عرضه برنج شمال
پنج شنبه , بهمن ۷ ۱۴۰۰
خانه / برنج شمال / فروش برنج کارخانه ای به صورت عمده

فروش برنج کارخانه ای به صورت عمده

اگر قصد خرید عمده انواع برنج کارخانه ای شمال با قیمت استثنایی را دارید با مدیر فروش ما ارتباط بگیرید. فروش برنج کارخانه ای مازندران به صورت مستقیم، بدون واسطه در تناژ بالا و با بهترین کیفیت ممکن.

برنج کارخانه ای چیست؟

وقتی یک تاجر یا فروشنده برنج با شما در مورد برنج کارخانه ای صحبت می کند یعنی برنجی که هنوز بوجاری و سورت نشده است و هنوز داخل کارخانه شالیکوبی قرار دارد. به همین خاطر به آن برنج کارخانه ای می گویند.
برنج کارخانه ای معمولا ۵ الی ۱۵ درصد برنج خرد و شکسته دارد. درصد خرد برنج های کارخانه بستگی به کیفیت شالی و نحوه تبدیل شالی به برنج سفید دارد. این برنج های شکسته بعد از بوجاری از آن جدا می شوند. در ضمن، برنج کارخانه ای معمولا حداکثر ۱ درصد ضایعات در خود دارد که این ضایعات بعد از سورتینگ از آن جدا می شوند.

منظور از برنج کارخانه ای یعنی هر نوع برنجی که هنوز بوجاری (جداسازی برنج های شکسته) و سورتینگ (جداسازی ضایعات) نشده است. پس برنجی که مستقیم از کشاورز خریداری می شود یک نوع برنج کارخانه ای است.

نمونه ای از برنج کارخانه ای مربوط به برنج طارم را مشاهده می کنید.

فروش برنج کارخانه

قیمت برنج کارخانه ای

قیمت واقعی برنج کارخانه ای چقدر است؟ قیمت برنج کارخانه ای چقدر با قیمت برنج بوجاری شده تفاوت دارد؟ هزینه های تبدیل شدن برنج کارخانه ای به برنج درجه یک تمیز و بدون خرد بسته بندی شده چقدر است؟

مطمئنا مایل هستید تا بدانید پروسه تبدیل برنج کارخانه ای به برنجی که به مصرف کننده نهایی می رسد تقریبا چقدر هزینه دارد؟ ما این هزینه ها را برای شما لیست می کنیم تا بتوانیم به تخمینی درستی از این هزینه ها برسیم:

  • هزینه بارگیری برنج
  • هزینه حمل برنج تا کارخانه سورتینگ برنج
  • کارمزد کارخانه سورتینگ برنج
  • هزینه هدررفت ضایعات برنج [خوراکی]
  • هزینه هدررفت لاشه برنج
  • هزینه کیسه برنج

با بررسی دقیق تمام هزینه های فوق به صورت عملی و تجربی به این نتیجه می رسیم که کل این هزینه ها با توجه به درصد خرد و درصد تمیزی برنج، تقریبا بین ۱۰۰۰ الی ۱۵۰۰ تومان خواهد بود.
به طور مثال، اگر برنج تقریبا ۵ درصد خرد و ۱ درصد ضایعات داشته باشد آنگاه هزینه تبدیل شدن این برنج کارخانه به برنج درجه یک تمیز و بدون خرد با بسته بندی خوب تقریبا به ۱۰۰۰ تومان می رسد.

نمونه ای از برنج بوجاری شده طارم را در تصویر زیر مشاهده می کنید.

فروش برنج کارخانه

فروش برنج کارخانه ای در مازندران

خیلی از تاجران و یا فروشگاه ها جهت کاهش هزینه ها ابتدا برنج کارخانه ای را خریداری نموده و سپس آن را بوجاری و سورتینگ می کنند. این امر علاوه بر کاهش هزینه ها و قیمت تمام شده برنج باعث می شود تا خریدار نسبت به خالص بودن برنج ها کاملا مطمئن باشد. زیرا خیلی از سودجویان در سورتینگ برنج راحت تر می توانند برنج های مختلف را باهم ترکیب کرده و بعد از بسته بندی آن را با نام برنج خالص به فروش برسانند.
مجموعه برنج توسکا با عرضه مستقیم انواع برنج کارخانه ای از خریداران عمده برنج حمایت می کند. شما می توانید در تناژ مختلف انواع برنج کارخانه ای از قبیل برنج کارخانه ای طارم هاشمی، برنج کارخانه ای طارم محلی، برنج کارخانه ای فجر، برنج کارخانه ای کشت دوم و … با اطمینان صد در صد و با تضمین خالص بودن از این مجموعه خریداری نمایید.

نمونه ای از برنج طارم هاشمی بعد از بوجاری، سورتینگ و بسته بندی را در تصویر زیر مشاهده می کنید.

فروش برنج کارخانه

ما این امکان را برای مشتریان عزیز فراهم کرده ایم تا با مراجعه حضوری ابتدا بتوانند با خیال آسوده برنج کارخانه ای را خریداری کرده و سپس از مرحله تبدیل شالی به برنج سفید در کارخانه شالیکوبی تا مرحله انتقال برنج کارخانه ای به داخل کارخانه سورتینگ خود شاهد تمام مراحل سورتینگ و بوجاری و بسته بندی برنج باشند.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

برنج امراللهی کشت دوم

مرکز فروش برنج محلی مازندران

بازرگانی برنج توسکا به عنوان مرکز فروش برنج محلی مازندران با قیمت عمده آماده همکاری …

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا