عرضه برنج شمال
پنج شنبه , مهر ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / شالی برنج / خرید شالی برنج | توزیع و پخش آن در استان ها

خرید شالی برنج | توزیع و پخش آن در استان ها

شالی برنج چیست؟ بعد از برداشت برنج از شالیزار باید برگ ها و ساقه های برنج  جدا شود. به خوش های برنج بعد از جداسازی برگ و ساقه شالی برنج می گویند. مرکز خرید شالی برنج شهر های شمالی ایران است. و بعد از خرید از این شهر ها، شالی برنج برای تأمین نیاز های سایر شهر ها، به استان های دیگر فرستاده و توزیع می شود. امروزه به خاطر پیشرفت راه های ارتباطی این توزیع و پخش از راه های مختلفی انجام می شود.

خرید شالی برنج | توزیع و پخش آن در استان ها

توزیع و پخش شالی برنج در استان ها

توزیع و پخش شالی برنج در استان هاشالی برنج یا همان برنج کوبیده نشده پس از خریداری از مزارع برنج و نگهداری در انبار های برنج آماده توزیع برای استان های دیگر و حتی صادرات شالی برنج به سایر کشور ها می شود.

شالی برنج بخاطر اینکه هنوز کوبیده نشده و در واقع هنوز همان خوشه های برنج هستند، شاید برای حمل و نقل و ارسال نسبت به برنج کوبیده شده بهتر باشند، چرا که در این صورت برنج در خوشه باقی می ماند و محافظت می شود.

شالی کاران برای توزیع شالی در سایر استان ها از روش های مختلفی استفاده می کنند. از جمله:

  • خریدو فروش اینترنتی
  • توزیع مستقیم و بدون واسطه از شالیزار
  • توزیع از طریق نمایندیندگی های فروش شالی برنج

خرید شالی برنج با ارزان ترین قیمت

خرید شالی برنج با ارزان ترین قیمتقیمت شالی برنج در بازار چقدر است؟ و چگونه می توان ارزان ترین شالی برنج را خریداری کرد؟ شالی کاران هنگام خرید و فروش داخلی معمولا قیمت را بر اساس واحدی به نام خروار تعیین می کنند. در این واحد برای واردات شالی برنج هر خروار معال ۳۰۰ کیلو گرم می باشد.

اگر شما به عنوان خریدار شالی برنج به دنبال ارزان ترین قیمت شالی هستید به شما پیشنهاد می کنیم با یک شالی کار معتبر قرار داد ببندید و شالی خود را به صورت عمده خرید کنید. اما باید گفت که ارزان ترین قیمت شالی برنج در بین انواع برنج و شالی متفاوت است. و به کیفیت و نوع برنج و روش های کشت و برداشت بستگی دارد.

بهترین مارک شالی برنج ایرانی در بازار

بهترین مارک شالی برنج ایرانی در بازارشالی برنج بخاطر تقاضای نسبتا بالای بازار، از فروش خوبی برخوردار است؛ و همین موضوع باعث شده تا برند های مختلفی به میدان بیایند و با عرضه بهترین محصول خود به رقابت با سایر برند ها بپردازند.

اما در پاسخ به اینکه بهترین برند کدام است؟ می توان گفت که با تجربه می توان به بهترین برند دست پیدا کرد. اما یکی دیگر از را های شناخت بهترین برند شاید این باشد که ببینیم کدام برند توانسته محبوبیت بیشتری را جلب کند و بیشتر مورد رضایت مشتری باشد.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

قیمت شالی شیرودی

خرید و فروش شالی شیرودی در رشت

برای خرید شالی برنج شیرودی میتوانید با توسکا تماس بگیرید. برنج شیرودی از انواع برنج …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا