عرضه برنج شمال
سه شنبه , مهر ۲۷ ۱۴۰۰
خانه / برنج ایرانی / قیمت خرید برنج از شالیکار

قیمت خرید برنج از شالیکار

امروزه با افزایش قیمت برنج ایرانی، خریداران و تاجران برنج به دنبال خرید مستقیم برنج از شالیکار هستند. بهتر است برای خرید برنج از کشاورز به مراکز فروش معتبر در شمال کشور مراجعه کنید. این مراکز به عنوان تامین کننده برنج شمال از کشاور برنج خالص را به مشتریان عرضه میکنند.

قیمت خرید برنج از شالیکار

شرایط خرید برنج از شالیکار

خریدار برنج ایرانی برای خرید برنج از شالیکار باید به مراکز فروش برنج شمال در استان های شمالی کشور از جمله استان مازندران مراجعه میکنند. بازرگانی برنج توسکا به عنوان بزرگترین مرکز فروش برنج شمال، بزرگترین تامین کننده انواع برنج ایرانی مرغوب میباشد.

شرایط خرید برنج از شالیکار

این مجموعه برای خرید برنج شمال در تناژ بالا و در تمام فصول سال آماده همکاری با شما خریداران و تاجران برنج میباشد. فرصت خرید برنج شمال به صورت بسته نمونه برنج ۱۰ کیلوگرمی به خریدار برنج شمال این امکان را میدهد تا بسته نمونه برنج ایرانی را دریافت نمایند و از کیفیت و اصالت برن شمال اطمینان بیابند.

مراکز فروش برنج شمال، انواع برنج ایرانی مرغوب را در تناژ بالا و یا به صورت جزئی برای مصرف کنندگان برنج شمال تهیه مینمایند.

قیمت برنج شمالی

فروش مستقیم برنج از شالیکار به مشتریان این امکان را میدهد تا برنج اصیل شمال را به صورت خالص و یکدست به مشتریان عرضه کنند. قیمت انواع برنج شمال به دلیل عرضه مستقیم از کشاورز برای خریداران برنج شمال بسیار مقرون به صرفه تمام میشود.

برنج های کشت دوم امراللهی، برنج چین دوم، برنج طارم محلی، برنج طارم هاشمی، برنج فجر سوزنی، برنج شیرودی استخوانی و برنج ندا در این مجموعه به صورت خالص به مشتریان ارائه میشود.

قیمت برنج شمالی

همچنین انواع برنج سرلاشه و لاشه، نیمدانه و نرمه مخصوص آرد قابل تهیه میباشد. انواع برنج اصیل ایرانی به صورت صد در صد خالص، تمیز و بوجار شده به خریداران عرضه میشود.

برای اطلاع از قیمت انواع برنج شمال و دریافت مشاوره خرید رایگان با مشاورین فروش برنج توسکا از طریق راه های ارتباطی زیر تماس حاصل فرمایید.

چرا باید برنج را از شالیکار بخریم؟

چندین نکته مهم در مورد خرید مستقیم برنج ایرانی از شالیکاران شمالی وجود دارد. اولا تمامی شالیکاران بصورت خالص برنج را عرضه نمیکنند. ثانیا تمامی آنها قیمت منصفانه ای برای برنج در نظر نمیگیرند.

در ضمن اکثر شالیکاران حتی اگر کیفیت برنجشان پایین باشد از برنجشان تعریف و تمجید میکنند. نکته مهمتر اینکه شالیکاران دانش و قوانین سورت و بسته بندی استاندارد برنج ایرانی را ندارند.

چرا باید برنج را از شالیکار بخریم؟

پس باید از مراکز فروش عمده برنج ایرانی برنج را خریداری کرد. بشرطی که آن مرکز فروش با شالیکاران قابل اعتماد در ارتباط باشد. مراکز فروش رسمی بخوبی برنج را در کف قیمت از شالیکاران مورد اعتماد خریداری و به درستی آن را بسته بندی میکنند

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

خرید برنج فجر

قیمت برنج شمال در شهرستان ها

قیمت خرید و فروش برنج شمال در شهرستان های مختلف ایران نسبت به شهرهای شمالی …

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا