عرضه برنج شمال
سه شنبه , آبان ۴ ۱۴۰۰
خانه / برنج نیم دانه / فروش برنج نیم دانه ارزان

فروش برنج نیم دانه ارزان

اگر میخواهید برنج نیم دانه ارزان و خوشپخت را از مراکز خرید برنج تهیه کنید حتما به این نکته توجه کنید که برنج نیم دانه خصوصیات برنج مرغوب را داشته باشد. پیشنهاد ما به شما این است که برای خرید برنج نیم دانه به توسکا، مرکز فروش برنج در شمال کشور، مراجعه کنید. برای ارتباط با توسکا از راه های ارتباطی موجود در همین سایت اقدام فرمایید.

برنج نیم دانه ارزان

برنج نیم دانه چیست؟

برنج نیم دانه به برنجی گفته میشود که در فرآیند تبدیل شالی به برنج، شکسته میشود و این امر به دلیل نارس بودن آنها، حمل و نقل نادرست، آفت زدگی ساقه برنج در زمان رشد، خشک نشدن کافی برنج در کارخانه شالیکوبی میباشد.

برنج نیم دانه یا برنج نیمه، دقیقا به اندازه نصف برنج کامل است و در دسته برنج های شکسته قرار میگیرد که به دلیل قیمت مناسب و پرطرفدار بودن آن، در کارخانه های شالیکوبی به صورت جداگانه بسته بندی و به بازار عرضه  می شود.

از نیم دانه برنج در مصارف خانگی، تهیه دسر، فرنی، آش و آرد برنج میتوان استفاده نمود.

برنج نیم دانه شمال

برنج نیم دانه ارزان

برنج ایرانی مرغوب محصولی از شالیزار های شمال کشور میباشد بنابراین معدن انواع برنج های شکسته در این مناطق است. برای تهیه برنج نیم دانه ارزان بهتر است از مراکز خرید و فروش برنج در شمال کشور اقدام کنید چرا که این مناطق تولید کننده برنج هستند و به صورت عمده نیم دانه ارزان را به فروش میرسانند و امکان مخلوط کردن انواع برنج با یکدیگر کم تر خواهد بود.

پس توجه داشته باشید که برنج نیم دانه شمال را از فروشگاه های معتبر برنج ایرانی در شمال کشور خریداری کنید زیرا این فروشگاه ها تعیین کننده قیمت برنج در بازار شهرستان ها میباشند.

بهترین برنج نیم دانه

برنج نیم دانه ارزان

همانطور که میدانید برنج ایرانی دارای انواع مختلفی است؛ ویژگی هایی مانند: عطر، بو، قد، رنگ و پخت برنج سبب شده تا انواع مختلفی از برنج های ایرانی را شاهد باشیم.

بهترین برنج نیم دانه از بهترین برنج ایرانی حاصل میشود و عطر و بوی مطبوعی دارد همچنین پخت بهترین برنج نیم دانه نیز بسیار عالی خواهد بود. در میان انواع برنج ایرانی مازندران، نیم دانه برنج کشت دوم امراللهی و نیم دانه طارم هاشمی عطر و پخت مطلوبی دارد و بیشتر از نیم دانه برنج های دیگر پرفروش تر است.

قیمت برنج نیم دانه ارزان

برنج نیم دانه ارزان

قیمت برنج نیم دانه در بازار خرید و فروش برنج ایرانی، نسبت به برنج کامل کمتر است. اگر به دنبال خرید برنج نیم دانه ارزان هستید؛ برنج نیم دانه پرمحصول را امتحان کنید. این نیم دانه ها به دلیل ارزان تر بودن برنج کامل همین نوع، با قیمت مناسب تری برای مشتریان محاسبه میشود.

برنج های نیم دانه شیرودی و فجر از با کیفیت ترین و ارزان ترین نوع برنج نیم دانه در مجموعه توسکا میباشند. برای دریافت اطلاعات دقیق قیمت نیم دانه ارزان به لیست قیمت برنج توسکا مراجعه کرده و به صورت آنلاین و روزانه قیمت برنج نیم دانه را دریافت کنید. علاوه بر این میتوانید با کارشناسان فروش توسکا از طریق راه های ارتباطی زیر تماس برقرار کرده و مشاوره رایگان دریافت کنید.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

فروشگاه برنج نیم دانه شمال+ قیمت روز

مرکز فروش برنج توسکا با عرضه مستقیم برنج شکسته و برنج نیم دانه شمال به …

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا