عرضه برنج شمال
پنج شنبه , مهر ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / بذر برنج بینام / خرید مستقیم بذر برنج بینام امراللهی

خرید مستقیم بذر برنج بینام امراللهی

زمین های کشاورزی سرزمینمان و آب هوای متعادلی که دارد، زمینه را برای کشت گیاهان مختلف به وجود آورده است؛ به عنوان مثال زمین های کشاورزی شهرهای شمالی مانند رشت، مازندران و گلستان برای کشت برنج بسیار مناسب هستند و محصولات به دست آمده از این مزارع در سراسر کشورهای جهان از شهرت بالایی برخوردارند. یکی از بذرهایی که در این زمین ها کشت می شود و در میان کشاورزان از طرفداران بیشتری برخوردار است، برنج بینام است. برای خرید بذر برنج بینام امراللهی می توانید به فروشگاه های معتبر ارائه دهنده این محصول مراجعه کرده و این بذر را در نهایت کیفیت و کارایی تهیه کنید.

خرید مستقیم بذر برنج بینام امراللهی

برنج بینام چیست؟

برنج بینام چیست؟  شاید برای شما نیز این سوال به وجود آمده باشد که برنج بینام چیست؟
در پاسخ باید به این نکته اشاره کنیم که این برنج یکی از انواع پر محصول برنج در کشورمان به شمار می رود که از به وجود آوردن تغییرات ژنتیکی در ساختار سایر برنج های ایرانی به وجود می آید.
اگر بخواهیم به مهم ترین ویژگی این محصول اشاره کنیم مقاومت بالایی ست که در برابر سرما دارد؛ کشاورزان شمال کشورمان محصول برنج خود را در دو مرحله در زمین می کارند، مرحله دوم به علت نزدیکی به فصل سرما از ریسک بسیار زیادی برخوردار است و در این هنگام نمی توان از هر بذر برنجی برای کاشت استفاده کرد، چون با رسیدن فصل پاییز و زمستان، سرما می تواند آسیب اقتصادی بزرگی به کشاورز وارد نماید، در این گونه شرایط استفاده از بذر برنج بومي که بینام معروف ترین آن ها می باشد و مقامت عجیبی در برابر سرما دارد استفاده می کنند.

توليد بذر گواهي شده برنج در مازندران

توليد بذر گواهي شده برنج در مازندران خوشبختانه تولید و فروش بذر گواهی شده برنج در مازنداران از میان محصولات بسیار مرغوب انجام می پذیرد و در دسترس مشتریان قرار می گیرد.
اگر بخواهیم در مورد بذر گواهی شده توضیحاتی خدمت شما عرض کنیم، باید به این نکته اشاره کنیم که این نوع بذر، بذر منتخبی است که از طرف کارشناسان بخش کشاورزی انتخاب شده و با هدف بالا بردن کیفیت و کمیت محصول، در دسترس کشاورزان قرار گرفته و سپس در زمین های کشاورزی کشت می شود.
کیفیت این نوع بذر به علت این که مورد تایید کارشناسان بخش کشاورزی ست، بسیار بالا می باشد و در عین حال قیمت آن نیز ارزان است و همه کشاورزان می توانند به راحتی اقدام به خرید بذر اماده نشا برنج نموده و از ویژگی های بی نظیر آن برخوردار شوند. 

شرکت پخش کننده بذر برنج بینام

شرکت پخش کننده بذر برنج بینام برای خرید بذر برنج بینام، می توان به شرکت پخش کننده آن که در بسیاری از شهرهای بزرگ ایران به فعالیت مشغول هستند مراجعه نمود و این محصول را با کیفیت عالی و قیمت مناسب تهیه کرد.
از جمله مهم ترین ویژگی هایی که می توان برای برنج بینام ذکر کرد موارد زیر است:

  • بذر این برنج در برابر سرما استقامت عجیبی دارد.
  • به علت این که نسبت به سایر محصولات زودرس است و می توان آن را تا قبل از برف و باران و سرما برداشت کرد، همواره انتخاب کشاورزان برای کاشت دوم به شمار می رود.
  • بسیار خوشبو و خوش عطر است.
  • اندازه آن به کشیدگی سایر برنج های شمالی نیست و دارای ساختار کوچک و گرد می باشد.

روش های بازاریابی و افزایش فروش بذر برنج ایرانی

روش های بازاریابی و افزایش فروش بذر برنج ایرانی	در کشورمان روش های بازاریابی و افزایش فروش بسیاری وجود دارد که کارشناسان از آن استفاده کرده و اقدام به فروش بذر برنج ایرانی می نمایند.
یکی از بهترین نوع این روش ها، فروش این محصول از طریق فروشگاه های معتبر اینترنتی است، چرا که روز به روز به استفاده کنندگان از اینترنت افزوده می شود و بسیاری از مشتریان در سایت های معتبر به دنبال خرید محصول مورد نظر خود می گردند.
خوشبختانه مدتی ست که شاهد فعالیت این فروشگاه های اینترنتی در فضای آنلاین هستیم که بهترین بذر برنج توسکا و بینام امراللهی را با کیفیت بالا و قیمت مناسب در دسترس مشتریان خود قرار می دهند.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا