عرضه برنج شمال
دوشنبه , مهر ۲۶ ۱۴۰۰
خانه / برنج ایرانی / قیمت برنج ایرانی در سال ۱۴۰۰

قیمت برنج ایرانی در سال ۱۴۰۰

در سال های اخیر با افزایش نرخ تورم قیمت برنج ایرانی ۱۴۰۰ نیز به صورت صعودی بالا رفته است. این افزایش قیمت سبب شده است تا انواع برنج ایرانی با شروع فصل برداشت برنج قیمت بالایی داشته باشند.

قیمت برنج ایرانی در سال 1400

افزایش قیمت برنج ایرانی ۱۴۰۰

با شروع فصل تابستان و فصل کشت و برداشت برنج ایرانی، کشاورزان با افزایش شدید قیمت سم و کود رو به رو شدند از طرفی دستمزد کارگران و نرخ حق الزحمه کارخانجات بالا گرفته شد و قیمت برنج ایرانی در بازار افزایش یافت.

موانعی همچون کمبود آب در کشور و قرار گرفتن کشور در خشکسالی سبب شده تا مزارع و شالیزار ها نرخ بهره پایین تری داشته باشند و محصول کمتری بدهند.

افزایش قیمت برنج ایرانی 1400

با بررسی دقیق قیمت انواع برنج ایرانی در سال ۱۳۹۹ در میبابیم که قیمت برنج ایرانی با افزایش حدودا ۵۰ درصدی رو به رو شده است. دلایل این امر شامل پنج مورد میباشد که به شرح زیر میباشند:

۱. افزایش شدید نرخ تورم در سال ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰
۲. افزایش هزینه های اولیه کشاورزی از قبیل سم و کود و حق الزحمه کارگران
۳. عدم تمایل کشاورزان و تاجران به فروش برنج و ذخیره برنج در انبار و کارخانه
۴. خشکسالی و محصول دهی کمتر برنج نسبت به سال های گذشته
۵. ممنوعیت واردات برنج در فصول برداشت برنج

افزایش قیمت برنج ایرانی 1400

در اوایل فصل برداشت برنج یعنی مرداد ماه و شهریور ماه که خریداران برنج ایرانی با افزایش قیمت برنج رو به رو شدند بازار خرید و فروش برنج دچار شوک شد. بهتر است در هر زمان سال قیمت روز انواع برنج ایرانی را از مراکز فروش معتبر تهیه نمایید تا قیمت واقعی برنج را بدست آورید.

قیمت روز برنج ایرانی درجه یک

برنج ایرانی با توجه به کیفیت، میزان عطر و پخت با قیمت متفاوتی به فروش میرسد. همچنین میزان قیمت انواع برنج ایرانی با توجه به نرخ عرضه و تقاضا در بازار تغییر میکند برای مثال قیمت برنج ایرانی در فصل برداشت که میزان عرضه برنج بالاست، کمی ارزان میشود.

از طرفی در اواخر سال که مصادف با شب عید است و در ماه های محرم و رمضان کمی بالا میرود که این امر به دلیل تقاضا بالا در بازار فروش برنج ایرانی میباشد.

قیمت روز برنج ایرانی درجه یک

در میان انواع برنج ایرانی برنج های کیفی و کم محصول قیمت بالاتری دارند و برنج های پرمحصول از قیمت ارزان تری برخوردارند. همچنین برنج های سرشکسته همچون برنج سرلاشه، لاشه، نیمدانه و نرمه ایرانی قیمت ارزان تری نسبت به نوع سالم از همان نوع را دارند.

برنج کشت دوم امراللهی به عنوان لوکس ترین و خوشپخت ترین برنج ایرانی در استان مازندران شناخته میشود که بالاترین قیمت برنج ایرانی را به خود اختصاص میدهد و پس از آن برنج چین دوم و برنج طارم در رتبه های دوم و سوم قرار میگیرند.

ارزان ترین برنج ایرانی مرغوب برنج فجر و شیرودی میباشند که به دلیل پرمحصول بودن و کم عطر بودن قیمت مناسب تری دارند. بهتر است برای اطلاع از قیمت برنج ایرانی امروز به لیست قیمت برنج توسکا مراجعه کنید و یا به صورت تلفنی با مدیران فروش این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

خرید برنج معطر

قیمت خرید برنج از شالیکار

امروزه با افزایش قیمت برنج ایرانی، خریداران و تاجران برنج به دنبال خرید مستقیم برنج …

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا