عرضه برنج شمال
پنج شنبه , بهمن ۷ ۱۴۰۰
خانه / برنج طارم محلی / قیمت برنج طارم محلی درجه یک

قیمت برنج طارم محلی درجه یک

برای خرید مستقیم برنج طارم محلی از کشاورز بهترین راه خرید برنج از مرکز خرید برنج شمال میباشد که با خرید برنج شمال از بازرگانی برنج توسکا میتوانید به صورت مستقیم و با قیمت ارزان برنج طارم محلی درجه یک را بخرید.

برنج طارم محلی

برنج طارم محلی مازندران

برنج طارم محلی از مرغوبترین برنج های ایرانی شمرده میشود که به دلیل عطر و پخت عالی مورد استقبال خریداران برنج طارم قرار گرفته است. برنج طارم محلی در استان های شمالی کشور به ویژه استان مازندران کشت میشود.

این برنج به رنگ کرمی و دانه ها قلمی دیده میشود که پس از پخت ری بسیار خوبی دارد و اگر در یخچال نگهداری شود تا چند رو پس از پخت نرمی خود را حفظ کرده و خوش عطر باقی میماند.

برنج طارم محلی به دلیل عطر و طعم و کیفیت پخت خوب و بازار پسندی بالای خود توانسته جای خود را در سفره های ایرانی باز کند به طوری که تبدیل به محصولی شده است که در بیشتر شالیزارهای شمالی کشت می شود، و با برآورده کردن رضایت مشتری بیشترین میزان تولید، مصرف و خرید برنج ایرانی را به خود اختصاص داده است.

برنج طارم محلی

خرید و فروش برنج طارم محلی

خرید برنج طارم محلی از طریق بازار مرکزی خرید و فروش برنج شمال به صورت عمده و با قیمت ارزان تر است سایر فروشگاه ها قابل انجام است.

برای خرید و فروش برنج طارم هاشمی بهتر است قبل از خرید برنج به صورت عمده، برنج طارم محلی را به صورت بسته های نمونه ۱۰ کیلویی از طرف مجموعه توسکا دریافت نمایید و پس از تایید نمونه برنج، از همان بار برنج در تناژ بالا و به صورت عمده برای مشتریان تهیه و ارسال خواهد شد.

خرید برنج طارم محلی درجه یک در مجموعه توسکا با تضمین کیفیت و خالص بودن انجام میشود، همچنین اگر به هر دلیلی از محصول ارسالی رضایت نداشته باشید، امکان عودت سفارش و بازگشت وجه برای شما وجود دارد.

برنج طارم محلی

قیمت برنج طارم محلی درجه یک

در سال های اخیر همان طور که قیمت برنج ایرانی افزایش یافته، قیمت برنج طارم محلی افزایش شدیدی را تجربه کرده است. با توجه به بالا رفتن هزینه های کشاورزان در شروع سال زراعی به نظر می رسید با شروع برداشت محصول جدید در زمان برداشت برنج، قیمت برنج نیز افزایش یابد که این اتفاق افتاد و دستمزد بالای کارگران و افزایش هزینه کارخانه نیز کار را تمام کرد.

ویژگی های مطلوب برنج طارم محلی از جمله؛ کیفیت در پخت، عطر زیاد و طعم بینظیر و ماندگاری بالا باعث شدند تا قیمت این محصول نسبت به برنج های دیگر بالاتر باشد.

برای دریافت قیمت روز برنج طارم محلی با مدیرفروش توسکا تماس بگیرید.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

قیمت برنج طارم استخوانی ایرانی

برای خرید و دریافت قیمت روز برنج طارم استخوانی ایرانی با مرکز فروش برنج طارم …

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا