عرضه برنج شمال
چهارشنبه , مهر ۲۸ ۱۴۰۰
خانه / برنج نیم دانه / فروش برنج نیم دانه کشت دوم شرکت توسکا

فروش برنج نیم دانه کشت دوم شرکت توسکا

فروش برنج نیم دانه کشت دوم شرکت توسکا از طریق نمایندگی این شرکت به مشتری عرضه می گردد. برنج نیم دانه همان برنج سفید است که در فرآیند فرآوری شکسته شده است، این برنج همان خصایص برنج سفید را دارد ولی تنها مزیت آن قیمت پایین این محصول می باشد. شرکت توسکا عرضه کننده مستقیم انواع برنج شمال بوده که به صورت عمده ای محصول را به مشتری ارائه می دهد. برای خرید انواع برنج نیم دانه شمالی می توانید به سایت شرکت توسکا مراجعه کنید.  

فروش برنج نیم دانه کشت دوم شرکت توسکا

لیست قیمت برنج نیم دانه طارم هاشمی

لیست قیمت برنج نیم دانه طارم هاشمی لیست قیمت برنج نیمه دانه طارم هاشمی را از مراکز عرضه ی مستقیم برنج شمال و یا از سایت های فروش جویا شوید، برنج طارم شمالی از جمله برنج هایی می باشد که  دارای کیفیت عالی می باشد و عطر و بوی عالی هم دارد، خواص فراوانی این برنج باعث جذب مشتری شده است. 

برنج طارم هاشمی انواع مختلفی دارد، برنج نیم دانه که در واقع همان برنج شکسته می گویند که خواص همان برنج اصلی را دارد ولی در فرآوری برنج شکسته شده است. مزیت این برنج این است که قیمت پایینی تری نسبت به برنج اصلی و یا همان برنج سفید دارد. 

ارسال رایگان برنج نیم دانه در قیمت های مختلف

ارسال رایگان برنج نیم دانه در قیمت های مختلفارسال رایگان برنج نیم دانه در قیمت های مختلف به سراسر کشور صورت می پذیرد، برنج نیم دانه انواع مختلفی دارد، این برنج ها همان برنج های سالم است که در اثر فرآوری شکسته شده اند.

مشتریان زیادی هستند که این برنج ها را به صورت عمده ای از فروشنده می خرند و در مغازه های خود به صورت جزئی می فروشند، کارخانجات تولید برنج برای جلب رضایت مشتری و احترام به حقوق آن و نیز در جهت جذب مشتری اقدام به فروش برنج نیم دانه با ارسال رایگان نموده است. 

سایت های فروش کارخانه ی تولیدی هم با ارائه ی تخفیف های چندین درصدی و ضمانت خرید بعد از تحویل به مشتری و همینطور ارسال رایگان به جذب مشتری اقدام می کنند. 

سایت برنج نیم دانه معطر

سایت برنج نیم دانه معطرسایت برنج نیم دانه معطر به فروش انواع برنج های نیم دانه شمالی می پردازد. در این سایت انواع برنج نیم دانه معطر شمالی در قیمت های ارزان به مشتری عرضه می گردند. شما می توانید برای خرید به این سایت ها بروید و ضمن خرید از انواع محصولات این سایت نسبت به خرید هر کدام از اقلام برنج که می خواهید اقدام کنید. 

برنج های نیم دانه همان برنج های سفید می باشند که همان خصوصیات را دارند، برای تولید سوپ و آش می توان از این برنج ها استفاده کرد. برنج های نیم دانه به خاطر عطر و بویی که دارند مورد توجه زیادی از خریداران قرار گرفته اند. این برنج ها در شرکت های تولیدی از طریق سایت های فروش معتبر در بسته بندی های چند کیلویی به مشتری عرضه می گردند.

توزیع برنج نیم دانه عطری

توزیع برنج نیم دانه عطری توزیع برنج نیم دانه عطری از طریق شرکت های پخش صورت می گیرد، کارخانه انواع برنج را از کشاورزی خریداری می کند و در کارخانه ی خود با کمک دستگاه ها فرآوری می کند و آن را در کیسه های مختلف چند کیلویی به بازار عرضه می کند. شرکت های پخش این برنج ها را از کارخانه می خرند و بین نمایندگی های خود در مراکز شهرها ی مختلف و یا در بین مغازه های فروش برنج پخش می کنند. 

شرکت های پخش در واقع نوعی واسطه گر می باشند که بین تولیدکننده و نیز فروشنده ارتباط برقرار می کنند. تبلیغ انواع برنج و فروش آن به قیمت درب کارخانه از جمله روش های این شرکت ها برای جذب مشتری می باشد. فروشگاه برنج نیم دانه در تمام استان ها مشغول فعالیت می باشد و انواع برنج نیم دانه ممتاز و یا برنج نیم دانه هاشمی را که از جمله برنج های پرطرفدار ایرانی ها می باشند با تخفیف های ویژه به مشتری عرضه می کند. 

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

فروشگاه برنج نیم دانه شمال+ قیمت روز

مرکز فروش برنج توسکا با عرضه مستقیم برنج شکسته و برنج نیم دانه شمال به …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا