عرضه برنج شمال
سه شنبه , آبان ۴ ۱۴۰۰
خانه / برنج پرمحصول / خرید اینترنتی برنج ارزان از مازندران

خرید اینترنتی برنج ارزان از مازندران

خریداران واقعی برنج شمال جهت خرید اینترنتی برنج ارزان از مازندران و دریافت مشاوره رایگان با مدیر فروش مجموعه برنج توسکا تماس بگیرند. در این مجموعه انواع برنج اصیل مازندران با قیمت استثنایی و به صورت عمده عرضه می گردد.

انواع برنج ایرانی ارزان در مازندران

قیمت هر برنجی وابسته به کیفیت آن است. هر چقدر برنج کیفی تر باشد گرانتر می باشد.
در میان برنج های مختلف در مازندران برخی از برنج ها کیفی و برخی دیگر کمی هستند. برنج های کیفی یعنی برنج هایی که کم محصول ولی باکیفیت هستند مانند برنج طارم هاشمی. در مقابل برنج های کمی یعنی برنج هایی که پرمحصول ولی بی کیفیت هستند مانند برنج شیرودی.

لازم به ذکر است که برخی از برنج های پرمحصول ممکن است باکیفیت هم باشند مانند برنج فجر.

در میان برنج های پرمحصول، دو نوع برنج وجود دارد که قیمت آنها از بقیه برنج های مازندران کمتر است. انواع برنج ایرانی ارزان در مازندران به شرح زیر می باشند:

  • برنج شیرودی
  • برنج ندا

در مقاله مربوط به برنج شیرودی و برنج ندا در مورد مشخصات، کیفیت و قیمت برنج شیرودی و نحوه خرید برنج ندا بصورت کامل توضیح داده بودیم.
برنج شیرودی و برنج ندا در انتهای لیست قیمت انواع برنج شمال جای دارند.

خرید اینترنتی برنج ارزان

خرید اینترنتی برنج ارزان

برنج شیرودی و برنج ندا بایستی بلافاصله بعد از پخت مورد استفاده قرار گیرد زیرا ماندگاری این دو نوع برنج بعد از پخت منجر به سفتی و خشکی آن می شود. به همین خاطر اغلب از این دو نوع برنج برای رستوران ها و کترینگ های استفاده می گردد.

بهترین برنج شمال با توجه به دو پارامتر کیفیت و قیمت برای رستوران ها برنج فجر می باشد.

قیمت ارزان برنج های شیرودی و ندا باعث شده است تا تقاضا برای آن زیاد باشد. ولی به راستی چرا باید تقاضا برای این دو نوع برنج ایرانی رده پایین زیاد باشد؟ آیا ارزان بودن این دو نوع برنج باعث شده است تا تقاضا برای آن زیاد باشد؟ یعنی کیفیت برنج برای بسیاری از مشتریان در اولویت قرار ندارد؟

بسیاری از سودجویان بخاطر شباهت برنج شیرودی به طارم و همچنین شباهت برنج ندا به برنج بینام کشت دوم دست به کلاهبرداری می زنند. آنها با ترکیب این برنج ها با یکدیگر، برنج ترکیب شده را به قیمت برنج کیفی می فروشند. پشت پرده تقاضای بالای برنج های شیرودی و ندا همین عامل است.

سعی کنید برنج اصیل ایرانی را فقط از مراکز قابل اعتماد خریداری کنید. حتی اگر قرار باشد برنج های شیرودی و ندا را به صورت عمده و اینترنتی خریداری کنید ابتدا مرکز فروش قابل اعتماد خود را شناسایی کنید. خرید برنج ایرانی ارزان به صورت خالص فقط از همین مراکز امکان پذیر است.

مجموعه برنج توسکا با عرضه مستقیم برنج ارزان شیرودی و ندا به صورت عمده آماده همکاری با رستوران ها، کترینگ ها، فروشگاه ها، مراکز فروش برنج در شهرهای مختلف شمالی و غیرشمالی می باشد. شما مشتریان عزیز در فصل برداشت برنج های پرمحصول می توانید حتی شالی برنج شیرودی و ندا را به صورت آنلاین و یا حضوری سفارش دهید.

خرید اینترنتی برنج ارزان

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

قیمت برنج ایرانی پرمحصول

قیمت برنج ایرانی پرمحصول در مازندران

قیمت برنج ایرانی پرمحصول مازندران در بازار چقدر است؟ سه گونه اصلی از برنج های …

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا