عرضه برنج شمال
سه شنبه , آبان ۴ ۱۴۰۰
خانه / برنج راتون / فروش بالای برنج راتون درجه یک

فروش بالای برنج راتون درجه یک

برنج راتون نسبت به برنجی که در دوره اول برداشت می شود دارای خواصی بیشتر و دوره رشدی کمتری می باشد. تقویت کننده سیستم ایمنی بدن بوده و به واسطه عناصر طبیعی که دارد، بسیاری از مواد زائد را از عروق خونی جدا می سازد. فروش بالای برنج راتون درجه یک به علت طعم بی نظیر و خوراک دلچسب این ماده غذایی منحصر به فرد بوده که منجر به ارائه آماری با درصد رشد دو برابر شده است.

فروش بالای برنج راتون درجه یک

میزان مصرف برنج راتون درجه یک

میزان مصرف برنج راتون درجه یک مناطق شمالی کشور عزیزمان ایران اسلامی به دلیل آب و هوای منحصر به فرد و خاک مساعدی که دارد، مناسب برای زراعت انواع گونه های گیاهی بوده که برنج نیز در این بین جایگاه ویژه ای دارد. برداشت برنج راتون به صورت شایانی به نوع رقم کشت شده بستگی دارد.

این محصول دوره رشد کوتاهی داشته و ۴۰ درصد زودتر از نمونه مشابه کشت اول به بار می نشیند. طول ساقه های تولیدی کمتر اما تعداد پنجه ها بیشتر می باشد. در این محصول با توجه به گرمای تابستان، مقدار آمیلوز بیشتر ترشح شده که به خودی خود، در ارتقا عطر و طعم برنج موثر است.

دارای خوراکی خوشمزه تر بوده و پخت آسان تری دارد. دمای هوای خنک شب و گرمای روز، از عوامل تاثیر گذار بر طعم دلنشین برنج می باشد. پس از یک هفته از برداشت برنج در مرداد ماه، جوانه های سبز راتون از ساقه های بریده شده در می آید. ۲ ماه پس از برداشت کشت اول نیز، به صورت خودرو در زمین و از طریق آب باران و گرمای خورشید به صورت کامل سرسبز می شوند.

هیچ گونه کود و سمی به آن اضافه نشده و به همین خاطر محصولی کاملا ارگانیک می باشد. دارای رنگی تیره تر بوده و خوشمزه تر می باشد. این محصول به قدری لذیذ است که پس از مصرف اولین دانه بر زیر زبان حاضر به ترک آن نبوده و تمایل دارید تا دانه آخر را میل نمایید.

قیمت نهایی برنج راتون درجه یک

قیمت نهایی برنج راتون درجه یک نرخ بالای مصرف برنج راتون به دلیل رعایت اصول کشت ارگانیک و باردهی کم آن می باشد. مقدار برداشت این محصول تقریبا یک دهم کشت اول می باشد بنابراین منطقی است که قیمت بیشتری داشته باشد. جهت دریافت قیمت نهایی برنج معطر راتون درجه یک تنها کافیست تلفن همراه هوشمند خود را برداشته و با یکی از شماره های درج شده در بالای سایت ارتباط برقرار نمایید.

سوالات مطرح شده در ذهن خود را پرسیده تا به صورت کامل پاسخ های کارشناسی مورد نیاز را دریافت نموده و با خیالی آسوده اقدام به تهیه محصول نمایید.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

مراکز فروش برنج راتون هاشمی

مازندران از مراکز اصلی فروش برنج راتون در ایران است. در بین برنج های ایرانی برنج راتون هاشمی در صدر فروش برنج های راتون یا همان کشت دوم قرار گرفته دارد. امروزه

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا