عرضه برنج شمال
پنج شنبه , مهر ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / برنج ایرانی / خرید برنج ایرانی ارزان

خرید برنج ایرانی ارزان

اگر قصد خرید برنج از کشاورز را دارید میتوانید خرید برنج ایرانی با قیمت ارزان از مجموعه برنج توسکا انجام دهید. خرید برنج در این مرکز به صورت مستقیم از کشاورز انجام میشود.

خرید برنج ایرانی

خرید برنج ایرانی از کشاورز

در بازار خرید و فروش برنج ایرانی همواره خرید برنج از مراکز تولید و کشت برنج به صرفه تر و با قیمت ارزان تری صورت میگیرد. معمولا تاجران و بازرگانان برنج برای خرید برنج در تناژ بالا، خرید برنج از کشاورز را انجام میدهند تا در نهایت بتوانند برنج ایرانی به قیمت پایین تری به مشتریان عرضه کنند.

خرید برنج ایرانی

خرید برنج از کشاورز مزایایی را برای تاجران در شهرستان ها به همراه دارد: ۱) خرید برنج به قیمت ارزان تر انجام میشود. ۲) برنجی که خریداری میشود خالص خواهد بود.

✅ بنابراین برای خرید برنج ایرانی ارزان بهتر است محصول موردنظرتان را از مراکز خرید و فروش برنج ایرانی در شمال کشور تهیه کنید.

مجموعه برنج توسکا، به عنوان مرکز فعال خرید و فروش برنج ایرانی در استان مازندران، آماده همکاری با مراکز پخش،فروشگاه ها، مراکز خرید، رستوران ها و… می باشد. فروش برنج به صورت عمده به صورت آنلاین و حضوری در این مجموعه انجام میشود.

خریدار برنج ایرانی به صورت عمده

خرید برنج ایرانی

با اینکه مراکز عمده فروشی برنج در شمال کشور بسیار زیاد هستند ولی تمامی آن ها مسلما قابل اطمینان نیستند. از طرفی دیگر اکثر این مراکز توانمندی تامین عمده برنج را ندارند.

خریداران عمده برنج ایرانی در بسیاری از بازه های زمانی با کمبود بار مواجه میشوند مثلا در زمانی که قیمت برنج ایرانی به سمت بالا میل میکند بسیاری از مراکز فروش تعهد خود را نسبت به تامین عمده برنج زیر پا گذاشته و تمایلی به فروش برنج ندارند.

خرید برنج ایرانی

اگر خریدار برنج ایرانی به صورت عمده باشید، تمامی این مشکلات را احتمالا حداقل برای یک بار تجربه کرده اید. بنابراین وجود یک تامین کننده عمده، که بتواند در طول سال انواع برنج ایرانی را با قیمت ارزان و مناسب به خریداران برنج عرضه کند بسیار حیاتی است.

اگر خرید برنج ایرانی عمده در دستور کار شما قرار دارد میتوانید برنج ایرانی درجه یک را با قیمت ارزان و با کیفیت بالا از مجموعه برنج توسکا تهیه نمایید.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش برنج شمال

خرید آنلاین برنج ایرانی اصل

خرید برنج ایرانی اصل از شمال کشور به صورت عمده در بازرگانی برنج توسکا برای …

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا