عرضه برنج شمال
چهارشنبه , مهر ۲۸ ۱۴۰۰
خانه / برنج ندا / خرید برنج ندا ایرانی

خرید برنج ندا ایرانی

جهت خرید برنج ندا ایرانی و همچنین دریافت قیمت برنج ایرانی ندا می توانید با مدیر فروش مجموعه برنج توسکا ارتباط گرفته تا به سادگی این برنج ایرانی را به صورت عمده دریافت نمایید.

برنج ندا چیست؟

برنج ندا یکی از گونه های برنج های شمال است که اغلب در مازندران و گلستان کشت می شود. برنج ایرانی ندا اغلب در چند سال گذشته به میزان بسیار زیاد کشت می شد ولی با روی کار آمدن بذرهای جدید و با کیفیت تر این برنج جای خود را کم کم به برنج های دیگر داد. ولی با این وجود در بسیاری از مناطق مازندران برنج ندا کشت می شود.

خرید برنج ندا

مشخصات برنج ندا

مشخصات اصلی برنج ندا شمال به شرح زیر است:

  • قالب برنج ندا شمال تقریبا با قالب برنج طارم شمال یکسان است با این تفاوت که قالب برنج ندا کمی بزرگتر است. به همین علت بسیاری از تاجران به برنج ندا شمال، برنج طارم ندا نیز می گویند.
  • رنگ برنج ایرانی ندا بسیار شبیه به رنگ برنج فجر و برنج بینام کشت دوم است با این تفاوت که رنگ برنج ندا تقریبا کریستال مات است.
  • عطر برنج ندا بسیار کم است ولی عطر و بوی مخصوص خود را دارد.
  • پخت برنج ندا ایرانی شبیه به برنج شیرودی است و از برنج هایی محسوب می شود که پخت خیلی بالایی ندارد.

خرید برنج ندا

قیمت برنج ایرانی ندا

در مورد قیمت برنج طارم ندا باید به این نکته توجه کرد که برنج ندا یک نوع برنج پرمحصول است که کیفیت عطر و پخت آن خیلی بالا نیست و تقریبا به پخت برنج شیرودی نزدیک است.
با در نظر داشتن قیمت برنج شیرودی می توان قیمت برنج ندا شمال را تخمین زد. برنج شیرودی معمولا از برنج فجر کمی ارزان تر است پس قیمت برنج ندا هم از برنج فجر پایین تر است.

خرید برنج ندا

قیمت روز برنج ایرانی ندا را می توانید از لیست قیمت برنج در سایت برنج توسکا دنبال کنید

نحوه خرید برنج ندا ایرانی

برنج ندا از برنج های پرمحصول می باشد. با اینکه سطح شالیزارهای زیر کشت برای برنج ندا در مازندران نسبت به قبل کمتر شده است ولی موجودی برنج ندا ایرانی در مازندران به اندازه کافی است.
جهت خرید برنج ندا ایرانی کافی است ابتدا با مدیر فروش مجموعه برنج توسکا هماهنگی های اولیه انجام گردد و سپس بعد از دریافت نمونه و تست پخت و تایید نمونه، برای خرید عمده برنج طارم ندا به صورت حضوری یا تلفنی سفارش خود را ثبت کرده تا سفارش شما طی دو الی سه روز آماده و سپس ارسال گردد.

خرید برنج ندا

نحوه ارسال نمونه برنج ندا شمال چگونه است؟

نحوه ارسال نمونه برنج ندا شمال چگونه است؟

تمام نمونه های برنج در کیسه های ۱۰ کیلویی بسته بندی می‌باشند که فقط از طریق باربری اتوبوس ارسال می گردند. بعد از ارسال، سفارشات برنج طی یک الی دو روز به باربری شهر مقصد خواهد رسید
جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341
Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا