عرضه برنج شمال
چهارشنبه , مهر ۲۸ ۱۴۰۰
خانه / برنج نیم دانه طارم / قیمت برنج نیم دانه طارم | مکان های خریداری آن در سمنان

قیمت برنج نیم دانه طارم | مکان های خریداری آن در سمنان

قیمت برنج نیم دانه طارم پایین تر از نمونه درجه یک و سالم آن است چراکه هرچند کیفیت این برنج تفاوتی با کیفیت برنج سالم ندارد اما ظاهر برنج نیم دانه، همان طور که از اسم آن مشخص است،  دارای شکستگی است. قیمت برنج نیم دانه طارم در تمام شهرها مناسب تر از قیمت برنج سالم است. این نوع برنج در همه شهرها به فروش می رسد و در شهر سمنان نیز از طریق مکان های خریداری برنج قابل دستیابی است و در دسترس مشتریان قرار می گیرد.

قیمت برنج نیم دانه طارم | مکان های خریداری آن در سمنان

قیمت برنج نیم دانه طارم در بازار داخلی

قیمت برنج نیم دانه طارم در بازار داخلیبرنج طارم یکی از انواع باکیفیت برنج است و در شهرهای مختلفی از جمله شهرهای شمالی کشور و نیز یکی از شهرهای شمالی زنجان کاشته می شود. برنج نیم دانه طارم نیز از همین نوع برنج است. قیمت برنج نیم دانه طارم در بازار داخلی مقداری پایین تر از قیمت برنج سالم است. در کارخانه ها و در طی مراحل تولید، برنج هایی که قدرت مقاومت کمتری در برابر شکنندگی دارند خرد شده و جدا بسته بندی می شوند. به این برنج های جدا بسته بندی شده و شکسته برنج نیم دانه می گویند.
 این نوع برنج کیفیتی مشابه با کیفیت برنج سالم دارد اما مجلسی و قابل استفاده در ضیافت ها نیست و به همین دلیل قیمت برنج نیم دانه طارم مقداری پایین تر است.

بازار خرید برنج نیم دانه طارم رونق دارد زیرا خرید این نوع برنج برای تهیه دسرهای مختلف، شله زرد، شیر برنج و خوراکی هایی از این دست هم از جهت پخت مناسب تر است و هم از جهت قیمت به صرفه تر.

مشتریان می توانند برای اطلاع از قیمت برنج نیم دانه طارم در بازار داخلی می توان به نمایندگی های فروش و سایت های اینترنتی معتبر و فعال در این زمینه مراجعه کنند.

مکان های خریداری برنج نیم دانه طارم در سمنان

مکان های خریداری برنج نیم دانه طارم در سمناناز آنجا که خرید مستقیم برنج از کشاورزان برای همه مردم کشور ممکن نیست در هر شهری واسطه هایی وجود دارند که با قیمت مناسب تری برنج سالم و نیم دانه طارم را به دست مردم برسانند. این واسطه ها می توانند مانند مغازه یا فروشگاه ها، حضوری و یا مانند فروشگاه های اینترنتی، آنلاین باشند.
این محصول در شهر سمنان نیز قابل خریداری است. مکان های خریداری برنج نیم دانه طارم در سمنان متنوع است:

  1. سوپر مارکت ها
  2. مراکز فروش عمده
  3. فروشگاه های اینترنتی

در گذشته مغازه ها و فروشگاه ها تنها مکان های خریداری برنج در شهرها بودند؛ اما امروزه خرید غیرحضوری از طرق فروشگاه های اینترنتی بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

شرکت تولیدی برنج نیم دانه طارم در شمال

شرکت تولیدی برنج نیم دانه طارم در شمال برنج طارم یکی از خوش خوراک ترین انواع برنج است و در نواحی شنی ایران نیز کشت می شود. برنج طارم کشت شده در شمال از کیفیت بالا و عطر و طعم بسیار خوبی برخوردار است. همان طور که گفتیم برنج نیم دانه طارم نیز مانند برنج سالم از همین کیفیت برخوردار است.

شرکت تولید برنج نیم دانه طارم در شمال این برنج را از طریق واسطه هایی به دست مصرف کنندگان در تمام شهرهای ایران می رسانند. این نوع برنج در تمام کشور مشتری های خود را دارد و به همین دلیل همواره اقبال خوبی نسبت به تجارت برنج نیم دانه طارم وجود دارد.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

خرید عمده برنج نیم دانه طارم + قیمت روز

در شمال کشور ایران کشت برنج بسیار رونق دارد اما این کشت در انحصار استان‌های …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا