عرضه برنج شمال
پنج شنبه , مهر ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / برنج ایرانی / تولید برنج ایرانی شالی

تولید برنج ایرانی شالی

به منظور تولید برنج ایرانی شالی، بهترین رقم را برای کاشت انتخاب می نمایند. پس از ضد عفونی کردن بذر ها، در محیطی سر بسته به اسم خزانه آن را قرار می دهند تا از آسیب های احتمالی در امان باشد. بعد از جوان زنی محصول به زمین اصلی انتقال داده می شود. در طول فصل زراعی مجموع عملیات شخم اول و دوم، نشا، وجین های اولیه و ثانویه به همراه چک نمودن آب، منجر به تشکیل محصولی ایده آل می گردد.

تولید برنج ایرانی شالی

تاثیر برنج ایرانی در درمان یبوست

تاثیر برنج ایرانی در درمان یبوست بار ها پیش آمده است که در اثر مصرف مواد غذایی متنوع دچار یبوست شده باشید و نتوانسته بیماری خود را برطرف کنید. در این حالت مواد دفعی بدن بافت سفتی پیدا کرده و خروج آنها با درد و مشکل همراه خواهد بود. ما در اینجا راه حلی دائمی و معجزه آسا به شما معرفی خواهیم نمود.

بهترین درمان کننده این بیماری فیبر می باشد. بر خلاف تصور برنج سفید، نه تنها موجب حل نمودن یبوست نمی شود بلکه با داشتن کربوهیدرات فراوان آن را تشدید نیز می نماید. زیرا تمام مواد با ارزش برنج در زمان سفید کردن در شالی کوبی از آن گرفته می شود.

اما برنج قهوه ای ایرانی، به خاطر فیبر بالایی که در خود دارد، برطرف کننده کامل یبوست است. شایان ذکر است که در طول فصل زراعی برنج، از هیچ گونه سم و ماده شیمیایی استفاده نمی شود و گیاه طی واکنش های غریزی اقدام به مبارزه با آفات خسارت زا و عوامل بیماری زای برنج می نماید. بنابراین برنج قهوه ای بدست آمده نیز از کیفیت ایده آلی برخوردار می باشد.

سبوس سرشار موجود در برنج قهوه ای سبب می شود تا سلول های جداره روده باریک و بزرگ، انجام فعالیت های خود را با سرعت و دقت بیشتری به انجام برسانند. به علاوه از نوشیدن روزانه ۸ لیوان آب نیز نباید غافل شد. در نتیجه این دو ترکیب در کنار یکدیگر، شگفتی به بار آورده و منجر می شود تا مواد دفعی بدن به ساده ترین شیوه ممکن از بدن خارج شود.

این موضوع موجب می شود تا فعالیت های روزانه بدن به حالت عادی خود بازگشت داده شده و مصرف کننده احساس خوشایندی را در تک تک سلول های خود به صورت شایسته احساس نماید.

بزرگترین فروشگاه برنج ایرانی شالی

بزرگترین فروشگاه برنج ایرانی شالی این مجموعه به عنوان بزرگترین فروشگاه برنج ایرانی شالی، با سال های سال سابقه در زمینه تهیه و توزیع محصولات ناب شمال، توانسته مشتریان زیادی را گرداگرد خود جمع آوری نموده و آمار فروش بالایی از خود به نمایش بگذارد.

به منظور سفارش دهی، می توانید توسط تلفن همراه یا ثابت، با یکی از شماره های نوشته شده در سایت ارتباط برقرار نموده و رقم برنج مورد نظر خود به همراه حجم آن را خریداری نمایید.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

خرید برنج معطر

قیمت خرید برنج از شالیکار

امروزه با افزایش قیمت برنج ایرانی، خریداران و تاجران برنج به دنبال خرید مستقیم برنج …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا