عرضه برنج شمال
پنج شنبه , مهر ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / برنج ایرانی / خرید برنج مرغوب ایرانی به قیمت عمده

خرید برنج مرغوب ایرانی به قیمت عمده

انواع برنج مرغوب شمال برای مصارف خانگی، رستوران ها، فروشگاه ها و … کدام هستند و خرید برنج مرغوب ایرانی به قیمت عمده چگونه امکان پذیر است؟ با ما همراه باشید.

برنج مرغوب شمال کشور ایران

اگر گونه های مختلف برنج شمال ایران را بررسی کنیم به این نتیجه خواهیم رسید که تنوع در گونه های برنج شمال زیاد می باشد. برخی از این گونه ها مرغوب و برخی دیگر نامرغوب هستند. ولی منظور از یک برنج ایرانی مرغوب چیست؟

برنج مرغوب ایرانی بایستی:

  1. ظاهر خوبی داشته باشد: یعنی شالی با بهترین کیفیت تبدیل به برنج شده باشد.
  2. معطر باشد: یعنی قبل از پخت و یا حتی بعد از پخت عطر خوش برنج اصیل ایرانی را داشته باشد.
  3. خوشپخت باشد: یعنی هنگام پخت بدون اینکه دانه های برنج شکسته شود به خوبی قد بکشد.

خرید برنج مرغوب ایرانی

انواع برنج مرغوب مازندران

تجربه نشان می دهد که چهار گونه از برنج های مازندران نسبت به گونه های دیگر از کیفیت بهتری در عطر و پخت برخوردار هستند. این چهار نوع برنج شمال عبارتند از:

  • برنج بینام کشت دوم (امراللهی): برنج بینام کشت دوم عطر فوق العاده ای دارد که بعد از پخت بدون اینکه شکستگی در دانه های برنج بوجود آید به خوبی قد می کشد. این برنج بعد از پخت کاملا نرم و سبک است و در رتبه نخست برنج های مرغوب مازندران قرار می گیرد.
  • برنج دونوج طارم هاشمی (راتون): این برنج حاصل چین دوم برنج طارم هاشمی است که عطر عالی دارد و بعد از پخت به خوبی قد می کشد ولی نه به اندازه کشت دوم. برنج طارم هاشمی دونوج در رتبه دوم مرغوب ترین برنج های مازندران قرار دارد.
  • برنج طارم هاشمی کشت اول: برنج طارم هاشمی در واقع بهترین برنج در میان برنج های کشت اول مازندران است. عطر و پخت خوب به همراه قیمت مناسب آن منجر به این شده است تا این برنج به عنوان یک برنج پرطرفدار شناخته شود. برنج طارم هاشمی در رتبه سوم مرغوب ترین برنج های مازندران است.
  • برنج فجر: برنج فجر اعلاء هم عطر مناسبی دارد و هم پخت بسیار عالی. به طوری که از این برنج اغلب برای رستوران ها و کترینگ ها استفاده می گردد. برنج فجر مازندران در رتبه چهارم مرغوب ترین برنج های مازندارن جای می گیرد.
خرید هر نوع برنج مرغوب شمال بستگی به این دارد که شما آن برنج را برای کجا، به چه منظور و با چه قیمتی می خواهید؟؟؟

خرید برنج مرغوب ایرانی

خرید عمده برنج مرغوب ایرانی

اگر قصد دارید یک یا چند نوع از برنج های مرغوب ایرانی را به قیمت عمده خریداری نمایید بهتر است ابتدا بررسی کنید که برنج با چه کیفیت و قیمتی می خواهید.

مجموعه برنج توسکا بر اساس تجربه، سه نوع برنج ایرانی مرغوب را جهت خرید عمده با قیمت عمده با توجه به شرایط خودتان به شما پیشنهاد می دهد:

  1. اگر نوعی برنج مرغوب شمال را می خواهید با بهترین کیفیت ممکن بطوری که قیمت برنج برای شما اهمیت چندانی ندارد، پس برنج بینام کشت دوم را به شما پیشنهاد می دهیم.
  2. اگر نوعی برنج مرغوب شمال را می خواهید با کیفیت مناسب و با قیمت عالی، پس برنج طارم هاشمی کشت اول را به شما پیشنهاد می کنیم.
  3. اگر نوعی برنج مرغوب شمال را می خواهید با عطر خوب و با پخت عالی مخصوص رستوران و آشپزخانه های مرکزی، پس برنج فجر ممتاز را به شما پیشنهاد می کنیم.

خرید برنج مرغوب ایرانی

خرید برنج مرغوب ایرانی به قیمت عمده در مجموعه برنج توسکا این اجازه را به شما می دهد تا به صورت حضوری از خرید برنج های اصیل شمال لذت ببرید و آگاهی خود را با دیدن انواع برنج بیشتر کنید.
جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

خرید برنج معطر

قیمت خرید برنج از شالیکار

امروزه با افزایش قیمت برنج ایرانی، خریداران و تاجران برنج به دنبال خرید مستقیم برنج …

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا