عرضه برنج شمال
پنج شنبه , مهر ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / برنج بوجاری / قیمت انواع برنج بوجاری شده در شرکت توسکا

قیمت انواع برنج بوجاری شده در شرکت توسکا

یکی از غلات مهم در رژیم غذایی اکثر ایرانی ها برنج می باشد که دارای انواع مختلفی است. در مناطق شمالی ایران به دلیل خاک حاصلخیز، گونه های زیادی از این محصول کشت می شود که می توان به نمونه هایی مانند: طارم، صدری، گرد و پرمحصول دسته بندی کرد. البته هر کدام از این دسته ها نمونه های مختلفی نیز دارند مثل طارم رشتی، طارم دیلمانی و غیره. کیفیت هر کدام از برنج های ایرانی متفاوت می باشد. برنج خارجی هم انواع مختلفی دارد مانند: برنج هندی، پاکستانی، تایلندی و غیره که در مقایسه با برنج ایرانی از کیفیت پایین تری برخوردار می باشند.

قیمت انواع برنج توسکا با توجه به کیفیت و نوع محصول متفاوت می باشد. برای اطلاع از لیست قیمت برنج توسکا می توان به سایت فروش شرکت مراجعه نمود..

قیمت انواع برنج بوجاری شده در شرکت توسکا

فروش برنج طارم هاشمی بوجاری شده در مازندران

فروش برنج طارم هاشمی بوجاری شده در مازندران فروش برنج طارم هاشمی بوجاری شده در مازندران، با کیفیت بسیار بالا در بسیاری از فروشگاه ها به صورت عمده و جزیی عرضه می شود و همچنین قیمت فروش برنج هاشمی مازندران نسبت به هاشمی گیلان کمتر می باشد. این نمونه محصول به صورت کاملا طبیعی کشت می شود. انواع برنج بوجاری شده در مازندران با قیمت و کیفیت های مختلف در بازار عرضه می شود. برنج طارم پارسالی را بسیاری از مراکز، با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب به فروش می رسانند. برنج هاشمی درجه یک بوجاری شده و کشت پارسال در بسیاری از مراکز معتبر به صورت اینترنتی هم به فروش می رسد.

در اکثر فروشگاه های بزرگ مازندران می توان این محصول با کیفیت را به صورت عمده یا جزیی خریداری نمود. البه لازم به ذکر است علت نام گذاری برنج هاشمی این است که کشاورزی در رشت به نام یوسف هاشمی این نمونه را شناسایی کرده و به بازار معرفی می نماید.

پخش کننده برنج دونوج هاشمی

پخش کننده برنج دونوج هاشمی برنج دونوج یک نمونه ی خاص، از برنج شمال می باشد که از بذر برنج طارم یا هاشمی به دست می آید. این برنج عطر و بوی بسیار خوبی نسبت به سایر نمونه ها دارد. انواع این برنج را می توان از بازرگانی های مختلف در شمال، با کیفیت عالی به صورت حضوری یا اینترنتی خریداری نمایید و استان مازندران از مراکز اصلی فروش این نوع برنج می باشد.

دستگاه سورتینگ برنج بینام ، ،دانه های برنج را یکدست و مرتب می نماید و همچنین دانه های رنگی را از برنج سالم جدا ساخته و در نهایت برنجی مرغوب و معطر را به خریدار ارائه می نماید.

خرید برنج طارم درجه یک کشت دوم

خرید برنج طارم درجه یک کشت دوم کشاورزان بلافاصله بعد از برداشت اول محصول برنج، اقدام به نشا کاری و کشت دوم می نمایند. کشت دوم برنج معمولا قیمت بیشتری نسبت به کشت اول دارد. کشت دوم برنج طارم مزیت های زیادی دارد از جمله اینکه خوش پخت تر میباشد و کیفیت بهتری هم دارد. خرید برنج طارم درجه یک کشت دوم را از بازرگانی های معتبر، با کیفیت مناسب  میتوان خریداری نمود. البته خرید اینترنتی مقرون به صرفه تر است و در وقت و هزینه هم صرفه جویی شده و با قیمت مناسبی می توانیم محصول مورد نظر را در محل دریافت نماییم.

برنج طارم، نام آن برگرفته از روستایی در استان زنجان می باشد و نمونه طارم عطری آن در بازار فروش نسبتا خوبی دارد.

عمده فروشی برنج راتون (دونوج) طارم توسکا

عمده فروشی برنج راتون (دونوج) طارم توسکا برای خرید برنج به صورت عمده باید به مراکز معتبر مراجعه نمود در این مراکز به صورت اینترنتی و حضوری می توان بهترین و مرغوب ترین برنج راتون را خریداری نمود . برخی از فروشندگان سودجو برای افزایش سود خود، اقدام به ترکیب برنج ها می نمایند و برنجی با کیفیت و یکدست را در اختیار مشتری قرار نمی دهند که باید در هنگام خرید به این مسأله توجه نمود و از مراکز معتبر اقدام به خرید کرد. برنج راتون طارم یکی از با کیفیت ترین برنج ها می باشد و متقاضی زیادی هم دارد.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا