عرضه برنج شمال
پنج شنبه , مهر ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / برنج ایرانی / راهنمای خرید برنج ایرانی دانه بلند

راهنمای خرید برنج ایرانی دانه بلند

برنج ایرانی دانه بلند از بهترین محصولات کشاورزی کشت شده در شمال کشور است که شهرت و آوازه آن زبانزد خاص و عام است. برنج نوعی از غلات پر مصرف است که جزء غذای اصلی ایرانیان به شمار رفته و برنج ایرانی از معطر ترین و خوش طعم ترین برنج های موجود در بین انواع برنج داخلی و خارجی است. جهت خرید برنج توصیه می شود که ترجیحا از برنج های کهنه خرید صورت گیرد زیرا برنج به اصطلاح کهنه که کمی از زمان برداشت آن گذشته است طعم و عطر بهتری داشته و در ضمن به خوبی ری می کند.

راهنمای خرید برنج ایرانی دانه بلند

معرفی کامل برنج ایرانی دانه بلند

معرفی کامل برنج ایرانی دانه بلند مناطق شمالی ایران از مناطق مستعد کشت برنج دانه بلند با کیفیت و خوش طعم می باشد. شمال ایران به دلیل برخورداری از آب و هوای مناسب و شرایط جغرافیایی خاص و بارش فراوان مستعد کشت برنج بوده که ارقام مختلفی دارد.

انواع برنج ایرانی ضمن این که از طعم بسیار خوبی برخوردار است شکل ظاهری خوبی نیز دارد و از این رو تمامی رستوران ها و مراکز تهیه غذا خرید برنج ایرانی را به خرید سایر ارقام خارجی آن ترجیح می دهند.

کیفیت و طعم و همچنین میزان ری دادن برنج متفاوت بوده و از این رو قیمت انواع برنج بر این اساس متفاوت می باشد. برخی از ارقام برنج از نوع دانه بلند بوده که تحت کشت و شرایط کنترل شده تولید شده و به بار می نشیند.

نوعی از برنج نیز اصطلاحا برنج دو محصول یا دو کشت نامیده می شود که پس از برداشت این دانه های سفید رنگ در مرداد ماه دوباره کشت شده و در پاییز برداشت می شود. کیفیت این نوع برنج بسیار مرغوب بوده و معمولا از سایر ارقام برنج قیمت بیشتری داشته و نوعی برنج خاص و منحصر به فرد به شمار می رود.

برترین فروشنده برنج ایرانی دانه بلند

برترین فروشنده برنج ایرانی دانه بلند برترین فروشنده برنج ارائه دهنده و راهنمای خرید برنج دانه بلند ایرانی و مرغوب می باشد. فروشندگان نمونه های مختلف برنج را به مشتری معرفی کرده و راهنمای آنها جهت خرید می باشند.

تفاوت انواع برنج از نظر کیفیت و عطر و طعم موجب تفاوت قیمت آن می شود. از این رو خریداران می توانند بسته به بودجه ای که در اختیار دارند به خرید برنج مناسب بپردازند.

مشتریان بنا به نیاز خود اقدام به خرید عمده و کلی یا خرید جزئی برنج می نمایند. در این صورت فروشنده قیمت خرید کلی را کاهش داده و در این صورت این کالا با نرخ ارزان تر به دست مشتری می رسد. از این رو برترین فروشندگان عرضه کننده برنج با قیمت مناسب می باشند.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

خرید برنج معطر

قیمت خرید برنج از شالیکار

امروزه با افزایش قیمت برنج ایرانی، خریداران و تاجران برنج به دنبال خرید مستقیم برنج …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا