عرضه برنج شمال
پنج شنبه , بهمن ۷ ۱۴۰۰
خانه / برنج طارم روشن / خرید عمده برنج طارم روشن محلی

خرید عمده برنج طارم روشن محلی

برنج غلاتی پر خاصیت است که از قدیم در سفره ایرانیان جایگاه خاصی داشته است. این محصول انواع مختلفی دارد؛ و در برخی شهرها دو بار در سال کشت می شود. خرید و فروش به صورت عمده و جزیی مطابق نیاز و مصرف مشتری انجام می شود. تولید این محصول جدید با تکنولوژی و فناوری های روز انجام می شود. این محصول ابتدا در شمال کشور کشت شد و از ویژگی های مهم آن مقاومت و پایداری در مقابل آفت ها است. خرید عمده برنج طارم روشن محلی برای مصرف کننده مناسب و مقرون بصرفه است. تهیه برنج روشن از کشاورز به صورت مستقیم و بدون واسطه قیمت ارزان تری نسبت به بازار دارد؛ و به نفع مشتری است. 

خرید عمده برنج طارم روشن محلی

مراکز فروش شالی برنج طارم روشن

مراکز فروش شالی برنج طارم روشن مراکز فروش شالی و بذر طارم روشن در شهرهای شمالی کشور خرید را برای مشتری راحت تر کرده است. تمایزی که این غلات نسبت به محصولات مشابه دیگر دارد این است که عطر و بوی بیشتری دارد و پر بار تر است. طی سالیان اخیر با شروع کاشت این غلات فروش بذر و شالی آن نیز رونق زیادی پیدا کرد. شمال کشور اولین مناطق زیر کشت بودند. ویژگی هایی که این محصول دارد انقلابی بزرگ در تولید برنج کشور است‌.

امروزه این مراکز در سراسر کشور گسترش پیدا کرده اند. فروش در آن ها به صورت عمده و جزیی انجام می شود. هر چه سطح زمین های زیر کشت وسیع تر باشد میزان خرید شالی افزایش پیدا می کند.

خرید بذر استراتژیک طارم روشن

خرید بذر استراتژیک طارم روشنخرید بذر استراتژیک برنج روشن دیلمانی از مراکز خرید نیاز مصرف کننده را به خوبی تامین می کند. کشت این غلات به وسیله بذر خاصی انجام می شود؛ که باعث پر بار شدن این غلات شده است. عملکرد دو برابری این برنج نسبت به محصولان دیگر بخاطر نوع بذر ان است. خرید این محصول به صورت حضوری و غیر حضوری نیز انجام می شود. 

که در روش حضوری شما با مراجعه به فروشگاه و مراکز خرید به راحتی می توانید محصول مورد نظر خود را خریداری کنید. و در روش غیر حضوری از طریق سایت فروشگاهی سفارش خود را ثبت کرده و درب منزل آن را تحویل می گیرید. بذر برنج روشن در بازار با این روش ها به دست مصرف کننده می رسد. 

معرفی برنج روشن با استفاده از پرتوتاپی و اشعه گاما

معرفی برنج روشن با استفاده از پرتوتاپی و اشعه گامابرای معرفی برنج روشن با استفاده از پرتوتاپی و اشعه گاما ابتدا باید بدانید که بدر این محصول استراتژیک است. طی سالیان اخیر با پیشرفت تکنولوژی و فناوری به کمک علم هسته ای توانسته اند برنجی تولید کنند که علاوه بر مقاومت بالا در مقابل آفت ها بسیار پر بار و معطر است. این محصول برای اولین بار در شمال کشور کشت شد. این برنج با توجه به ارتفاع مناسب بوته، قابل برداشت بصورت مکانیزه است.

سالانه می تواند بذر زیادی تولید کند. این دستاورد جدید باعث شد تا این محصول در حجم بالا تولید شود؛ که علاوه بر تامین نیاز داخلی جنبه صادراتی نیز پیدا کند. که این امر با درآمد ارزی به اقتصاد کشور کمک زیادی می کند. 

عمده فروشی برنج طارم

عمده فروشی برنج طارمعمده فروشی برنج طارم سود زیادی نسبت به خرده فروشی آن دارد. نمایندگی ها از بزرگترین عمده فروشان در این عرصه هستند. آن ها محصول را به صورت عمده از کشاورز خریداری کرده و سپس به صورت خرده به بازار عرضه می کنند. دلالان برنج روشن در این میان با واسطه گری سود زیادی به دست می آورند. برای اینکه بتوانید دست سوجوها و واسطه های زیاد را از بازار کوتاه کنید باید خود به صورت مستقیم از کشاورز خرید کنید.

بازار خرید و فروش این محصول امروزه رونق زیادی پیدا کرده است. هر کس مطابق مصرف و نیازی که دارد برنج را خریداری می کند. به طور برنج در نمایندگی ها بیشتر به صورت عمده و در حجم بالا خرید و فروش می سود. 

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

فروش برنج طارم روشن محلی با بالاترین کیفیت

فروش برنج طارم روشن در ایران از طریق مراکز معتبر صورت صورت می گیرد. فروش انواع مختلف برنج در این مراکز با بالا ترین کیفیت صورت می گیرد. آیا می دانید طارم روشن چ

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا