عرضه برنج شمال
دوشنبه , مهر ۲۶ ۱۴۰۰
خانه / برنج طارم هاشمی / فروش استثنایی برنج طارم هاشمی معطر

فروش استثنایی برنج طارم هاشمی معطر

در حال حاضر برنج های محلی و اعلاء بسیار زیادی در بازار های مختلف شهر ها و استان های مختلف کشور وجود دارند که هر کدام دارای ویژگی های خاص و منحصر به فرد خود می باشند. امروزه بسیاری از افراد مصرف کننده برنج های ایرانی نیز طرفدار برنج طارم هاشمی معطر می باشند چرا که این نوع برنج ویژگی های بسیار زیادی را در ساختار خود جای داده است و نه تنها برای سلامتی انسان مضر نمی باشد بلکه مفید است.

فروش استثنایی برنج طارم هاشمی معطر

میزان محبوبیت برنج طارم هاشمی معطر

میزان محبوبیت برنج طارم هاشمی معطر لازم به ذکر است که بدانید برنج خوش طعم طارم هاشمی نیز مانند سایر برنج های ایرانی طرفداران بسیار زیادی دارد. که بسیاری از افراد سعی بر این دارند که این نوع برنج را در کنار غذا های مختلف از جمله خورشت ها و کباب ها به مصرف برسانند.

برنج طارم هاشمی سرشار از ویتامین های مختلف می باشد که این ویژگی برای افزایش رشد مو و همچنین سلامت پوست بسیار مفید و حائز اهمیت می باشد. این نوع برنج به علت داشتن سبوس برای تناسب اندام بسیار مفید می باشد در کنار ویژگی های ذکر شده موارد بسیار زیاد دیگری وجود دارند که موجب افزایش محبوبیت این نوع برنج در میان مصرف کنندگان آن می شود.

شاید جالب باشد که بدانید سبوس این نوع برنج برای از بین بردن کک و مک های پوست بدن و صورت بسیار تاثیر گذار می باشند. در حال حاضر به راحتی می توان این نوع برنج را در بازار شهر های مختلف کشور تهیه و خریداری کرد.

مرکز توزیع برنج طارم هاشمی معطر

مرکز توزیع برنج طارم هاشمی معطر برنج طارم هاشمی به علت این که جزو برنج های اعلا محسوب می شود به نوبه خود از قیمت نسبتا گرانی برخوردار می باشد برنج طارم از جمله برنج هایی محسوب می شود که عطر و بوی بسیار زیادی دارد که این امر یکی از ویژگی های برتر این نوع برنج محسوب می شود. با توجه به این موضوع که کشور ایران در موقعیت آب و هوایی مناسبی قرار گرفته است در اکثر شهر ها و استان های کشور نیز امکان رویش برنج طارم هاشمی معطر وجود دارد.

همان طور که می دانید اکثر شهر ها و استان های کشور قادر به تولید و کشت انواع برنج های ایرانی می باشند. به همین جهت توزیع برنج طارم هاشمی معطر در سطح بازار های مختلف کشور به راحتی انجام پذیر می باشد. امروزه بخش بزرگی از برنج های تولید شده در اختیار دولت قرار می گیرد که دولت نیز پس از تحویل گرفتن این نوع برنج از کشاورزان آن با قیمت دولتی در اختیار بازار های مختلف کشور قرار می دهد.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

خرید برنج ایرانی

قیمت برنج طارم هاشمی کشت اول

بازار خرید و فروش برنج طارم هاشمی کشت اول به صورت عمده در استان مازندران …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا