عرضه برنج شمال
پنج شنبه , مهر ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / برنج ایرانی / شرکت تولید برنج ایرانی سبوس دار

شرکت تولید برنج ایرانی سبوس دار

شرکت تولید برنج ایرانی سبوس دار، نیازهای بازار را می شناسد و در تلاش است تا به صورت ویژه از عهده تامین این نیاز در بازار بر آید. قیمت عرضه برنج که از سوی این شرکت در نظر گرفته است، متناسب با مرغوبیت آن می باشد. این شرکت با امتیازات ویژه ای که در تولیدات خود در نظر گرفته، توانسته جایگاهی ارزنده را در بین مجموعه ای از تولیدکنندگان برتر برنج سبوس دار ایرانی از آن خود نماید.

شرکت تولید برنج ایرانی سبوس دار

فواید خوردن برنج ایرانی سبوس دار

فواید خوردن برنج ایرانی سبوس دار سالهاست که در خطه سرسبز شمال کشورمان کاشت و پرورش انواع برنج متداول بوده و سودآوری مناسبی را عاید کشاورزان در این منطقه کرده است.
برنج ایرانی از آن جهت که از نظر طعم و مزه و البته شکل ظاهری خود در صدر برنجهای دنیا قرار دارد، با استقبال از سوی کشاورزان برای کاشت روبرو می باشد. اما برنج سبوس دار ایرانی هم در این بین اهمیت فراوانی دارد.
این برنج از نظر فنی تفاوتی با برنجهای دیگر ندارد و نقطه تمایز بین این این برنج با نمونه های معمولی این است که در فرایند تولید برنج، در چند مرحله لایه های آن برداشته خواهد شد. این لایه ها اما به دلیل وجود ارزش غذایی و دارویی در تولید برنج سبوس دار حفظ می شود و بدین ترتیب می توان گفت که برنج سبوس دار به دست آمده است.

فواید خوردن برنج ایرانی سبوس دار:

  • این برنج برای تنظیم و کنترل قند خون بسیار مناسب می باشد.
  • برای افرادی که به سلامت پروستات خود اهمیت می دهند، پیشنهاد می شود.
  • خطر ابتلا به سنگ کلیه برای مصرف کنندگان این ماده پایین می آید. انرژی افزایش یافته و انجام امورات روزمره و یا ورزش به شکل ساده تری صورت می گیرد.
  • عملکرد کبد با استفاده از برنج سبوس دار بهبود می یابد.
  • این برنج فیبرهای رژیمی دارد که در صورت گنجاندن آن در برنامه غذایی می توان به کاهش وزن امیدوار بود.
  • استفاده از این ماده باعث چاقی صورت خواهد شد.

قیمت عرضه برنج ایرانی سبوس دار

قیمت عرضه برنج ایرانی سبوس دار قیمت عرضه انواع برنج ایرانی سبوس دار را می توان با مراجعه به مراکز فروش آن که به اشکال گوناگون در این زمینه فعالیت دارند، جویا شد.
شرکت تولید برنج در کشور ما از تجهیزاتی در این باره بهره مند شده که تولید برنج باکیفیت را با سهولت و سرعت بهتری ترتیب می دهد. افزایش کیفی و کمی تولید برنج مساوی ست با استقبال بیشتر افراد از خرید و فروش آن. در نتیجه بسیاری از افراد ترجیح می دهند تا فعالیت خود را در حوزه توزیع و پخش این ماده تعریف نمایند و همواره بکوشند تا نمونه های درجه یک و عالی از این محصولات به دست مشتریان واقعی برسد و آنها از مزیتهایی که دارد برخوردار کنند.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

خرید برنج معطر

قیمت خرید برنج از شالیکار

امروزه با افزایش قیمت برنج ایرانی، خریداران و تاجران برنج به دنبال خرید مستقیم برنج …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا