عرضه برنج شمال
چهارشنبه , شهریور ۳۱ ۱۴۰۰
خانه / برنج طارم / قیمت برنج سرلاشه طارم | استقبال کشور های اروپایی از آن

قیمت برنج سرلاشه طارم | استقبال کشور های اروپایی از آن

به طور کلی به برنجی که که از نیم دانه بزرگ تر و درشت تر باشد و از برنج سالم کوچکتر باشد لاشه گفته می شود. قیمت برنج سرلاشه طارم به دلیل آنکه از برنج طارم کوچکتر است، از آن کمتر می باشد. کارخانه های شالیکوبی برنج به فروش برنج های طارم به قیمت مناسب می پردازند. فروش این برنج به دلیل هضم آسان تر و عطر بیشتر، محبوبیت زیادی دارد. این مطلب یکی از دلایل استقبال کشور های اروپایی از این محصول می باشد. صادرات این محصول نشان دهنده کیفیت بالایی این نوع از برنج می باشد.

قیمت برنج سرلاشه طارم | استقبال کشور های اروپایی از آن

قیمت برنج سرلاشه طارم در بازار داخلی

قیمت برنج سرلاشه طارم در بازار داخلیقیمت برنج سرلاشه طارم در بازار داخلی به دلیل شکستگی و اندازه کمتر از توع سالم آن است. این برنج برای کسانی که توانایی خرید بالایی ندارند و به جای خرید برنج خارجی، قصد خرید محصول ایرانی را دارند بسیار مناسب می باشد. قیمت فروش برنج سرلاشه طارم به دلیل مناسب و به صرفه بودن برای مصارف خانگی بسیار استفاده می شود و اکثر کشاورزان نیز برای مصارف خانگی وخود از این محصول با کیفیت استفاده می نمایند.

همچنین به غیر از سر لاشه طارم می توان، از معمول ترین برنج های ایرانی سر لاشه به موارد زیر اشاره کرد:

  • برنج سر لاشه هاشمی گیلان 
  • برنج سرلاشه علی کاظمی 
  • برنج سرلاشه طارم مازندران 

استقبال کشور های اروپایی از برنج سرلاشه طارم

استقبال کشور های اروپایی از برنج سرلاشه طارمقیمت جهانی برنج سرلاشه طارم به نسبت داخل کشور بیشتر می باشد. همچنین صادرات برنج سرلاشه طارم به اروپا كه كشورهایی با استانداردهای خاص غذایی هستند، ثابت می کند برنج شمال از سلامت کامل و بهترین استانداردها برخوردار است و می تواند رضایت مشتریان بین المللی را جلب نماید. 

البته در این بین برخی از افراد سودجو با مخلوط کردن برنج سرلاشه طارم با برنج های بی کیفیت خارجی، سعی در سودجویی دارند. برای مقابله با این معضل، صادرکنندگان می توانند با خرید مطمئن و بدون واسطه برنج سرلاشه طارم، بهترین کیفیت برنج سرلاشه به کشورهای اروپایی موجب خوشنامی کشاورزان و تبلیغات محصول شوند. 

صادرات برنج سرلاشه طارم به روسیه

صادرات برنج سرلاشه طارم به روسیهمدیران فروش این آمادگی را دارند که به صادرات برنج سرلاشه طارم به روسیه بپردازند. زیرا برنج سرلاشه طارم به دلیل عطر بیشتر نسبت به برنج طارم و پخت و هضم بهتر مورد توجه آشپزهای رستوران های سراسر کشور و همچنین روسیه قرار گرفته است. 

تاجران و صادر کنندگان محترم برنج سرلاشه طارم درجه یک می توانند، برای تجارت و فروش برنج سرلاشه درجه یک به صورت تناژ و بوجار شده و الک شده با مدیران فروش تماس حاصل فرمایند تا یدون واسطه و در سریع ترین زمان ممکن محصولات خریداری شده را تحویل گرفته و به کشور روسیه صادر نمایند.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش برنج شمال

برنج طارم با قیمت مناسب از کجا بخریم؟

خرید برنج طارم اصل به صورت خالص و با قیمت ارزان فقط از تولید کننده …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا