عرضه برنج شمال
دوشنبه , مهر ۲۶ ۱۴۰۰
خانه / برنج شیرودی / قیمت برنج شیرودی ممتاز | برنج توسکا

قیمت برنج شیرودی ممتاز | برنج توسکا

فروش برنج شیرودی به دلیل پخت مطبوع و مشابه با برنج طارم هاشمی، در تمام مراکز خرید و فروش برنج قابل انجام است. برای خرید و دریافت قیمت برنج شیرودی ممتاز با قیمت ارزان از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان توسکا تماس برقرار کنید.

قیمت برنج شیرودی

بهترین برنج شیرودی

برنج شیرودی از برنج های پرمحصول ایرانی محسوب میشود و بیشتر در مناطق کوهستانی و سردسیر کشت میشود. برنج شیرودی اولین بار در استان مازندران کشت شده است و بیشتر در شرق این استان یافت میشود.

قیمت برنج شیرودی

برنج شیرودی ظاهری کاملا کشیده و شبیه به طارم هاشمی دارد و رنگ آن سفید استخوانی است. برنج شیرودی از عطر بسیار ضعیفی برخوردار است ولی پخت قابل قبولی دارد به همین دلیل این برنج در رستوران ها و مجالس و مصارف خانگی پرطرفدار است.

خرید عمده برنج شیرودی

قیمت برنج شیرودی

خرید برنج به صورت عمده همواره برای مشتریان و تاجران برنج ایرانی به صرفه تر خواهد بود زیرا خرید برنج به صورت عمده امکان خرید برنج به صورت یکجا و خالص را فراهم میکند.

خرید برنج از کشاورز از جمله راه های مناسب برای خرید عمده برنج شیرودی میباشد چرا که با این کار میتوانند برنج یکدست و خالص را از مرکز تولید و کشت برنج شیرودی دریافت کنند.

مجموعه برنج توسکا، برنج خوشپخت شیرودی را در تناژ بالا از کشاورزان استان مازندران خریداری کرده و با بسته بندی و سورت و بوجاری کردن برنج، آن را آماده فروش به خریدار برنج شیرودی میکند.

برای دریافت قیمت برنج شیرودی مازندران، و خرید عمده برنج شیرودی با مدیر فروش مجموعه توسکا تماس بگیرید.

قیمت روز برنج شیرودی درجه یک

قیمت برنج شیرودی

قیمت برنج شیرودی در بازار خرید و فروش برنج ایرانی در استان های شمالی کشور تعیین میشود و در بازار شهر های دیگر به دلیل وجود واسطه با افزایش قیمت رو به رو خواهید شد.

در استان مازندران، فروش برنج شیرودی و کشت آن در شهر های نکا و بهشهر بیشتر انجام میشود و به همین سبب تاجران و فروشنگان این مناطق قیمت برنج شیرودی را تعیین میکنند. برای دریافت قیمت برنج شیرودی درجه یک میتوانید با فروشگاه برنج توسکا که به صورت تخصصی انواع برنج شمال را به فروش میرساند، در ارتباط باشید تا قیمت دقیق این محصول را دریافت نمایید.

مجموعه توسکا با ارائه لیست قیمت به صورت آنلاین در سایت رسمی توسکا، امکان دریافت لیست قیمت روز انواع محصولات توسکا را برای مشتریان برنج توسکا فراهم آورده است.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

فروش شالی شیرودی در رشت

مرکز خرید و فروش بذر اصلاح شده شیرودی

اگر تاجر یا کشاورز هستید و به دنبال خرید و فروش بذر برنج شیرودی اصلاح …

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا