عرضه برنج شمال
چهارشنبه , شهریور ۳۱ ۱۴۰۰
خانه / برنج بینام هاشمی / فروش آنلاین برنج بینام هاشمی

فروش آنلاین برنج بینام هاشمی

برنج بینام تازه از جمله غلات پر مصرف است که ارزش غذایی زیادی دارد. این محصول از تغییرات ژنتیکی برنج ایرانی بدست امده است. این محصول ابتدا در شمال کشور که قابلیت و شرایط خوبی دارد؛ کاشته شد و سپس در سراسر کشور گسترش پیدا کرد. فروش برنج بینام هاشمی به صورت آنلاین گزینه مناسبی برای مصرف کننده است؛ و مشتری با سفارش ان در سایت فروشگاهی محصول را درب منزل دریافت می کند. این محصول در کشت دوم به عمل می آید. خرید و فروش آن به صورت عمده و جزیی مطابق نیاز و مصرف مشتری انجام می شود. این غلات در مقابل سرما مقاومت بالایی دارد؛ برای همین بیشتر در پاییز و اویل آبان کشت می شود. 

فروش آنلاین برنج بینام هاشمی

ارائه دهنده انواع برنج بینام مرغوب

ارائه دهنده انواع برنج بینام مرغوب کشاورزان ارائه دهنده انواع برنج بینام امراللهی مرغوب در کشور هستند. سطح تولید این محصول در شمال افزایش زیادی پیدا کرده است. محصول مرغوب پخت خوب و طعم و مزه خاصی دارد. رنگ این غلات شفاف تر از محصولات مشابه دیگر لست. نیمی از جمعیت جهان به این محصول به عنوان غذای اصلی نگاه می کنند. تولید روز افزون باعث تامین بیشتر نیاز مصرف کنندگان شده است.

تولید و فروش برنج در برخی از شهرها بازدهی و نتیجه مطلوب تری دارد. قد دانه های این غلات کوتاه است. و محصولات درجه یک و مرغوب بیشترین فروش را در بازارهای داخلی و خارجی دارند. پخش شالی برنج بینام در سراسر کشور انجام می شود. و به دلیل قیمت مناسب فروش بالایی دارد. 

برنج بینام چیست؟

برنج بینام چیست؟ برنج بینام چیست؟ همان طور که گفتیم این برنج از تغییرات ژنتیکی به عمل می آید و قد کوتاه تری دارد. محصولی زودرس است؛ که بیشتر در شهرهای شمالی کاشت و برداشت می شود. طی سالیان اخیر به دلیل قیمت مناسب نسبت به محصولات مشابه دیگر فروش خوبی داشته است. این غلات برندهای مختلف با کیفیت های متفاوتی دارند. 

اگر یکبار این محصول را تست کنید به خوبی با عطر و طعم و چگونگی پخت آن اشنا می شوید. مقاومت ان در مقابل سرما باعث شده تا در فصل پاییز و اوایل ابان ماه به خوبی به عمل آید. این غلات مشتریان خاص خود را دارد. و گزینه مناسب برای افرادی است که از برنج در وعده های غذایی خود زیاد استفاده می کنند. 

شرکت پخش کننده برنج بینام درجه یک

شرکت پخش کننده برنج بینام درجه یکشرکت پخش کننده برنج بینام درجه یک در سراسر کشور، خرید را برای مشتری در هر جایی که باشد حتی مناطق دور افتاده سریع تر و آسان تر می کند. نمایندگی ها مسئول پخش و توزیع هستند و هر ساله حجم زیادی را به تمام نقاط توزیع کرده و به دست مصرف کننده می رسانند. در واقع آن ها واسطه ای بین تولید و مصرف کننده هستند. 

محصولات درجه یک بیشترین فروش را در بازار دارند و گزینه خوبی هم برای صادرات هستند. این غلات در سفره های ایرانی جایگاه خاصی دارند و توانسته اند به فروش بالایی دست پیدا کنند. مشتریان برنج بینام در هر که باشند به این غلات دسترسی داشته و آن را تهیه می کنند. 

نرخ فروش برنج بینام از کشاورز

نرخ فروش برنج بینام از کشاورزنرخ فروش برنج بینام از کشاورز متفاوت است و بستگی به نوع و کیفیت محصول دارد. هر چه کیفیت بالاتر باشد قیمت بیشتری دارد. در سال های مختلف این قیمت ها متفاوت بوده است. تورم و شرایط حاکم بر بازار باعث شده تا طی سال های اخیر قیمت ها روندی افزایشی پیدا کند. 

نوسانات بازار و هزینه هایی که برای تولید صرف می شود؛ همگی در نرخ گذاری موثر است. خرید به صورت مستقیم و بدون واسطه از کشاورز برای مشتری مناسب و مقرون بصرفه است. در این روش با از بین رفتن واسطه ها و سودجوهای زیاد از بازار سود به تولید کننده و مصرف کننده می رسد. این ام به رونق بازار کمک زیادی کرده است. 

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا