عرضه برنج شمال
چهارشنبه , شهریور ۳۱ ۱۴۰۰
خانه / برنج دانه بلند / بهترین برنج دانه بلند ایرانی

بهترین برنج دانه بلند ایرانی

شناخت دقیق برنج دانه بلند ایرانی برای خرید برنج دانه بلند استخوانی و کشیده بسیار مهم و حیاتی میباشد. فروش عمده برنج دانه بلند ایرانی در تناژ بالا در بازرگانی برنج توسکا در تمام فصول سال انجام میگیرد. برای ثبت سفارش خرید برنج دانه بلند ایرانی با ما تماس بگیرید.

بهترین برنج دانه بلند ایرانی

دانه بلندترین برنج ایرانی

برای اینکه دانه بلندترین برنج ایرانی را معرفی کنیم ابتدا باید بررسی کنیم که کدام یک از انواع برنج ایرانی کشیده تر و دانه بلندتر هستند؟

قد کشیده برنج بیشتر به ری برنج گفته میشود که پس از پخت آن مشخص میشود. در استان مازندران به عنوان بزرگترین قطب تولید برنج ایرانی، برنج کشت دوم امراللهی به عنوان دانه بلندترین برنج شمال شناخته میشود.

برنج کشت دوم امراللهی از بذر برنج امراللهی یا بینام تهیه میشود که در نوبت دوم کشت برنج در مرداد ماه کشت میشود و در اواسط پاییز برداشت میشود.

دانه بلندترین برنج ایرانی

گفتنی ست که برنج کشت دوم امراللهی مازندران به دلیل عطر و پخت بسیار عالی به عنوان گرانترین برنج شمال شناخته میشود و دلیل این امر به سبب دارا بودن تمامی ویژگی های برنج مرغوب میباشد.

اگر به دنبال خرید برنج دانه بلند ارزان هستید؛ برنج فجر سوزنی را به شما پیشنهاد میکنیم که به خوبی قد میکشد و پخت خوبی دارد. این برنج به دلیل پرمحصول بودن و کم عطر بودن نسبت به برنج های کیفی همچون برنج کشت دوم امراللهی، با قیمت ارزان تری یافت میشود.

خرید اینترنتی برنج دانه بلند استخوانی

استان های شمالی کشور از جمله استان گلستان، مازندران و گیلان به عنوان مرکز تولید انواع برنج ایرانی، کشت برنج دانه بلند و انواع برنج ایرانی را انجام میدهند.

بنابراین بزرگترین مراکز فروش عمده برنج دانه بلند در شمال کشور واقع است. امروزه در جهت سهولت خرید برنج ایرانی از شمال کشور این مراکز کلیه ارقام برنج ایرانی را به صورت اینترنتی و آنلاین در اختیار مشتریان قرار میدهند.

خرید اینترنتی برنج دانه بلند استخوانی

شما خریداران محترم برنج دانه بلند ایرانی برای خرید اینترنتی برنج دانه بلند کشت دوم و برنج دانه بلند فجر استخوانی میتوانید به صورت اینترنتی و حضوری از بازرگانی برنج توسکا خرید خود را انجام دهید.

این مجموعه با عرضه مستقیم برنج از کشاورز به مشتری سعی دارد تا برنج شمال را بدون واسطه به مشتری برساند. برنج شمال خالص و یکدست در کارخانه های مدرن شالیکوبی و سورتینگ تهیه میشوند و در گونی های ۱۰ و ۲۰ کیلوگرمی بسته بندی شده و به مشتریان عرضه میشود.

شما خریدار برنج عمده شمال اگر برای اولین بار قصد خرید برنج از این مجموعه را دارید، به شما پیشنهاد میکنیم که ابتدا بسته نمونه ۱۰ کیلوگرمی از برنج توسکا را تهیه کرده و پس از اطمینان یافتن از کیفیت برنج آن را در تناژ بالا سفارش دهید.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341
Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا