عرضه برنج شمال
چهارشنبه , مهر ۲۸ ۱۴۰۰
خانه / برنج فجر گرگان / خرید اینترنتی برنج فجر سوزنی گرگان و مازندران

خرید اینترنتی برنج فجر سوزنی گرگان و مازندران

تفاوت برنج فجر با طارم

اولین قدم در خرید برنج درجه یک، شناخت دقیق برنج می باشد. در اینجا سعی می کنیم چند مورد اساسی از ویژگی های برنج فجر را در مقایسه با برنج طارم مورد بررسی قرار دهیم تا از این به بعد بتوانید برنج فجر را به درستی تشخیص دهید.

تفاوت برنج فجر و طارم از چند بُعد مختلف:

  • رنگ: برنج فجر رنگ کریستالی دارد ولی برنج طارم رنگ شیری یا نباتی دارد.
  • عطر: برنج فجر عطر خوبی دارد ولی نسبت به برنج طارم از عطر و بوی کمتری برخوردار است.
  • پخت: برنج فجر هنگام پخت نمی‌شکند و به اصطلاح وا نمی‌رود ولی اگر طارم استخوانی و درجه یک نباشد ممکن است هنگام پخت بشکند. برنج فجر با اینکه پخت خیلی خوبی دارد و به اصطلاح یک نوع برنج مجلسی است ولی بعد از پخت باید زودتر مصرف شود تا سرد نشود (سرما باعث خشک شدن این نوع برنج می‌شود). برنج فجر تا دو روز و برنج طارم تا سه روز نرمی خود را بعد از پخت حفظ می کند پس برنج فجر ویژه رستوران ها و آشپزخانه های مرکزی می‌باشد زیرا هم پخت بسیار قوی دارد و هم نرمی بعد از پخت را حفظ می کند.
  • قالب: شکل برنج فجر به صورت سوزنی می باشد (دو سر سوزنی) ولی برنج طارم سوزنی نیست.

خرید اینترنتی برنج فجر

شناخت انواع برنج شمال در خرید برنج اهمیت بسیار بالایی دارد. به ویژه شناخت دقیق برنج فجر اصیل شمال. زیرا به دلیل شباهت ظاهری برنج فجر به برنج های خارجی، بسیاری از کلاهبرداران این دو نوع برنج را با یکدیگر ترکیب کرده و به نام برنج فجر شمال می‌فروشند

انواع برنج فجر سوزنی

برنج فجر مال کجاست؟ و انواع برنج فجر کدامند؟ به طور کلی برنج فجر سوزنی متعلق به استان گلستان و استان مازندران است. در استان گلستان، فجر گرگان و فجر مینودشت و فجر علی آباد و در استان مازندران، فجر جویبار از عطر و پخت بسیار خوبی برخوردار است. اصولا کیفیت برنج فجر کاملا تایید شده است. در نتیجه دو نوع برنج فجر سوزنی داریم که هر دو جزو برنج فجر معطر ممتاز هستند و هر دو از نظر ظاهری تا حدود بسیار زیادی شبیه بهم هستند. برنج فجر گرگان یا برنج فجر علی آباد گلستان و برنج فجر جویبار یا همان برنج فجر محلی جویبار.

خرید اینترنتی برنج فجر

قیمت روز برنج فجر سوزنی اعلا گرگان و جویبار

  • به طور کلی قیمت برنج فجر در مقایسه با قیمت برنج طارم ارزان‌تر است.
  • قیمت برنج فجر در گرگان در مقایسه با قیمت برنج فجر در مازندران کمی گران‌تر است.
  • به علت نوسان قیمت برنج فجر در بازار، جهت دریافت قیمت روز انواع برنج فجر سوزنی اعلا می‌توانید لیست قیمت روز انواع برنج شمال را دنبال کنید.

خرید اینترنتی برنج فجر سوزنی گرگان و مازندران

اگر خریدار برنج فجر خالص و اصیل شمال هستید و قصد خرید عمده برنج فجر سوزنی درجه یک را دارید، با مدیر فروش (۰۹۱۱۹۰۵۵۹۹۸) مجموعه برنج توسکا ارتباط بگیرید. فروش اینترنتی برنج فجر اصیل جویبار و گرگان در انبار مرکزی برنج توسکا باعث شده است تا مشتریان عزیز بتوانند بصورت غیرحضوری اقدام به خرید نمایند. شما دوستان می‌توانید حتی به صورت حضوری این برنج را از انبار مرکزی برنج توسکا [در شهرستان جویبار] دریافت و خرید  نمایید.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

قیمت تضمین شده برنج فجر سوزنی گرگان

قیمت تضمینی و عمده برنج فجر سوزنی گرگان را می توانید از بازرگانی برنج توسکا …

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا