عرضه برنج شمال
سه شنبه , آبان ۴ ۱۴۰۰
خانه / برنج سرلاشه طارم هاشمی / فروش برنج سرلاشه طارم هاشمی شمال با قیمت ارزان

فروش برنج سرلاشه طارم هاشمی شمال با قیمت ارزان

آیا می توان به صورت تضمینی برنج سرلاشه طارم هاشمی را به صورت خالص خرید؟ سرلاشه طارم هاشمی با چه قیمتی به فروش می رسد؟ آیا می توان برنج سرلاشه طارم هاشمی شمال را با ارزان‌ترین قیمت بازار خرید؟ جواب تمام این سوالات را می توانید در این مقاله پیدا کنید.

برنج لاشه چیست؟

برای بدست آوردن برنج درجه یک و یکدست (تمیز و بدون خرد) بایستی برنج سفید وارد کارخانه سورتینگ برنج شود. برنج های سفید طی دو مرحله به دستگاه توزین و بسته بندی خواهند رسید. مرحله اول، عبور برنج سفید از دستگاه بوجاری است و مرحله دوم، عبور برنج سفید از دستگاه سورتینگ است. این عملیات به صورت خطی انجام می شد.
دستگاه بوجاری به وسیله دستگاه مکش، برنج سفید را وارد خود می کند و سپس به وسیله‌ی غربال یا الک برنج های شکسته را جداسازی می کند. این برنج های شکسته در واقع همان برنج سرلاشه یا لاشه می باشند.

برنج سرلاشه که از دستگاه بوجاری خارج می شود طی یک مرحله جداگانه وارد دستگاه سورتینگ می شود تا تمیز و پاک شود

فروش برنج لاشه

نکته مهمی که در رابطه با موضوع سرلاشه برنج وجود دارد، فرق برنج لاشه با نیم دانه است. قبلا به صورت کامل در این مورد صحبت کردیم. برای درک بهتر و تخصصی تر لطفا به لینک درج شده در همین جمله رجوع کنید

قیمت برنج سرلاشه طارم هاشمی در شمال

با فرض خالص بودن برنج سرلاشه طارم هاشمی، با توجه به میزان تمیزی و میزان درصد برنج کامل، قیمت فروش برنج لاشه یا سرلاشه طارم هاشمی متفاوت خواهد بود.
معمولا قیمت فروش برنج لاشه و سرلاشه طارم هاشمی [خالص] از قیمت برنج طارم هاشمی به اندازه سه الی چهار هزار تومان ارزان تر است.

قیمت روز برنج سرلاشه طارم هاشمی چند؟ با مدیر فروش ما ارتباط بگیرید.
[علی ملایی] ۰۹۱۱۹۰۵۵۹۹۸

فروش برنج لاشه

خرید سرلاشه برنج طارم هاشمی: مستقیم از کشاورز

برای خرید هر نوع برنج ایرانی ابتدا سعی کنید تا جای ممکن نسبت به انواع برنج اصیل ایرانی شناخت پیدا کنید تا خودتان بتوانید با خیال راحت از هر مرکز فروش برنج ایرانی [در شمال] خرید نمایید.
تخصص در حوزه برنج مستلزم تجربه است. کسب این تجربه ها برای بسیاری از مشتریان امکان پذیر نمی باشد. بنابراین برای خرید انواع برنج شمال از جمله خرید سرلاشه طارم هاشمی مازندران حتما سعی کنید آن را از مراکز قابل اطمینان در شمال خریداری کنید.

مجموعه “برنج توسکا” با عرضه مستقیم برنج سرلاشه طارم هاشمی تضمین می دهد که اولا سرلاشه ها خالص و یکدست بوده و دوما سرلاشه ها با قیمت ارزان به فروش می رسند
جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

خرید لاشه طارم

خرید عمده لاشه طارم عطری+قیمت

برای خرید لاشه طارم عطری بهترین مرکز خرید برنج ایرانی در شمال کشور را در …

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا