عرضه برنج شمال
چهارشنبه , مهر ۲۸ ۱۴۰۰
خانه / برنج طارم هاشمی / فروشگاه اینترنتی برنج طارم هاشمی معطر

فروشگاه اینترنتی برنج طارم هاشمی معطر

امروزه بسیاری از مصرف کنندگان برنج ایرانی به دنبال خرید از فروشگاه برنج طارم هاشمی معطر می باشند. چرا که این نوع برنج ویژگی های بسیار زیادی را در ساختار خود جای داده است و نه تنها برای سلامتی انسان مضر نمی باشد بلکه مفید است.

برنج طارم هاشمی معطر

فروشگاه برنج طارم هاشمی معطر

برنج خوش طعم طارم هاشمی نیز مانند سایر برنج های ایرانی طرفداران بسیار زیادی دارد. که بسیاری از افراد سعی بر این دارند که این نوع برنج را در کنار غذا های مختلف از جمله خورشت ها و کباب ها به مصرف برسانند.

برنج طارم هاشمی معطر سرشار از ویتامین های مختلف می باشد که این ویژگی برای افزایش رشد مو و همچنین سلامت پوست بسیار مفید و حائز اهمیت می باشد. این نوع برنج به علت داشتن سبوس برای تناسب اندام بسیار مفید می باشد در کنار ویژگی های ذکر شده موارد بسیار زیاد دیگری وجود دارند که موجب افزایش محبوبیت این نوع برنج در میان مصرف کنندگان آن می شود.

جالب باشد که بدانید سبوس این نوع برنج برای از بین بردن کک و مک های پوست بدن و صورت بسیار تاثیر گذار می باشند. در حال حاضر به راحتی می توان این نوع برنج را در بازار شهر های مختلف کشور تهیه و خریداری کرد.

فروش عمده برنج طارم هاشمی

فروشگاه برنج طارم هاشمی معطر

خرید و فروش برنج طارم هاشمی اعلا در شمال کشور و به خصوص استان مازندران، انجام میشود. کشاورزان استان مازندران برنج را پس از برداشته به کارخانه برنجکوبی برده و سپس به فروش میرسانند.

از این رو فروش عمده برنج طارم هاشمی در مازندران بیشتر از سایر استان ها انجام میگیرد و همچنین تهیه برنج در هر تناژی برای تاجران و فروشندگان برنج ایرانی راحت تر خواهد بود.

مجموعه برنج توسکا به عنوان مرکز فعال فروش عمده برنج طارم هاشمی در استان مازندران فعالیت میکند. برای فروش عمده و جزئی برنج ایرانی به مشتریان برنج ایرانی اقدام به خرید برنج اصیل ایرانی از کشاورز کرده است.

فروش اینترنتی برنج طارم هاشمی

فروشگاه برنج طارم هاشمی معطر

برنج طارم هاشمی به دلیل عطر و طعم خوبی که دارد و همچنین پخت بسیار عالی در فروشگاه برنج طارم هاشمی به راحتی قابل سفارش میباشد.

ما در فروشگاه برنج طارم هاشمی توسکا این امکان را به شما میدهیم تا ابتدا برنج طارم هاشمی را در کیسه های ۱۰ کیلویی سفارش داده و نمونه برنج را بررسی و طبخ کنید تا از خالص بودن و کیفیت آن اطمینان حاصل کنید.

پس از تایید نمونه برای مشتریان برنج عمده طارم هاشمی، در هر تناژی برنج طارم هاشمی ممتاز برای مشتریان ارسال خواهد شد.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

خرید برنج ایرانی

قیمت برنج طارم هاشمی کشت اول

بازار خرید و فروش برنج طارم هاشمی کشت اول به صورت عمده در استان مازندران …

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا