عرضه برنج شمال
سه شنبه , آبان ۴ ۱۴۰۰
خانه / برنج طارم صمدی / تولید کننده برنج طارم صمدی

تولید کننده برنج طارم صمدی

برنج طارم صمدی یکی از انواع برنج ایرانی است که به لحاظ عطر و طعم بی نظیری که دارد بسیار پر آوازه می باشد. برنج طارم به صورت کشت شده در زمین های کشاورزی به وجود می آید که به لحاظ طبیعی بودن آن طرفداران فراوانی دارد برنج یکی از انواع غذا ها می باشد که در کشور ما به صورت های مختلفی طبخ می شود. برنج طارم دارای مزایای بسیار خوبی می باشد که امروزه توسط تولید کنندگان فراوانی در نقاط مختلفی کشت داده می شود و میزان تولید آن به قدری می باشد که در هر زمانی از سال بتوان آن را در مقدار مشخص خریداری کرد.

تولید کننده برنج طارم صمدی

تقسیم بندی برنج طارم صمدی بر حسب کیفیت

تقسیم بندی برنج طارم صمدی بر حسب کیفیت امروزه بسیاری از مردم کیفیت برنج را بر اساس نوع و اسم آن تشخیص می دهند گفتنی است که برنج طارم در کشور ما تحت نام های متنوعی کشت داده می شود که همه‌ی آنها را در بازار فروش مشاهده می کنیم.
کیفیت برنج طارم صمدی بر اساس مواردی همچون شرایط آب و هوایی منطقه کشت، شرایط زمین زیر کشت و رقم برنج کاشته شده و همچنین آب آن منطقه نیز مشخص می شود از طرفی هر چقدر شرایط رسیدگی به برنج از مرحله کاشت تا مرحله برداشت به نحو احسن اجرا شود قطعا بر روی کیفیت برنج تاثیر خواهد داشت.
 برنج طارم بسته به نوع آن دارای درجه های مختلفی از کیفیت می باشد اما باید دانست که نوع درجه یک آن دارای رنگی شفاف و عطر فراوانی است که هنگام پخت آن دانه های برنج بصورت کاملا دانه دانه با عطر و مزه ای فوق العاده در می آیند و اثری از چسبندگی بین آنها دیده نمی شود. برنج طارم علاوه بر نوع صمدی با نام های دیگری همچون هاشمی، امرالهی و محلی و … نیز موجود می باشند که این روزها از بین انواع برنج های ایرانی نوع طارم آن جایگاه ویژه ای در بین مردم دارد و این بخاطر کیفیت کم نظیر آن می باشد.

قیمت خرید برنج با کیفیت طارم صمدی

قیمت خرید برنج با کیفیت طارم صمدی در حال حاضر در بسیاری از نقاط کشور ما تولید برنج مرغوب به یکی از مشاغل پر درآمد در حوزه کشاورزی تبدیل شده است. گفتنی است به دلیل اینکه برنج طارم در شرایط کاملا طبیعی تولید می شود لذا از لحاظ قیمت نیز در مقایسه با برنج های هندی و پاکستانی گران تر است ولی اگر توجه شود که این قیمت در برابر خواص خوبی که دارد خیلی هم مناسب می باشد هر کدام از انواع برنج طارم بر اساس درجه کیفیتی که دارند دارای قیمت های متفاوتی می باشند که برای اطلاع از آنها می توان به مراکز فروش و یا سایت های مربوط به فروش برنج مراجعه کرد.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

قیمت روز برنج طارم صمدی | مزایا و معایب استفاده از آن

برنج ها امروزه یکی از مهم ترین وعده غذایی در بین تمام مردم کشور قرار دارد. برنج ها خواص پروتئینی و کربو هیدرات زیادی دارند که یکی از مناسب ترین رژیم غذایی محسوب

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا