عرضه برنج شمال
پنج شنبه , مهر ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / برنج سرلاشه / خرید استثنایی برنج سرلاشه شیرودی

خرید استثنایی برنج سرلاشه شیرودی

برنج سرلاشه به دانه های شکسته انواع برنج گفته می شود که از نیم دانه کمی بزرگ تر است. در واقع لاشه یا سرلاشه به دانه هایی گفته می شود که در قسمت بالا دچار شکستگی شده اند. انواع مختلف برنج، سرلاشه دارند و این نوع دانه ها از لحاظ اقتصادی به صرفه اند و بازار پسندی زیادی دارند. برنج سرلاشه شیرودی یکی از ارقام این نوع محصول است که به دلیل کیفیت خوب و قیمت ارزان فروش بسیار زیادی دارد. خرید استثنایی این محصول در مراکز فروش عمده آن در شهرهای شمالی انجام می شود.

خرید استثنایی برنج سرلاشه شیرودی

عمده فروشی برنج سرلاشه شیرودی

عمده فروشی برنج سرلاشه شیرودی سر لاشه شیرودی قیمت ارزان و فروش بالایی دارد، به دلیل این که برنج شیرودی از برنج های پر محصول است و قیمت ارزان تری نسبت به انواع کم محصول مانند هاشمی دارد و از ظاهر و طعم خوبی برخوردار است. سرلاشه این برنج چون با دانه های سالم قاطی است ظاهر نسبتا مناسبی دارد. این ویژگی ها باعث می شود خرید برنج سرلاشه شیرودی نسبت به نمونه های دیگر بیشتر شود.

عوامل مختلفی مانند: سورت و تمیزی دانه ها، دانه بندی و سایز دقیق، وضعیت پخت برنج، جنس و وزن بسته بندی در قیمت این نوع برنج تاثیرگذار است. فروش بهترین برنج سرلاشه شیرودی در مراکز عمده فروشی آن در شهر های شمالی با نازل ترین قیمت انجام می شود. همچنین افرادی که امکان خرید حضوری ندارند می توانند با مراجعه به سایت های فروش آن، به صورت غیر حضوری خرید خود را انجام دهند. 

معمولا رستوران ها، مراکز خیریه برای پخش نذری، آشپزخانه شرکت ها این محصول را به صورت عمده و ارزان خریداری می کنند.

ویژگی های بارز برنج سرلاشه شیرودی

ویژگی های بارز برنج سرلاشه شیرودی برنج شیرودی از ارقام پر محصول شمال کشور است که در دسته برنج های سرد قرار دارد. سردی آن از لحاظ مزاج شناسی نیست بلکه این برنج چند روز دیر تر از سایر برنج ها برداشت می شود. برنج شیرودی در مناطق سرد سیر و کوهستانی کشت می شود.

سرلاشه شیرودی از لحاظ ظاهری بسیار شبیه سرلاشه هاشمی است و طعم و پخت بسیار مطلوبی نسبت به ارقام پر محصول دیگر دارد. و از لحاظ کیفیت رتبه ی خوبی دارد. این نوع برنج به دلیل قیمت ارزانی که دارد بازار پسندی بالایی دارد و برای مصرف روزانه، رستوران ها، آشپزخانه ی کارخانه ها و شرکت های صنعتی، مراسمات و نذری ها بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. هرچه سرلاشه شیرودی بیشتر بماند و کهنه تر شود، کیفیت پخت آن بهتر می شود.

عده ای نگران تراریخته بودن این محصول هستند. برنج شیرودی اصلاح ژنتیک شده است اما سال های زیادی از این کار گذشته و برنج کاملا طبیعی از دل خاک رشد می کند و هیچ ضرری ندارد.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

قیمت برنج سرلاشه طارم هاشمی

بازرگانی برنج توسکا با عرضه مستقیم برنج سرلاشه طارم هاشمی به خریداران برنج شکسته ایرانی …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا