عرضه برنج شمال
چهارشنبه , مهر ۲۸ ۱۴۰۰
خانه / برنج طارم / خرید عمده برنج طارم و طارم محلی

خرید عمده برنج طارم و طارم محلی

تاجران، فروشندگان، رستوران ها، آشپزخانه ها، فروشگاه ها، ارگان های دولتی و غیردولتی و … می توانند جهت خرید عمده برنج طارم و طارم محلی، این برنج را با قیمت مناسب و با تضمین کیفیت و یکدست بودن بصورت مستقیم از کشاورز خریداری نمایند.

مرکز خرید عمده برنج طارم و طارم محلی

دفتر مرکزی برنج توسکا واقع در یکی از روستاهای استان مازندران (روستای پهناب) یکی از مراکز اصلی فروش برنج برنج در تناژ بالا است. این مرکز با هدف عرضه مستقیم برنج از کشاورز به مشتری، آماده دریافت سفارشات عمده است. فروش برنج تناژ بالا در این مرکز با تضمین خالص بودن برنج و یکدست بودن برنج (تمیز و بدون خرد) صورت می گیرد.تمام برنج ها از جمله برنج طارم که اصطلاحا در شمال به آن برنج طارم محلی هم نیز گفته می شود، ابتدا از کشاورزانی که مورد اعتماد این مجموعه هستند خریداری می شود و بعد از وارد شدن در کارخانه سورتینگ برنج، برنج کاملا تمیز و بدون خرد و یکدست و با بسته بندی در کیسه های نخی یا متقال ده کیلویی به مشتریان عزیز عرضه می گردد.

خرید عمده برنج طارم

نحوه خرید برنج طارم در تناژ بالا

یکی از مهمترین مشکلات و دغدغه های خریداران عمده برنج از جمله خریداران عمده برنج طارم در عدم یکدست بودن برنج است. آنها احساس می کنند که ممکن است برنجی که به دستشان می رسد حاصل شالیکاری چندین کشاورز مختلف باشد. این برداشت کاملا درست است ولی برنج توسکا همیشه سعی بر این دارد تا برنج را از شالیکاران بزرگ [که توانایی تامین برنج در تناژ بالا دارند] خریداری نماید تا بتواند شالی را به صورت یکدست به برنج سفید تبدیل کرده و به دست مشتری برساند.

خرید عمده برنج طارم

عزیزانی که خریدار برنج طارم در تناژ بالا هستند و هدفشان خرید عمده برنج طارم درجه یک و خالص است با مراجعه حضوری در دفتر مرکزی برنج توسکا و یا با خرید اینترنتی یا همان خرید آنلاین می توانند سفارش برنج خود را ثبت نمایند. لطفا جهت دریافت لیست قیمت روز انواع برنج شمال به ویژه قیمت عمده برنج طارم محلی و همچنین دریافت مشاوره با مدیر فروش برنج توسکا، جناب مهندس علی ملایی ارتباط بگیرید.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

قیمت برنج شکسته طارم معطر

بازار فروش برنج شکسته طارم معطر در میان انواع برنج شکسته ایرانی همیشه پررونق است …

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا