عرضه برنج شمال
چهارشنبه , مهر ۲۸ ۱۴۰۰
خانه / برنج طارم هاشمی / خرید اینترنتی برنج طارم هاشمی درجه یک

خرید اینترنتی برنج طارم هاشمی درجه یک

چگونه خرید اینترنتی برنج طارم هاشمی درجه یک امکان پذیر است؟ چگونه می توان در فضای مجازی به فروشندگان برنج اعتماد کرد؟ بعد از ثبت سفارش برنج به صورت آنلاین، چگونه می توان آن را دریافت کرد؟ هزینه حمل برنج تا شهرهای مختلف چقدر است؟ هزینه حمل توسط چه کسی پرداخت می شود؟ و سوالاتی از این دست که قرار است در مجموعه “برنج توسکا” به آنها پاسخ بدهیم.

شناخت انواع گونه ی برنج طارم در مازندران

برنج طارم را می توان با توجه به ابعاد مختلف دسته بندی کرد. مثلا بر اساس موقعیت جغرافیایی، به طارم شهرستان جویبار، طارم محلی جویبار گفته می شود. به طارم روستای پهناب، طارم محلی پهناب گفته می شود. به طور کلی، اسامی انواع برنج طارم در شمال (مازندران) به شرح زیر است:

  1. طارم هاشمی
  2. طارم محلی
  3. سنگ طارم
  4. طارم دیلمانی
  5. و …

برنج طارم هاشمی و طارم محلی به عنوان بهترین گونه های برنج طارم مازندران هستند که در دو تصویر زیر، تصویر اول برنج طارم هاشمی و تصویر دوم برنج طارم محلی مازندران را نمایش می دهد:

خرید اینترنتی برنج طارم هاشمی درجه یک

خرید اینترنتی برنج طارم هاشمی درجه یک

تفاوت برنج طارم محلی و طارم هاشمی

برنج طارم محلی که به آن همان برنج طارم می گویند در کنار برنج طارم هاشمی به عنوان دو گونه اصلی از گونه های برنج طارم هستند. برنج طارم هاشمی در مقایسه با طارم (طارم محلی) از ظاهری درشت تر و مشتری پسندتر برخوردار می باشد. عطر و بوی خیلی خوب و قدرت پخت بالای این برنج باعث محبوبیت آن در میان سفره های ایرانیان شده است. همچنین حتی بعد از چند روز بعد از پخت، برنج طارم هاشمی نرمی خود از دست نمی دهد. در شمال از برنج طارم هاشمی به عنوان بهترین برنج کشت اول یاد می شود.

لازم به ذکر است که “برنج هاشمی” یکی از گونه های برنج شمال است که متعلق به استان گیلان می باشد و مربوط به استان مازندران نمی باشد.

خرید آنلاین برنج ایرانی طارم هاشمی

کلاهبرداری های صورت گرفته در چند سال اخیر در فضای مجازی باعث شده است تا طرفداران برنج ایرانی به ویژه برنج طارم هاشمی نتوانند به صورت آنلاین خرید کنند. از طرفی در دسترس نبودن دفاتر اصلی برنج شمال در شهرستان های غیرشمالی مزید بر علت شده تا مشتری مایل به خرید اینترنتی برنج طارم هاشمی درجه یک نباشد.
منظور ما از برنج درجه یک یعنی برنج تمیز، بدون خرد، یکدست، خالص و بسته بندی شده در کیسه های نخی ۱۰ کیلویی. جهت تست پخت شما می توانید یک گونی ۱۰ کیلویی از انواع برنج از جمله برنج طارم هاشمی درجه یک را سفارش دهید. حتی برای خرید عمده برنج طارم محلی و خرید عمده طارم هاشمی همین روند باید سپری شود تا مشتری نسبت به کیفیت برنج مطمئن شود. اگرچه پیشنهاد اصلی ما مراجعه حضوری در دفتر مرکزی برنج توسکا در شمال می باشد ولی با این وجود خرید اینترنتی برنج طارم هاشمی درجه یک در این مجموعه امکان پذیر است.

بدین منظور ابتدا با مدیر فروش مجموعه برنج توسکا (جناب مهندس علی ملایی) ارتباط گرفته و بعد از هماهنگی های اولیه و ثبت نهایی سفارش، برنج آخر هر هفته از طریق باربری مرکزی (ترمینال دولت ساری) بارگیری و ارسال می گردد.
شماره تماس: ۰۹۱۱۹۰۵۵۹۹۸

سپس تصویر بارنامه به همراه کد بارنامه و شماره تماس باربری در تلگرام یا واتساپ برای مشتری عزیز ارسال می گردد. برنج در عرض یک الی دو روز در ترمینال شهر خودتان تحویل شما خواهد بود. هزینه های باربری طبق قرارداد با باربری مرکزی، همیشه کمترین مقدار ممکن می باشد. مشتری بعد از تحویل گرفتن برنج بایستی این مبلغ را به باربری پرداخت نماید.

خرید اینترنتی برنج طارم هاشمی درجه یک

جهت دریافت مشاوره کامل، قیمت روز برنج طارم هاشمی و هزینه های باربری تا شهر خودتان می توانید با ما در ارتباط باشید.

خرید اینترنتی برنج طارم هاشمی درجه یک

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

خرید برنج ایرانی

قیمت برنج طارم هاشمی کشت اول

بازار خرید و فروش برنج طارم هاشمی کشت اول به صورت عمده در استان مازندران …

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا