عرضه برنج شمال
سه شنبه , آبان ۴ ۱۴۰۰
خانه / برنج طارم هاشمی / عرضه انواع برنج طارم هاشمی محلی

عرضه انواع برنج طارم هاشمی محلی

هم اکنون فروش برنج طارم هاشمی محلی، در سراسر کشور به شکل فراگیر وجود دارد. این محصولات با کیفیت فوق العاده عرضه می شوند و با توجه به این که به شکل مستقیم عرضه می شود، قیمت آنها به نسبت کمتر است. این برنج برداشت شده از خطه حاصل خیز شمال کشور بوده و شهرت جهانی دارد. صادرات این محصول همه ساله به شکل گسترده صورت می‌گیرد. 

عرضه انواع برنج طارم هاشمی محلی

دلالیل محبوبیت برنج طارم هاشمی محلی

دلالیل محبوبیت برنج طارم هاشمی محلی با توجه به این که برنج طارم هاشمی محلی، همه ی خصیصه‌ های عام یک برنج مرغوب را دارا است، می توان آن را به عنوان یک رقم ناب برنج در نظر گرفت. ملاک اصلی برای خرید یک رقم برنج برای همگی مردم این است که برنج خوش عطر باشد.

برنج خوش پخت برنجی است که به هنگام پخت، عطر عالی در فضا پخش کند و هنگام میل کردن خوش خوراک بوده و پس از خوردن به آسانی هضم شود. برنج‌ های اعلا پس از مدتی رطوبت خود را از دست نداده و تازه و خوش عطر باقی می ماند و به هنگام پخت بسیار ری می‌کنند.

یکی از دلایل انتخاب این برنج این است که دانه های آن از نظر اندازه و شکل هماهنگ بوده و پس از پخت بسیار دلنشین می باشد. این برنج در زمین‌هایی کشت می‌شود که به صورت طبیعی با کود حاصل از فضله پرندگان غنی شده‌اند و نیازی به کود شیمیایی ندارند.

این رقم از برنج با بافت خاص خود در برابر آفت ها بسیار مقاوم بوده و به همین دلیل نیازی به سم زدایی ندارد. این نوع برنج در قدیم هرسال یک بار کشت می شد اما امروزه و به لطف تکنولوژی روز و انواع کود و سموم در سال دوبار کشت می شود که به این نوع برنج، برنج دوبار کشت گفته می شود.

علاوه بر اینکه راندمان کاری کشاورزان را بالا می برد و سود بیشتری نصیب کشاورز می کند، برای تولید داخلی و تامین برنج مورد نیاز کشور هم بسیار حائز اهمیت است.

راهنمای خرید برنج طارم هاشمی محلی

راهنمای خرید برنج طارم هاشمی محلی برای خرید برنج طارم هاشمی با مراجعه به مراکز فروش معتبر می‌توانید این برنج مرغوب را تهیه کنید در حالی که از کیفیت و قیمت مناسب آن اطمینان دارد اگر مقداری از این برنج را در کف دست خود قرار داده و نفس گرم و آن بدمید عطر خوب آن را استنشاق خواهید کرد دانه های آن از نظر شکل و اندازه بسیار هماهنگ بوده و دانه های شکسته و یا آسیب دیده در آن وجود ندارد باید به این موضوع توجه داشته باشید با توجه به اینکه بازار تقاضای این محصول نسبت به بازار عرضه آن بیشتر می باشد قیمت این محصول کمی گرانتر از ارقام دیگر برنج می باشد

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

خرید برنج ایرانی

قیمت برنج طارم هاشمی کشت اول

بازار خرید و فروش برنج طارم هاشمی کشت اول به صورت عمده در استان مازندران …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا