عرضه برنج شمال
یکشنبه , دی ۲۶ ۱۴۰۰
خانه / لاشه برنج شیرودی / فروشگاه اینترنتی برنج سرلاشه شیرودی

فروشگاه اینترنتی برنج سرلاشه شیرودی

اگر به دنبال خرید برنج سرلاشه ارزان قیمت شیرودی هستید، فروشگاه اینترنتی برنج توسکا آماده همکاری با شماست. ارزان ترین نوع برنج سرلاشه شیرودی بصورت عمده و خرده بصورت مستقیم از کشاورزان به مشتریان عرضه می گردد.

فروشگاه اینترنتی برنج سرلاشه شیرودی

ارزانترین لاشه برنج ایرانی

با گران شدن برنج های ایرانی در چند سال اخیر قدرت خرید مردم به صورت چشمگیر کاهش پیدا کرده است. به ناچار مشتریان و طرفداران برنج ایرانی به سمت برنج لاشه با قیمت ارزان تر روی آوردند.

قیمت برنج های شکسته بر اساس قیمت برنج کامل محاسبه می شود. به صورت کلی با فرض تمیز و درشت بودن لاشه، قیمت هر کیلو لاشه تقریبا معادل با ۷۰ درصد قیمت برنج کامل می باشد.

مثلا اگر قیمت برنج طارم درجه یک معادل ۶۰ هزار تومان باشد آنگاه قیمت سرلاشه درجه یک طارم تقریبا ۴۰ هزار تومان خواهد بود. یا اگر قیمت برنج شیرودی ۴۵ هزار تومان باشد، قیمت سرلاشه شیرودی ۳۰ هزار تومان خواهد بود.

ارزانترین لاشه برنج ایرانی

قیمت برنج سرلاشه ایرانی بر اساس کیفیت پخت، میزان عطر، میزان درشتی لاشه و میزان تمیزی لاشه رقم می خورد. یعنی قیمت سرلاشه طارم مسلما از قیمت سرلاشه شیرودی گران تر خواهد بود. زیرا برنج طارم هم در پخت و هم در عطر از برنج شیرودی بهتر است.

با بررسی موارد گفته شده در انواع لاشه برنج ایرانی به این نتیجه می رسیم که ارزانترین لاشه برنج ایرانی موجود در بازار مربوط به لاشه شیرودی است. برنج سرلاشه شیرودی با قیمت خیلی ارزان نسبت به لاشه های دیگر در بازار خرید و فروش می شود.

قیمت فروش اینترنتی برنج سرلاشه شیرودی

بازرگانی برنج توسکا به عنوان بزرگترین عرضه کننده برنج شمال، برنج سرلاشه شیرودی مازندران را به صورت مستقیم از کشاورزان روستای پهناب تهیه میکند و به دست مشتری میرساند.

خرید آنلاین سرلاشه برنج شیرودی آسان ترین گزینه برای خرید آسان میباشد که میتوانید در کمترین زمان خرید خود را انجام دهید و از طرفی خریدی مقرون به صرفه داشته باشید.

در بازار خرید و فروش برنج ایرانی با توجه با بالا رفتن قیمت روز برنج ایرانی توانایی اقشار جامعه برای خرید برنج کاهش یافته است. بسیاری از مصرف کنندگان ترجیح میدهند تا برنج شکسته درشت همچون برنج سرلاشه و برنج لاشه بخرند.

قیمت فروش اینترنتی برنج سرلاشه شیرودی

برای خرید برنج سرلاشه ارزان قیمت میتوانید برنج سرلاشه شیرودی را امتحان کنید. قیمت سرلاشه برنج شیرودی در مقایسه با برنج سرلاشه طارم و سایر برنج های کیفی بسیار مناسب است.

بهتر است به جای خرید برنج خارجی بی کیفیت، برنج ایرانی سرلاشه را امتحان کنید. بازار فروش برنج سرلاشه پرمحصول با قیمت ارزان در بازرگانی برنج توسکا در تمام طول سال به صورت فعال انجام میشود.

برای دریافت قیمت روز سرلاشه برنج شیرودی به صورت آنلاین به لیست قیمت برنج توسکا مراجعه کرده و یا با مدیرفروش توسکا تماس بگیرید.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

خرید عمده سرلاشه برنج شیرودی

خرید لاشه و سرلاشه برنج شیرودی به صورت عمده و جزئی در مراکز فروش برنج …

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا