عرضه برنج شمال
سه شنبه , آبان ۴ ۱۴۰۰
خانه / برنج روشن فجر / خرید برنج طارم روشن فجر از تولید کننده معتبر آن

خرید برنج طارم روشن فجر از تولید کننده معتبر آن

خرید برنج طارم روشن فجر از تولیدکننده معتبر آن صورت می پذیرد. برنج طارم نوعی از برنج های شمالی می باشد. اما بدون عطر و بو است و زمانی که پخته شود ماندگاری طولانی دارد، پس مورد توجه هتل داران و رستوران داران می باشد. این برنج در شالیزارهای شمال ایران کاشت و برداشت می شود. خرید برنج طارم از طریق سایت های فروش انجام می شود. 

خرید برنج طارم روشن فجر از تولید کننده معتبر آن

خرید بذر برنج طارم روشن

خرید بذر برنج طارم روشنخرید بذر برنج طارم روشن از تولیدکنندگان برنج در شمال کشور صورت می پذیرد. برنج طارم روشن یکی از ارقام برنج تازه کشت شده است که محصول زیادی می دهد و همچنین عطر و بوی کمتری دارد، با این حال به خاطر ماندگاری زیادی که بعد از پخت دارد مورد توجه هتل داران و رستوران داران می باشد. 

این برنج که یکی از برنج های تازه کشت شده در کشور می باشد و در شمال کشور کاشت می شود و در واقع جزو برنج های پرمحصول می باشد. این برنج عطر و بوی کمتری دارد اما شبیه خنجر می باشد؛ با این حال مشتریان خاص خودش را دارد. برای خرید این برنج می توانید به سایت های فروش مراجعه کنید و به قیمت ارزان و نیز با تخفیف های ویژه این محصول را خریداری کنید. 

لیست قیمت برنج طارم روشن

لیست قیمت برنج طارم روشن لیست قیمت برنج طارم روشن توسط مراکز فروش و یا سایت های فروش در اختیار مشتری قرار داده می شود. برنج طارم روشن جزو برنج های تولید شده در شمال کشور می باشد و قیمت آن در مقایسه با برنج های طارم و هاشمی که جزو پرمصرف ترین محصولات است پایین تر است. 

برای مطلع شدن از قیمت انواع  برنج و به خصوص شالی برنج روشن می توانید به سایت های فروش و یا به نمایندگی های فروش که در سراسر کشور وجود دارند، مراجعه کنید. بسیاری از خریداران برنج به صورت عمده ای، مغازه های فروش انواع برنج در سطح شهرها می باشند که این برنج ها را از تولیدکننده آن و از کشاورز خریداری می کنند و با قیمت ارزان و پایین به مشتری می فروشند.

در سایت های فروش قیمت برنج روشن به صورت نیم بهاء به مشتری عرضه می گردد. 

برنج طارم روشن جدیدترین رقم پرمحصول مازندران

برنج طارم روشن جدیدترین رقم پرمحصول مازندران برنج طارم روشن جدیدترین رقم پرمحصول مازندران می باشد، این نوع برنج عطر و بوی کمتری نسبت به برنج های طارم و هاشمی دارد و قیمت آن هم پایین تر می باشد. خریداران اصلی این برنج هتل داران و مغازه داران در سطح شهر می باشند که این محصول را به صورت عمده ای و در قیمت های پایین از تولیدکنندگان و یا کشاورزان می خرند. 

محصول طارم روشن توسط شرکت های تحقیقاتی به عنوان یک برنج پرمحصول که هم تراز با برنج طارم و هاشمی می باشد شناخته شده است. این برنج از نسل برنج های پرمحصول شناخته می شود که برای ایجاد تناسب بین برنج تولید شده و مصرف خانوار به بازا ر عرضه می گردد. 

شالی پر محصول طارم روشن

شالی پر محصول طارم روشن  شالی پر محصول طارم روشن جدیدترین و بهترین نوع برنج در بازار می باشد، این محصول که به تازگی به بازار عرضه شده است دارای کیفیت بالا و عطر و بوی ملایم می باشد، قیمت این محصول ارزان است و مشتریان زیادی دارد، مشتریان این محصولات اغلب هتل داران و رستوران داران می باشند. 

زمان برداشت برنج روشن شهریور ماه می باشد، و به خاطر وجود تعداد زیادی برنج در بازار قیمت آن هم تراز با برنج های طارم و هاشمی می باشد اما در ماه هایی که میزان برنج در بازار کم است، طارم و هاشمی قیمت های بیشتری نسبت به این برنج دارند. 

خریداران برنج طارم روشن در سراسر کشور

خریداران برنج طارم روشن در سراسر کشورخریداران برنج طارم روشن در سراسر کشور هتل داران و رستوران داران می باشند، این برنج ها به خاطر ماندگاری زیادی که دارند مورد توجه این مراکز در سطح شهرها قرار می گیرند. این مراکز به صورت عمده ای و از طریق مراجعه به نمایندگی های فروش انواع برنج طارم روشن را خریداری می کنند. 

برنج طارم در فروشگاه های عرضه محصولات غذایی به مشتریان عزیز به صورت آنلاین و یا حضوری ارائه می گردد. 

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا