عرضه برنج شمال
یکشنبه , دی ۲۶ ۱۴۰۰
خانه / برنج سرآشپز / قیمت برنج سرآشپز ایرانی اصل

قیمت برنج سرآشپز ایرانی اصل

فروش عمده انواع برنج سرآشپز ایرانی که مخصوص آشپزخانه و سرآشپز ایرانی میباشد در بازرگانی برنج توسکا به صورت عمده در تناژ بالا انجام میشود. انواع برنج سرآشپز ایرانی ارزان قیمت در فروشگاه برنج توسکا به صورت مستقیم از کشاورز عرضه میشود.

قیمت برنج سرآشپز ایرانی اصل

معرفی برنج سرآشپز ایرانی

بسیاری از مشتریان برنج های ایرانی کلمه برنج سرآشپز را بسیار شده اند. ولی برنج سرآشپز یکی از گونه های برنج های ایرانی یا شمالی نمیباشد بلکه یک صفت برای برخی از برنج های ایرانی میباشد.

برنج سرآشپز ایرانی در واقع آن دسته از برنج های ایرانی میباشد که مخصوص سرآشپزها میباشد. این نوع از برنج های ایرانی عموما پس از پخت به صورت مجلسی و دانه بلند در می آیند.

معرفی برنج سرآشپز ایرانی

در این مقاله قصد داریم تا در مورد کیفیت برنج سرآشپز و قیمت به روز برنج سرآشپز صحبت کنیم.

در استان مازندران انواع برنج های ایرانی دانه بلند و دانه کوتاه کشت میشود. برخی از این برنج ها بعد از پخت به قدری ری میکنند که کاملا به صورت مجلسی و دانه بلند خواهند شد.

اما یک نوع برنج خاص شمالی نسبت به سایر برنج ها ری و عطر بیشتری دارد؛ در پخت این برنج ایرانی سرآشپز نیاز به مهارت بالایی ندارد. برنج سرآشپز کشت دوم امراللهی همان برنج مخصوص سرآشپز برای رستوران ها و هتل ها میباشد.

در کشور ایران به ویژه در مناطق توریستی اکثر رستوران ها از برنج کشت دوم امراللهی مازندران به عنوان برنج مخصوص سرآشپز خود استفاده میکنند.

معرفی برنج سرآشپز ایرانی

اما در برخی از رستوران ها و آشپزخانه ها از برنج ارزان قیمت تر همچون برنج فجر سوزنی به عنوان برنج سرآشپز استفاده میکنند. برنج فجر سوزنی مخصوص رستوران از آن دسته برنج های شمالی خوشپخت میباشد.

برنج سرآشپز فجر خود نیز به دو مدل فجر محلی و فجر گرگان تقسیم میشود؛ برنج فجر گرگان به علت اینکه نسبت به فجر محلی مشتری پسندتر میباشد. از استقبال بیشتری برخوردار است.

در مجموعه برنج توسکا نیز فقط برنج فجر سوزنی گرگان عرضه میگردد. این نمونه از برنج فجر از عطر و پخت بسیار خوبی برخوردار میباشد. برنج فجر سوزنی گرگان به دلیل پاییزه بودن، برداشت برنج در فصل پاییز ری بسیار بالایی دارد.

قیمت عمده برنج سرآشپز ایرانی

بسیاری از آشپزخانه ها و رستوران ها نیاز سالانه برنج ایرانی را به صورت یکجا خریداری میکنند. یعنی قصد دارند برنج سرآشپز ایرانی را به صورت عمده و به قیمت عمده خریداری کنند.

در خرید برنج سرآشپز دقت شود تا این نوع برنج ایرانی از تامین کنندگان معتبر تهیه گردد. همچنین بایستی قیمت به روز برنج سرآشپز از چندین تامین کننده مختلف در شمال استعلام گرفته شود تا از قیمت واقعی برنج سرآشپز شمالی مطلع شوید.

قیمت عمده برنج سرآشپز ایرانی

بدیهی است که قیمت عمده برنج سرآشپز در استعلام قیمت ها از طرف تامین کنندگان مختلف یکسان نخواهد بود این تنوع قیمت به علت کیفیت متفاوت برنج سرآشپز میباشد. اگر رستوران ها به دنبال خرید عمده برنج سرآشپز درجه یک با کیفیت بالا هستند. پس نباید انتظار خرید برنج ارزان قیمت را داشته باشند.

به عنوان مثال برنج سرآشپز کشت دوم نسبت به برنج سرآشپز فجر بسیار گرانتر میباشد. این اختلاف قیمت به دلیل تفاوت کیفیت برنج ها میباشد. همچنین برنج کشت دوم بوجار شده (سه الک شده) نسبت به برنج کشت دوم بوجار نشده (تک الک شده) گرانتر میباشد. حتی قیمت کیسه برنج سرآشپز بر روی قیمت تمام شده برنج سرآشپز تاثیرگذار خواهد بود.

تمامی این پارامتر های بزرگ و کوچک در تعیین قیمت نهایی برنج ایرانی سرآشپز تاثیرگذار هستند. درنتیجه برای خرید عمده و خرده برنج سرآشپز خالص و درجه یک حتما آن را از فروشگاه برنج سرآشپز قابل اعتماد تهیه کنید.

برنج سرآشپزباشی باید ری بالایی داشته باشد. برنج های کشت دوم و برنج فجر این خصوصیت مهم را دارا میباشند. برای دریافت قیمت روز برنج کشت دوم و قیمت روز برنج فجر سرآشپزباشی کافیست با مجموعه برنج توسکا تماس حاصل فرمایید.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341
Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا