عرضه برنج شمال
پنج شنبه , بهمن ۷ ۱۴۰۰
خانه / برنج نرمه / عمده فروشی برنج نرمه فجر

عمده فروشی برنج نرمه فجر

برنج در انواع مختلفی در تمامی نقاط ایران از قابلیت کشت بسیار بالایی برخوردار است. برنج نرمه فجر نیز از جمله بهترین برنج های تولید شده در ایران می باشد که دارای دانه های بسیار ریزی بوده  برای موارد مختلف بسیار پرکاربرد می باشد و می توان با مصرف آنها از کیفیت و خواص شگفت انگیز این نوع برنج ها بهره مند شد. میزان فروش این نوع برنج به صورت عمده بسیار بالا می باشد و خریداران می توانند با صرف هزینه های مناسبی آنها را تهیه کرده و از مصرف مرغوب ترین نوع برنج بهره مند گردند.

عمده فروشی برنج نرمه فجر

تقسیم بندی برنج نرمه فجر بر حسب کیفیت

تقسیم بندی برنج نرمه فجر بر حسب کیفیت  میزان کشت برنج در انواع نرمه فجر در طی سالیان مختلف بسیار بالا می باشد. این نوع برنج در انواع مختلفی بر اساس کیفیتی که دارند تولید و عرضه شده و به دست خریداران می رسند. انواع مختلف این برنج ها که بر اساس کیفیتی که دارند تقسیم بندی می گردند عبارتند از:

  • برنج نرمه طارم
  • برنج نرمه فجر
  • برنج نرمه شیرودی

و برخی از انواع دیگر که همگی بر اساس کیفیتی که دارند دسته بندی شده و دارای نرخ فروش مختلفی نیز می باشند. این نوع برنج ها بیشتر برای تهیه آرد برنج و یا شعله زرد و شیر برنج به کار برده می شوند.

از این رو سالانه نیز دارای تولید و خرید و فروش بالایی بوده و در تمامی انواع با بهترین قیمت عرضه می گردند. برای خرید آنها می توانید با کسب اطلاعات لازم در مورد هر یک از برند های تولید محصول و کیفیت آنها کالا را با توجه به نیاز و سلیقه خود خریداری کرده و بهترین موارد استفاده را از آنها داشته باشید.

قیمت عرضه برنج مرغوب نرمه فجر

قیمت عرضه برنج مرغوب نرمه فجر برنج نرمه فجر سالانه میزان عرضه فوق العاده بالایی دارد و با نرخ ارزانی نیز مورد خرید و فروش قرار می گیرد. عرضه اولیه برنج های فوق از کارخانه های تولید معتبر انجام می گیرد و در این نوع عرضه نیز نرح بسیار پایینی با کیفیت عالی دارند.

انواع برنج های نرمه فجر در عرضه عمده و خرده دارای نرخ ها و قیمت های مشخصی بوده و با این قیمت ها به دست خریداران رسیده و برای تهیه محصولات غذایی مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

انواع مختلف این نوع برنج ها را در نوع مرغوب و با استاندارد معتبر می توانید با بهترین قیمت عرضه مستقیم کالا در هر زمانی تهیه کرده و مطلوب ترین استفاده را از آنها داشته باشید. محصولات فوق به روش های مختلف آنلاین میزان عرضه بالایی قیمت ارزان دارند و می توان به این شکل با صرف هزینه های پایین محصول را خریداری نموده و مصرف کرد.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

فروش ویژه برنج نرمه مخصوص آرد+قیمت

کارگاه های تولیدی آرد برنج و یا کارگاه های شیرینی پزی اغلب به دنبال خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا