عرضه برنج شمال
پنج شنبه , بهمن ۷ ۱۴۰۰
خانه / برنج نیم دانه / قیمت روز برنج نیم دانه عطری شمال

قیمت روز برنج نیم دانه عطری شمال

اگر میخواهید برنج نیم دانه عطری درجه یک و خوشپخت را از مراکز خرید برنج تهیه کنید حتما به این نکته توجه کنید که برنج نیم دانه خصوصیات برنج مرغوب نیم دانه را داشته باشد. پیشنهاد ما به شما این است که برای خرید برنج نیم دانه به توسکا، مرکز فروش برنج در شمال کشور، مراجعه کنید.برنج نیم دانه عطری

برنج نیم دانه چیست؟

برنج نیم دانه به برنجی گفته میشود که در فرآیند تبدیل شالی به برنج، شکسته میشود. و این امر به دلیل نارس بودن آنها، حمل و نقل نادرست، آفت زدگی ساقه برنج در زمان رشد، خشک نشدن کافی برنج در کارخانه شالیکوبی میباشد.

از نیم دانه برنج در مصارف خانگی، تهیه دسر، آش و آرد برنج میتوان استفاده نمود.

انواع برنج نیمدانه

برنج نیم دانه از نظر سایز و قد به ۳دسته تقسیم میشود که در ادامه با انواع آن آشنا میشوید:

۱) نیمدانه درشت:

برنج نیم دانه درشت به دانه هایی از برنج گفته میشود که به اندازه نصف برنج کامل یا ۱/۳ برنج کامل است این نیمدانه با نام های سرلاشه، لاشه و دونیم نیز میشناسند، برنج نیم دانه برای مصارف خوراکی استفاده میشود و نسبت به به برنج کامل قیمت پایین تری دارد اما از لحاظ عطر و طعم و مزه مانند برنج کامل است و اگر به صورت صحیح طبخ شود، بسیار شبیه به برنج کامل در می آید.

۲) نیمدانه متوسط:

این نیمدانه از نصف دانه کامل و یا یک سوم دانه کامل کمی زیرتر است. نیمدانه متوسط در مصارف تهیه دسر و مانند اینها استفاده میشود.

۳)نیم دانه ریز:

معمولا ۱۰ درصد از نیمدانه ها را نیمدانه های ریز تشکیل می دهند که به آن ریزه، نرمه یا دانه مرغی نیز گفته می شود. نرمه ها برای آرد برنج بسیار مناسب هستند و کاربرد اصلی آن اکثرا در کارگاه های شیرینی پزی و قنادی ها است. برای اینکه آرد برنج خیلی مرغوب حاصل گردد بایستی نرمه برنج اولا خالص و دوما کاملا تمیز باشد. البته وجود درصد پایین از دانه های سفیدک می تواند کیفیت آرد را کمی پایین بیاورد ولی جداسازی تمام سفیدک ها از نرمه ها تقریبا امکان ناپذیر است. برای همین شاهد درصد کمی از سفیدک در نرمه های سورت و تمیزشده هستیم.

بهترین برنج نیم دانه عطری

بهترین برنج نیم دانه عطری

برنج نیم دانه با توجه به نوع برنج کامل و ویژگی های عطر و طعم آن محصول سنجیده میشود. پس برای خرید برنج نیم دانه عطری در شمال باید به سراغ نیم دانه برنج کشت دوم بروید.

با توجه به عطر برنج کشت دوم، نیم دانه این برنج نیز عطر مطلوبی خواهد داشت و به دلیل شکسته بودن این برنج، عطر مطبوع آن به راحتی قابل استشمام است.

قیمت روز برنج نیم دانه

قیمت برنج نیم دانهبرای دریافت قیمت روز برنج نیم دانه عطری و مرغوب شمال،  به صورت عمده مشاوران ما در توسکا به شما راهنمایی میکنند تا برنج نیم دانه مورد نظرتان را در هر تناژی، به سهولت تهیه کنید. همچنین برای اطلاع از قیمت این محصول میتوانید به لیست قیمت برنج توسکا مراجعه کنید.

ما در مجموعه توسکا این اطمینان را به شما مشتریان برنج نیم دانه میدهیم که مرغوب ترین برنج ها با قیمت مناسب را به شما عرضه خواهیم کرد تا طعم و عطر برنج توسکا در خاطرتان همیشگی باشد.
جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

فروشگاه برنج نیم دانه شمال+ قیمت روز

مرکز فروش برنج توسکا با عرضه مستقیم برنج شکسته و برنج نیم دانه شمال به …

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا