عرضه برنج شمال
جمعه , آذر ۵ ۱۴۰۰
خانه / برنج شمال / قیمت روز انواع برنج شمال

قیمت روز انواع برنج شمال

انواع برنج شمال با قیمت بسیار مناسب در مرکز فروش برنج توسکا به خریدار برنج شمال عرضه میشود. برای خرید عمده برنج شمال و اطلاع از قیمت روز برنج شمالی میتوانید به لیست قیمت برنج توسکا مراجعه کرده و یا با مشاورین فروش این مجموعه تماس حاصل نمایید.

قیمت روز انواع برنج شمال

تشخیص برنج خوب شمال

اولین قدم برای تشخیص برنج خوب شمالی این است که خریدار یا تاجر برنج با انواع برنج شمال و ویژگی های دقیق آن ها آشنا باشد. با توجه به اینکه برنج شمال دارای تنوع بسیار زیادی میباشد ما در این مقاله شما را با انواع برنج پرفروش شمال که در استان مازندران کشت میشود، آشنا میکنیم.

استان مازندران به عنوان قطب اصلی کشت برنج ایرانی در شمال کشور، انواع برنج ایرانی زودرس و دیررس را به صورت کشت اول و کشت دوم کشت میکنند. برنج های کشت دوم و دونوج با کیفیت بسیار بالایی از عطر و پخت میباشند که فقط در مناطق خاصی از این استان کشت میشوند.

تشخیص برنج خوب شمال

برنج با کیفیت و خوب شمال باید ویژگی های منحصر به فردی داشته باشد؛ از جمله:

۱- با بررسی دقیق یک مشت از برنج مورد نظر، دانه های برنج بایستی خوش رنگ و خوش تراش باشند.

۲- قد برنج، خوش قلم بودن و پخت آن بسیار مهم میباشد.

۳- برنج با کیفیت باید خوش عطر باشد و بوی انبار یا رطوبت نداشته باشد.

۴- دانه های برنج باید کاملا سالم و فاقد بند باشد.

برنجی که تمام مشخصات فوق را داشته باشد به عنوان برنج خوبی ایرانی تلقی میشود. نمونه ای از برنج های خوب شمال را در جدول زیر مشاهده میکنید:

تشخیص برنج خوب شمال

خرید و فروش برنج شمال

برای خرید عمده برنج شمال بهتر است به مرکز فروش عمده برنج شمال که انواع برنج شمال را به صورت مستقیم عرضه میکنند بیابید. این مراکز امکان خرید مستقیم از کشاورز را برای خریداران برنج عمده ایرانی فراهم نموده است.

خرید مستقیم از کشاورز به صورت حضوری و آنلاین در بازرگانی برنج توسکا قابل انجام میباشد. این مجموعه با تهیه انواع برنج شمال به صورت مستقیم از شالیزار و سپس تبدیل شالی به برنج سفید به صورت کاملا حرفه ای و یکدست انجام میدهد.

خرید و فروش برنج شمال

با خرید اینترنتی برنج شمال به صورت آنلاین میتوانید انواع برنج شمال را با صرف کمترین زمان و کمترین هزینه انجام دهید. فروش عمده انواع برنج شمالی با قیمت مناسب در مجموعه برنج توسکا قابل انجام میباشد.

خرید بدون واسطه و مستقیم از کشاورز سبب میشود که برنج خریداری شده به صورت خالص و با قیمت مناسب برای خریداران مهیا شود.

در بازرگانی برنج توسکا انواع برنج مرغوب شمال که سورت و بوجاری شده میباشد در بسته بندی ۱۰، ۲۰ و ۵۰ کیلوگرمی برای خریداران برنج عمده و فله آماده سازی میشود.

قیمت برنج شمالی درجه یک

با توجه به افزایش قیمت انواع برنج ایرانی، بهتر است برای خرید برنج حتما خرید خود را از مراکز فروش معتبر انجام دهید تا خریدی مطمئن داشته باشید.

قیمت انواع برنج ایرانی با توجه به کیفیت پخت، عطر و طعم برنج محاسبه میشود از این رو برنج کشت دوم امراللهی از بهترین و گران قیمت ترین برنج های شمالی تلقی میشود. برنج های پرمحصول به دلیل عطر و پخت ضعیف تر با قیمت ارزان تری به فروش میرسند.

قیمت برنج شمالی درجه یک

برای خرید برنج شمال با قیمت مناسب و پخت خوب میتوانید به سراغ خرید برنج فجر سوزنی بروید این محصول از برنج های پرمحصول ایرانی میباشد که پخت بسیار خوبی دارد و برای رستوران ها و آشپزخانه ها بسیار مناسب میباشد.

افزایش قیمت برنج در سال جاری سبب شده است تا قدرت خرید برنج شمال درجه یک برای خریداران کاهش یابد. از طرفی بازار فروش برنج شکسته ایرانی به صورت چشمگیری افزایش یافته است.

قیمت برنج شمال به صورت عمده برای خریداران بسیار مناسب تر تمام میشود. قیمت فروش عمده برنج ایرانی باید مقرون به صرفه باشد به طوری که خریداران عمده بتوانند با قیمت مناسب برنج ایرانی را در بازار عرضه کنند.

بهترین برنج های کیفی و پرمحصول ایرانی به صورت مستقیم از کشاورزان روستای پهناب در شهرستان جویبار تهیه میشود. تهیه انواع برنج با کیفیت ایرانی با استفاده از مدرن ترین دستگاه ها انجام میشود تا برنج با کیفیت و یکدست آماده سازی شود.

قیمت روز برنج شمال عمده را می توانید به صورت آنلاین در لیست قیمت سایت حاضر دریافت نمایید.

به خاطر داشته باشید که برنج ایرانی را از مراکز فروش معتبر خریداری نمایید. مراکزی که قابل اعتماد باشند و سابقه خوبی در فروش انواع برنج درجه یک ایرانی داشته باشد.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

خرید برنج فجر

قیمت برنج شمال در شهرستان ها

قیمت خرید و فروش برنج شمال در شهرستان های مختلف ایران نسبت به شهرهای شمالی …

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا