عرضه برنج شمال
شنبه , آذر ۶ ۱۴۰۰
خانه / برنج سرلاشه فجر / خرید عمده سرلاشه برنج فجر+ قیمت

خرید عمده سرلاشه برنج فجر+ قیمت

بازار خرید و فروش سرلاشه برنج فجر در بازرگانی برنج توسکا به صورت عمده و جزئی در تمام طول سال فعال میباشد. این مجموعه فروش ویژه برنج سرلاشه فجر به صورت عمده در تناژ بالا با قیمت مناسب را آغاز نموده است تا برای تاجران و خریداران برنج شکسته فجر امکان خرید برنج از تولید کننده فراهم شود.

خرید عمده سرلاشه برنج فجر+ قیمت

سفارش خرید برنج سرلاشه فجر

برنج فجر از ارقام پرمحصول ایرانی میباشد که به دلیل عطر و پخت خوبی که دارد در میان برنج های پرمحصول ایرانی پرفروش تر میباشد. برنج فجر حتی بعد از پخت بسیار نرم بوده و خوشمزه است. از این نوع برنج اکثرا در رستوران ها استفاده می شود.

اما می دانیم که خرید عمده و یا خرده برنج فجر برای تمامی مردم امکان پذیر نیست. بدین وسیله خریداران برنج فجر به سمت خرید لاشه برنج فجر روی می آورند. زیرا قیمت لاشه برنج فجر بسیار مناسب می باشد.

در بسیاری از منطق کشور ایران مردم علاقمند به خرید برنج لاشه فجر هستند. زیرا همانطور که گفتیم برنج لاشه فجر علاوه بر کیفیت خوب از قیمت مناسبی برخوردار است.

شاید تنها عیبی که به برنج سرلاشه فجر وارد است شکل ظاهری آن باشد. زیرا برنج لاشه فجر به برنج خارجی خیلی شباهت دارد. پس در خرید لاشه فجر دقت شود که از مراکز معتبر خرید شود.

قیمت روز برنج سرلاشه فجر

از انجایی که برنج سرلاشه فجر قیمت مناسبتری نسبت به برنج سرلاشه طارم دارد. برای همین قیمت برنج سرلاشه فجر برای مشتری بسیار اهمیت دارد.

خریداران عمده برنج سرلاشه فجر به دنبال برنج سرلاشه فجر ارزان قیمت هستند. بطوری که کیفیت آن پایین نباشد.

سرلاشه فجر باید کاملا درشت و شامل حداقل ۲۰ درصد برنج کامل باشد تا برای مشتری کاملا پسندیده باشد.

قیمت روز برنج سرلاشه فجر

در مجموعه برنج توسکا ابتدا بهترین برنج های فجر از شالیکاران انتخاب و خریداری می شود. سپس برنج ها بوجاری می شوند. لاشه هایی که از دستگاه بوجاری خارج می شوند مجددا وارد دستگاه بوجاری می شوند تا ریزه ها و نیمدانه ها از آن جداسازی شوند.

این عمل منجر به این خواهد شد که لاشه ها درشت و بدون ریزه حاصل شوند. به این نوع لاشه ها سرلاشه نیز می گویند. در نهایت سرلاشه ها توسط دستگاه سورتینگ تمیز خواهند شد.

سرلاشه فجر تمیزشده و یکدست در کیسه های ۱۰ یا ۲۰ کیلویی بسته بندی شده و با قیمت عالی به دست مشتری خواهند رسید.

اگر خریدار عمده برنج سرلاشه فجر هستید می توانید قیمت روز برنج سرلاشه فجر را از مجموعه برنج توسکا دریافت نمایید.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

بازار فروش برنج سرلاشه فجر

یکی از مهمترین غلات مهم مورد استفاده مردم جهان برنج است که از مهمترین اقلام غذایی مردم جهان شمرده میشود که در مناطق گرم و مرطوب کشت میشود.برنج به سه دسته تقسیم

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا