عرضه برنج شمال
چهارشنبه , شهریور ۳۱ ۱۴۰۰
خانه / برنج طارم هاشمی / قیمت روز برنج طارم هاشمی

قیمت روز برنج طارم هاشمی

برای دریافت قیمت برنج طارم هاشمی امروز میتوانید با مدیرفروش توسکا تماس بگیرید علاوه بر این میتوانید به لیست قیمت توسکا مراجعه کرده و قیمت روز برنج شمال را در همین سایت جستجو کنید.

قیمت روز برنج طارم هاشمی

برنج طارم هاشمی درجه یک

از پرطرفدارترین برنج های ایرانی برنج طارم میباشد که گونه برنج طارم هاشمی از مشهور ترین آنها میباشد. این برنج از ترکیب بذر برنج طارم و بذر برنج هاشمی بدست می آید و از مخلوط بذر این دو برنج طارم هاشمی حاصل میشود.

برنج طارم هاشمی که از ارقام برنج کیفی و معطر ایرانی میباشد در مقایسه با برنج های پرمحصول از عطر و پخت ویژه ای برخوردار است و پس از پخت ری بسیار مناسبی دارد.

اگر قصد خرید برنج طارم هاشمی درجه یک و معطر را دارید بهتر است در فصل برداشت این برنج را به صورت تازه تهیه کنید تا برنجی معطر و خوشپخت داشته باشید. البته توجه کنید که برنج طارم هاشمی در ابتدای برداشت، پخت مناسبی ندارد و شفته میشود.

قیمت روز برنج طارم هاشمی

برنج تازه طارم هاشمی باید ۳ ماه در کیسه های برنج بماند؛ به اصطلاح کیسه بخورد، تا پس از آن پخت عالی داشته باشد.

برنج طارم هاشمی به ۴ دلیل از ارقام برنج های پرطرفدار در میان مصرف کنندگان میباشد:

  1. خوشپخت بودن
  2.  ماندگاری پس از پخت
  3. اندازه مناسب دانه ها (قبل و پس از پخت)
  4. قیمت مقرون به صرفه

خرید برنج طارم هاشمی درجه یک در شمال کشور و به ویژه استان مازندران امکان پذیر میباشد. برای خرید این برنج به صورت عمده میتوانید به صورت حضوری به مراکز فروش برنج طارم هاشمی در شمال کشور مراجعه کنید و یا از طریق وبسایت های این مراکز اقدام به خرید برنج طارم هاشمی نمایید.

بازرگانی برنج توسکا به عنوان مرکز عرضه عمده برنج طارم هاشمی در استان مازندران با سابقه طولانی در حفظ اعتماد مشتریان با عرضه برنج خالص و ناب شمال، آماده همکاری با فروشگاه ها، مراکز خرید، ارگان های دولتی، رستوران ها و … میباشد.

قیمت برنج طارم هاشمی مازندران

مشتریان برنج طارم هاشمی به دلیل پخت بسیار عالی و قیمت مناسب این برنج به عنوان مشتریان دائمی برنج طارم هاشمی هرگز نمیتوانند برنج های خارجی و بی کیفیت را مصرف کنند.

قیمت روز برنج طارم هاشمی

از این رو ما این امکان را برای مشتریان برنج طارم هاشمی فراهم کرده ایم تا برای خرید اول از مجموعه توسکا، این برنج را به صورت نمونه از ما دریافت نمایند.

خرید نمونه برنج طارم هاشمی در کیسه های ده کیلویی نخی برای مشتریان این امکان را به شما میدهد تا برنج طارم هاشمی را به صورت نمونه طبخ نمایید و با اطمینان از میزان کیفیت برنج آن را در تناژ بالا سفارش دهید.

برنج طارم هاشمی در مجموعه توسکا با کیفیت عالی به شما مشتریان عرضه خواهد شد. پس با خیالی آسوده میتوانید برنج طارم هاشمی عطری درجه یک را از ما بخواهید.

قیمت برنج طارم هاشمی در مقایسه با برنج های کشت دوم ارزانتر بوده و از این جهت برای مشتریان خریدی به صرفه خواهد بود. قیمت روز برنج طارم هاشمی از طریق لیست قیمت توسکا برای مشتریان قابل دسترسی میباشد.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

قیمت بهترین برنج ایرانی طارم

برای دریافت قیمت بهترین برنج ایرانی طارم از شمال کشور با مدیر فروش توسکا تماس …

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا