عرضه برنج شمال
چهارشنبه , مهر ۲۸ ۱۴۰۰
خانه / برنج شمال / خرید مستقیم برنج از کارخانه

خرید مستقیم برنج از کارخانه

برای خرید مستقیم برنج از کارخانه شالیکوبی برنج و یا کارخانه سورتینگ برنج حتما این مقاله را مطالعه کنید. جهت خرید عمده برنج شمال با قیمت رقابتی کمتر از درب کارخانه با ما تماس بگیرید.

انواع کارخانه برنج جویبار

به طور کلی در حوزه برنج، دو کارخانه اصلی وجود دارد.

  1. کارخانه شالیکوبی یا برنجکوبی: وظیفه این کارخانه تبدیل شالی به برنج سفید است.
    خرید مستقیم برنج از کارخانه
  2. کارخانه سورتینگ و بوجاری برنج: وظیفه این کارخانه تبدیل برنج سفید کارخانه ای به برنج تمیز و بدون خرد (ممتاز) است.
    خرید مستقیم برنج از کارخانه

بعضی از کشاورزان به دلیل کمبود مکان یا نبود انبار، برنج خود را از کارخانه های برنجکوبی جابجا نمی کنند. در این حالت شما می توانید مستقیما با کشاورز بر سر خرید برنج وارد معامله شوید و پس از اتمام معامله برنج را از کارخانه خارج کنید.
در حالتی دیگر امکان دارد صاحب کارخانه برنجکوبی بخواهد برنج را از کشاورز خریداری کند و سپس به خریدار بفروشد.

در حالت دوم امکان دارد برنج را از کارخانه های سورتینگ بخرید. یعنی صاحب کارخانه سورتینگ برنج را از کشاورز خریداری نموده و بعد از سورت و بسته بندی به مشتری تحویل می دهد.

در خرید برنج از کارخانه برنجکوبی و کارخانه سورتینگ بخاطر اینکه اسم کارخانه بر روی برنج می باشد در نتیجه ممکن است قیمت فروش برنج در این کارخانه ها اندکی بالا باشد.

خرید برنج از مراکز فروش برنج قابل اطمینان نسبت به خرید برنج از کارخانه های مختلف برنجکوبی و سورتینگ بهتر است. مهم این است که در هر دو حالت مرکز فروش قابل اطمینان و منصف باشد ولی معمولا قیمت برنج در مراکز فروش برنج کمتر است.

نحوه خرید مستقیم برنج از کارخانه

حال اگر تصمیم به خرید برنج از کارخانه برنج مازندران، کارخانه سورتینگ مازندران و یا مرکز فروش برنج توسکا گرفته اید بهتر است با ما ارتباط گرفته و قبل از خرید عمده، قیمت های انواع برنج را در حالت های مختلف بررسی کنید و سپس اقدام به خرید کنید.
همان طور که گفتیم قیمت فروش برنج شمال در مراکز فروش برنج در شمال (مراکز قابل اطمینان) کمتر از قیمت فروش برنج شمال در کارخانه های برنج است.

خرید مستقیم برنج یعنی خرید بدون واسطه برنج از کشاورز. ولی بدیهی است که کشاورز نمی تواند به صورت عمده برنج مورد نیاز یک فروشگاه یا خریدار را تامین کند. از طرفی یک کشاورز نمی تواند برنج ممتاز و درجه یک به مشتری بدهد زیرا فقط توانایی فروش برنج کارخانه ای را دارد.

خرید مستقیم برنج از کارخانه

بهتر است یکبار برای همیشه یک و یا چند مرکز فروش برنج در شمال را به درستی انتخاب کنید تا در طول سال های آینده با خیال راحت بتوانید به صورت عمده برنج درجه یک را مستقیم از شمال خریداری نمایید.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

خرید برنج فجر

قیمت برنج شمال در شهرستان ها

قیمت خرید و فروش برنج شمال در شهرستان های مختلف ایران نسبت به شهرهای شمالی …

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا