیار مناسبی داشته باشد؟

بهترین برنج ایرانی برای رستوران

زمانی که مشتری وارد یک رستوران شیک و بزرگ می شود انتظار دارد برنجی که در این رستوران [یا کترینگ یا آشپزخانه مرکزی یا تهیه غذا] سرو می شود به اندازه بزرگی همان رستوران، بزرگ و با کیفیت باشد. برنجی باشد که هم معطر و لذیذ باشد و هم از نظر ظاهری بدون اینکه در هنگام پخت شکسته شود کاملا قد بکشد و ظاهری شفاف و زیبا داشته باشد.
اما سوال اینجاست که آیا چنین برنج ایرانی وجود دارد یا خیر؟ اگر وجود دارد قیمت آن چقدر است؟
اگر برای صاحب رستوران ها قیمت برنج اهمیت چندانی نداشته باشد پس بدون شک پیشنهاد ما برنج بینام کشت دوم مازندران است. ولی تمام رستوران ها در کنار هزینه های خود همواره دوست دارند این هزینه ها را کاهش بدهند به طوری که مشتری همچنان از کیفیت برنج راضی باشد.
ما قصد داریم در این مقاله برنجی را به رستوران ها و کترینگ ها معرفی و پیشنهاد کنیم که از سه ویژگی زیر برخوردار است:

  1. خوش عطر است.
  2. خوش پخت است.
  3. قیمت مناسبی دارد.
بهترین برنج برای رستوران ها و کترینگ های ایرانی با عطر، پخت و قیمت بسیار مناسب فقط برنج فجر شمال می باشد.

بهترین برنج برای رستوران

برنج فجر محلی جویبار و همچنین برنج فجر گرگان (به ویژه برنج فجر مینودشت) بهترین برنج ایرانی برای رستوران های ایرانی است زیرا این برنج هنگام پخت نمی‌شکند و به خوبی قد می‌کشد و بعد از پخت کاملا به رنگ سفید و روشن درمی‌آید. برنج فجر مازندران یک نوع برنج عطری نیز می باشد که قیمت آن از برنج طارم محلی و یا طارم هاشمی ارزانتر است.

خرید برنج دانه بلند فجر برای رستوران

صاحبان رستوران ها و یا مسئولین خرید رستوران ها در خرید برنج ایرانی فجر باید به چند پارامتر مهم توجه کنند. زیرا شباهت برنج فجر ایرانی به برنج های خارجی منجر به این شده است تا خیلی از کلاهبرداران برنج خارجی یا ترکیب برنج خارجی و فجر را به نام برنج فجر ایرانی بفروشند.

پس تشخیص تفاوت های کلیدی میان برنج فجر ایرانی و برنج های خارجی می تواند به شما در خرید برنج اصیل و ایرانی فجر درجه یک کمک کند:

  1. برنج فجر ایرانی شکل و قالب سوزنی دارد (دو سر سوزنی است) بنابراین اغلب به آن برنج فجر سوزنی می گویند ولی بخاطر استحکام برنج فجر اعلاء در مقابل جوشیدن و قدرت پخت بالا به آن برنج فجر استخوانی نیز گفته می شود. اما برنج های خارجی کمی چاق تر و درشت هستند و به شکل سوزنی نیستند.
  2. رنگ برنج فجر ایرانی و برنج های خارجی به رنگ کریستالی است. ولی برنج فجر ایرانی کمی به رنگ سبز متمایل است در حالی که برنج های خارجی به رنگ روشن نزدیکتر است.
  3. برنج ایرانی فجر معطر و خوش عطر است ولی برنج های خارجی هیچ عطر و بویی ندارند.
  4. برنج فجر ایرانی درجه یک کمی حالت روغنی دارد به طوری که با گرفتن یک مشت از برنج فجر شمال در دستان خود و فشردن آن احساس خواهید کرد که برنج ها بدون اصطکاک بر روی یکدیگر می‌غلتند ولی برنج های خارجی خشک و زیر هستند.

در تصویر زیر نمونه ای از برنج خارجی را مشاهده می کنید.

بهترین برنج برای رستوران

با افزایش دانش خود در حوزه برنج می توانید با خیال آسوده تر از مراکز فروش برنج شمال خرید نمایید. سعی کنید از منابع درست اطلاعات کسب کنید و فقط از مراکز قابل اطمینان خرید کنید.
مجموعه برنج توسکا آماده همکاری با رستوران ها و کترینگ هایی می باشد که قصد خرید عمده برنج فجر ایرانی درجه یک را دارند.
جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

قیمت تضمین شده برنج فجر سوزنی گرگان

قیمت تضمینی و عمده برنج فجر سوزنی گرگان را می توانید از بازرگانی برنج توسکا …

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا