عرضه برنج شمال
سه شنبه , آبان ۴ ۱۴۰۰
خانه / برنج طارم / صادر کننده برنج طارم محلی شمال

صادر کننده برنج طارم محلی شمال

برنج طارم از انواع برنج های معروف و مشهور در میان خانو‌اده های ایرانی است که سر شار از پروتئین و املاح معدنی می باشد که برای بدن انسان  مفید و مغذی است.برنج طارم محلی شمال در نوع خود از نظر عطر و طعم بی نظیر است و ایران به عنوان صادر کننده این محصول به بازارهای جهانی شناخته شده است.

صادر کننده برنج طارم محلی شمال

انواع برنج طارم محلی با کیفیت شمال

انواع برنج طارم محلی با کیفیت شمال

امروزه برنج طارم محلی شمال در سفره های غذایی مردم جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داده است که این محصول خوش پخت و خوش طعم در اکثر شهر های ایران به وفور پیدا می شود و بر اساس برند ها و کیفیت متفاوت به بازار عرضه می شود. برنج کیفیت دار و مرغوب ایرانی بر اساس نوع برنج و کیفیت در پخت و طعم بسته بندی می شوند. این محصول با رعایت تمامی نکات کیفی و کمی توانسته است بیشترین بازار فروش را در کشور به خود اختصاص دهد و مورد حمایت  خریداران داخلی قرار به گیرد.

شایان ذکر است که برنج طارم به دلیل عطر و بوی بسیار مطبوع خود در سرو انواع غذاها، دسرها و غیره کاربرد فراوانی دارد. از انواع برنج طارم محلی شمال می توان به رقم برنج صدری، برنج هاشمی، برنج ندا، فجر و غیره اشاره نمود.

کیفیت برنج طارم محلی شمال به عوامل زیادی از جمله : نوع خاک، شرایط آب و هوایی منطقه، بذر مناسب و استفاده از دانش روز به همراه تجربه کشاورزان بستگی دارد. 

توزیع کننده برنج طارم محلی شمال

توزیع کننده برنج طارم محلی شمال

برنج ایرانی به دلیل کیفیت بالا شهرت جهانی دارد هر ساله در فصل برداشت محصول نمایندگان و تاجرانی از کشورهای خارجی مانند پاکستان، افغانستان، ارمنستان،هند و آذربایجان برای تهیه این محصول به ایران سفر کرده و برنج ایرانی را  در تناژ بالا و تعداد سفارشات زیاد به منظور بر طرف کردن نیاز کشور خود خریداری می کنند که خود باعث ارز آوری زیاد به کشور و هم چنین رشد اقتصادی را به دنبال دارد.

یکی از نکته های اصلی در فروش و توزیع برنج کیفیت و مرغوب بودن این محصول می باشد تا بتواند جایی برای عرضه به بازارهای داخلی و خارجی داشته باشد.

اکثر رستوران دارها برای پخت برنج با ویژگی های خوب مانند این که برنج ‌در هنگام پخت قد کشیده و سبک باشد و هم چنین رضایت مشتریان را جلب کند  برنج طارم محلی شمال را می پسندند و آن را در لیست مواد اولیه خود قرار می دهند.

پخش و فروش عمده این محصول به روش  فله ای و بسته بندی در کیسه های پنج، ده و بیست کیلویی پارچه ای صورت می گیرد و خریداران بر حسب نیاز خود آن را خریداری می کنند.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش برنج شمال

قیمت برنج طارم معطر درجه یک

فروش برنج طارم به صورت عمده و جزئی در شمال کشور به دلیل امکان خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا