عرضه برنج شمال
پنج شنبه , بهمن ۷ ۱۴۰۰
خانه / برنج شمال / خرید برنج تناژ بالا از شمال+ قیمت

خرید برنج تناژ بالا از شمال+ قیمت

بازرگانی برنج توسکا امکان خرید برنج تناژ بالا، به صورت عمده و مستقیما از کشاورزان شمال کشور را برای مشتریان با قیمت مناسب فراهم کرده است. برای خرید برنج در تناژ بالا و با قیمت مناسب با مدیر فروش توسکا تماس بگیرید.

خرید برنج تناژ بالا از شمال+ قیمت

خرید مستقیم برنج از کارخانه

اگر قصد خرید برنج تناژ بالا در مازندران از کارخانه، کارخانه سورتینگ مازندران و یا مرکز فروش برنج توسکا را دارید؛ بهتر است با توسکا تماس بگیرید و قبل از خرید برنج عمده، قیمت انواع برنج شمال را به صورت کامل بررسی کنید و سپس اقدام به خرید کنید.

همان طور که گفتیم قیمت فروش برنج شمال در مراکز فروش برنج در شمال (مراکز قابل اطمینان) کمتر از قیمت فروش برنج شمال در کارخانه های برنج است.

خرید برنج تناژ بالا مستقیم برنج یعنی خرید بدون واسطه برنج از کشاورز. ولی بدیهی است که کشاورز نمی تواند به صورت عمده برنج مورد نیاز یک فروشگاه یا خریدار را تامین کند. از طرفی یک کشاورز نمی تواند برنج ممتاز و درجه یک به مشتری بدهد زیرا فقط توانایی فروش برنج کارخانه ای را دارد.

خرید مستقیم برنج از کارخانه

بهتر است یکبار برای همیشه یک و یا چند مرکز فروش برنج در شمال را به درستی انتخاب کنید تا در تمام طول سال با خیال آسوده بتوانید به صورت عمده برنج درجه یک را مستقیم از شمال خریداری نمایید.

خرید برنج از مرکز فروش برنج معتبر نسبت به خرید برنج از کارخانه های مختلف برنجکوبی و سورتینگ بهتر است. مهم این است که در هر دو حالت مرکز فروش قابل اطمینان باشد ولی معمولا قیمت برنج در مراکز فروش برنج کمتر از قیمت برنج کارخانه ای خواهد بود.

قیمت عمده برنج شمال

به طور کلی قیمت برنج شمال هرگز به حدی نمیرسد که کشاورزان را راضی نگه دارد و کشاورزان احساس کنند که تولید برنج برای آن ها به صرفه است.

قیمت برنج شمال همیشه از برنجی هایی که در سایر مناطق کشور تولید می شود بالاتر است زیرا کیفیت بسیار بالایی دارد البته در میان انواع برنج شمال نیز برنج های پرمحصول مانند برنج ندا هم کشت می شود که از برنج های جنوب ارزان تر است.

قیمت عمده برنج شمال

پایین بودن قیمت برنج ندا نیز به دلیل کیفیت پایین این برنج است اما به طور کلی برنج هایی که در شمال ایران کاشته شوند بسیار باکیفیت و خوشپخت هستند.

عوامل بسیاری بر روی قیمت برنج عمده برنج شمال تاثیرگذار هستند. بر حسب نوع برنج و میزان خرید قیمت تمام شده متفاوت است. بالاترین قیمت برنج در میان برنج های استان مازندران برنج کشت دوم و سپس برنج طارم می‌ باشد و برنج‌های فجر، شیرودی و ندا که جزء برنج‌های پرمحصول هستند و قیمت پایین‌تری دارند.

برای خرید برنج تناژ بالا و به صورت عمده در تمام طول سال با مدیرفروش توسکا تماس بگیرید تا برنج را به صورت عمده تهیه نمایید.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

فروش عمده برنج شمال در اصفهان

پخش انواع برنج شمال در شهرستان ها توسط مجموعه برنج توسکا در تمام طول سال …

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا