عرضه برنج شمال
پنج شنبه , بهمن ۷ ۱۴۰۰
خانه / برنج طارم محلی / قیمت و خرید برنج طارم محلی شمال

قیمت و خرید برنج طارم محلی شمال

استان مازندران به عنوان بزرگترین تولید کننده برنج شمال شناخته میشود. خرید برنج طارم محلی مازندران با قیمت مناسب به صورت عمده در بازرگانی برنج توسکا قابل انجام میباشد.

قیمت و خرید برنج طارم محلی شمال

خرید و فروش برنج طارم

برنج طارم محلی به عنوان عطری ترین برنج طارم در شمال کشور شناخته میشود. این برنج با ظاهری شبیه به برنج طارم هاشمی میباشد که تقریبا میتوان این دو برنج را در یک رده محسوب نمود.

خریداران برنج ایرانی به دلیل عطری بودن برنج های شمال کشور معمولا خرید خود را از این مناطق انجام میدهند. عطر خوب و پخت مناسب از فاکتور های مهم خریداران برنج شمال میباشد که برنج مورد نظر باید دارا باشد.

اگر به دنبال خرید برنج معطر و خوشپخت هستید پیشنهاد ما به شما این است که برنج طارم محلی شمال را حتما امتحان کنید تا از مشتریان دائمی این برنج معطر شوید.

خرید و فروش برنج طارم

در خرید و فروش برنج طارم محلی شمال، مهم ترین نکته خرید برنح اصیل شمال میباشد. برنجی که خریداری میشود باید کاملا خالص و یکدست باشد. به همین منظور بهتر است خرید برنج طارم را از مراکز معتبر و با سابقه در استان مازندران انجام دهید.

بازرگانی برنج توسکا، واقع در استان مازندران با سابقه چندین ساله در عرضه برنج اصیل شمال به عنوان بزرگترین مرکز فروش برنج شمال آماده همکاری با شما مشتریان برنج طارم محلی مازندران میباشد.

قیمت برنج طارم محلی مازندران

برنج طارم محلی معطر با توجه به منطقه کشت آن عطر و طعم متفاوتی دارد. برنج طارم محلی در شهرستان های فریدونکنار و جویبار کشت میشود.

تاجران شهرستان فریدونکنار اغلب خرید عمده برنج طارم محلی را در شهرستان جویبار انجام میدهند. این امر بدین معناست که کیفیت برنج طارم محلی جویبار از سایر مناطق بهتر است. عطر و بوی برنج طارم محلی جویبار به ویژه طارم محلی پهناب به اندازه ای خوب است که برای هر مصرف کننده ای جذاب خواهد بود.

قیمت برنج طارم محلی مازندران

قیمت برنج طارم محلی عطری با توجه به کیفیت و درجه آن، قیمت‌ گذاری می‌شود. برنج طارم محلی اعلا نسبت به سایر گونه‌ های برنج عطری شمال گرانتر است و در فروشگاه‌ های مختلف به‌ صورت حضوری و اینترنتی قابل خرید می‌ باشد.

قیمت برنج طارم محلی ممتاز مازندران با قیمت برنج طارم هاشمی مازندران تفاوت چندانی ندارد. شکل ظاهری مشابه و قدرت پخت یکسان این دو نوع برنج سبب شده است که قیمت این دو گونه اصیل برنج شمال یکسان باشد.

برای خرید برنج طارم محلی شمال و دریافت قیمت روز این محصول با مدیرفروش توسکا تماس گرفته و مشاوره خرید رایگان دریافت نمایید.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش برنج شمال

سفارش عمده برنج طارم محلی اعلا

اگر قصد خرید و یا سفارش عمده برنج طارم محلی اعلا و معطر با قیمت …

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا