عرضه برنج شمال
چهارشنبه , شهریور ۳۱ ۱۴۰۰
خانه / ضایعات برنج ایرانی / فروش ضایعات برنج نیم دانه برای خوراک دام و طیور

فروش ضایعات برنج نیم دانه برای خوراک دام و طیور

ضایعات باقی مانده از سورتینگ برنج های شکسته ایرانی قابل استفاده در کارخانه تولید خوراک دام و طیور می باشد. فروش ویژه ضایعات برنج نیم دانه ایرانی با قیمت ارزان در بازرگانی برنج توسکا انجام می گیرد. برای دریافت قیمت ضایعات نیم دانه با ما تماس بگیرید.

فروش ضایعات برنج نیم دانه

ضایعات برنج نیم دانه شامل چیست؟

برنج های شکسته ایرانی از قبیل برنج لاشه و برنج نیم دانه شامل برخی از ضایعات مانند سفیدک ها و سیاهک ها هستند. این مدل از ضایعات عموما قابل استفاده نیست مگر برای خوراک دام و طیور. البته در بسیاری از مناطق از این ضایعات برای آرد برنج استفاده می شود.

فروش ضایعات برنج نیم دانه

زمانی که نیم دانه ها توسط دستگاه ها تمیز می شوند، ضایعات باقی مانده را می توان برای خوراک ماهی ها، پرنده ها و … استفاده کرد. ضایعات برنج لاشه و نیم دانه ایرانی شامل موارد زیر است:

  1. سفیدک
  2. سیاهک
  3. سبزک
  4. زردک
  5. و …

فرآیند استفاده از ضایعات برنج نیم دانه ایرانی بدین شکل است که ابتدا آنها را وارد دستگاه می کنند و به صورت خمیر درمی اورند. سپس با اضافه کردن مواد مغذی در آن و شکل دادن به آن برای خوراک دام و طیور استفاده می کنند.

قیمت فروش ضایعات برنج نیم دانه شمال

فروش ضایعات برنج نیم دانه

سفیدک های برنج نیم دانه شامل سبوس و سنگ هم می باشد. برای فروش ضایعات برنج نیم دانه ابتدا سبوس و سنگ ها از آن جدا می شود و در نهایت ضایعات (بدون سنگ و بدون سبوس) تحویل مشتری می گردد.

اگر صاحب کارخانه دام و طیور هستید، مسلما قیمت ضایعات برنج نیم دانه برای شما اهمیت فراوانی دارد. لازم به ذکر است که ضایعات برنج شکسته ایرانی از ارزانترین محصولات مربوط به برنج ایرانی می باشد. قیمت ارزان و مقرون به صرفه این محصول به مشتری کمک می کند تا قیمت تمام شده خوراک دام و طیور حاصل شده کاهش یابد.

در بازرگانی برنج توسکا با سورتینگ برنج های شکسته (نیم دانه و لاشه) تمامی ضایعات و سفیدک های مربوط به برنج های نیم دانه جمع آوری شده و سپس مجددا این ضایعات بایستی سورت شوند. تا سنگ و گل از آن جدا شوند. در نهایت با بسته بندی کیسه های ۵۰ کیلویی تحویل مشتری می گردند.

این محصول خاص با قیمت ارزان بسیار سخت پیدا می شود. فقط مراکز تخصصی فروش برنج ایرانی در شمال می توانند تامین کننده این مدل از ضایعات برنج در تناژ بالا باشند.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

ضایعات برنج ایرانی

خرید انواع ضایعات برنج ایرانی

امروزه، شاهد میزان افزایش خرید ضایعات برنج ایرانی در میان مردم هستیم و علت این امر تا حدودی به قیمت پایین و کیفیت بالای آن بر می گردد. این محصول خوراکی کاربرد ه

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا